yacenty

Jaki fotel do ciagnika 100km?

Polecane posty

yacenty    3883

Witam!

ojciec duzo narzeka na fotel w Zetorze, troche tez nim pojezdzilem i wesolo nie jest.

zero amortyzacji, co byście poradzili do takiego 100km zetorka?

Ile moze kosztowac jakis prosty fotel pneumatyczny, warto cos takiego kupowac czy moze lepiej jakis porzadny mechaniczny? ciagnik rocznie robi jakies 350-400mth, nie chcialbym przeplacac.

 

co radzicie zrobic?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    316

był niedawno na allegro za 2,2k zł pneumatyk uzywany.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

można dać nowy z amortyzacją hydrauliczną, nie to co pneumatyk ale przyjemniej się siedzi niż w starszych siedziskach. Widziałem kiedyś takiego grammera za około 1 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

warto takiego pneumatyka za ponad 2tys?

ile moze kosztowac takie siedzenie jakie były w standardzie?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zts    41

trzeba by popytać w sklepach, można popatrzeć na siedziska montowane w ciężkich ursusach np LUX lub SAL na bank pasują do zetora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

a jakies sklepy online? zeby cos na sieci znalezc?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kserkses    2

A może najpierw zobacz na szrotach z ciężarówek,, za kilkadziesiąt złotych można znaleźć coś ciekawego.


<b>"Do biznesu idzie się dla pieniędzy, a do polityki dla naprawdę dużych pieniędzy" </b> G.Schetyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

widzialem kilka tych tanszych tak 400-600zl i nic ciekawego, nie mam doswiadczenia w tym temacie, a moj fotel w ciagniku wogole sie pode mna nie ugina a troszke masy mam :lol: generalnie jest trup i cos z tym musze zrobic


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiu    5

ja z mojej strony moge powiedzieć tak w moim Zetorze 11441 jest zwykły mech. fotel kosztuje dziśaj ok. 800zł brutto i jest niczego sobie wykonany nazywa się bodajrze Mars a montują jeszcze Grammera ale za ponad 1800zł a też mech. jak chciałbyś nowy to polecam luknij w jakieś nowej Forterze ja narazie mam niecałe 2000mth w mojej i narazie fotel jest jak nowy nie jest taki jak pnełmat ale i cena inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Yacenty-a może oryginalny zetorowski tylko z poduszkami tekstylnymi-bo przy tych skajowych idzie sobie cztery litery odparzyć-nie wiem jak teraz z jakością jest -ale w Zetorku już 19 lat ten sam-i to na cholernych nierównościach-ale z tego co wiem kosztuje zdaje się 1200 -aha i w katalogu Granitu też jest parę do wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

a co powiecie o siedzeniach pneumatycznych do busów? takie mozna kupic za 600-800zl


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Gdzie takie siedzonka można kupić ?W katalogu Granitu najtańsze pneumatyczne to chyba coś koło 1800 kosztuje-jak spojrzałem dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

uzywane do busa,

wlasnie znalazlem oferte firmy unitruck, maja wszystkie mozliwe siedzenia grammera, czekam na ich cennik


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
uzywane do busa,

wlasnie znalazlem oferte firmy unitruck, maja wszystkie mozliwe siedzenia grammera, czekam na ich cennik

Hmm-podzielisz się tym cennikiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3883

no ba, jak tylko cos bede wiedzial


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Nie będę zakładał nowego tematu i dopiszę się tutaj.

Szukam siedzenia do mojego 4514 (kab. Komfort) bo amoryzacja padła (odczułem to szczególnie podczas gruberowania w poprzek pola :angry: ) i materiał też się porozdzierał :) .

Szukałem po składnicach (agroma, grene i inne) i nic nie znalazłem :( .

Tak się zastanawiałem nad czymś takim lub na tym z podlokietnikami, tylko że w kazdym z przypadków musiałbym przerabiać i podwyżczać mocowanie :) .

A na pneumatyczne mnie nie stać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Jacek a byles w grene? W naszym punkcie maja siedziska od reki i to za 800 jest wypasik. Czy pneumatyk nie wiem bo nie zglebialem tematu ale podlokietniczki zaglowek i mieciutki material mial i co wazne nie bylo to siodlo do ciagnike tylko fotel z przwdziwego zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1

Tak ...bynajmniej nie pisalo o jakims szczegolnym ciagniku, zreszta w razie ''wu'' troche sie pobawisz w przerobke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj