Zaloguj się, aby obserwować  
waldek315

23.08. Wilkowice. Festiwal starych ciągników i maszyn rolniczych

Polecane posty

Kolejorz    3

I mnie znowu nie będzie :/ A mam tylko 10 km...


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Chciałem jechać, ale znowu coś wypadło... Pewno najprędzej wybiorę się moim RS-em, jak go odszykuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ja jadę zabieram znajomych i będziemy. To tylko 30 kilka kilometrów :P


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Ja zapewne w niedziele tak o 15 : 00 będę. Rok temu byłem to były ładowarki JCB. Może to przy nich jakieś spotkanie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ładowarki będą chyba z Charter Agro-Masz z Garzyna. No to Andrzej się widzimy punkt 15:00 ja cię poznam :)


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Dobra panowie tez mi pasuje o 15 koło ładowarek bo prędzej mnie nie bedzie bo jutro wracamy z jeziora więc o 15 koło ładowarek będę czekał :)


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też będe na 100 %.Myśle że będe na spotkaniu


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Nom i po imprezie, ja już w domku. Nie pogadasz, nawet niezła frekwencja na spotkaniu była ;[ Miki7211@ wstawiaj foty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domin902    2

Wielka szkoda że wcześniej nie zajrzałem do tego tematu.

Chętnie bym sobie zwami pogadał bo też tam dzisiaj byłem no ale trudno może za rok!!!!!


Kierownicę ujął w dłoń, Przeżegnał się, beret na skroń, W stacyjce kluczyk raz i dwa, I spalin kłąb i silnik gra. Już na polu za łanem łan, I wykonany za planem plan. A w sercu radość albo gniew. Słoneczko mu gdzieś zza drzew!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3
Dobra panowie tez mi pasuje o 15 koło ładowarek bo prędzej mnie nie bedzie bo jutro wracamy z jeziora więc o 15 koło ładowarek będę czekał ;[

Może nad jeziorem Dominickim ? :o

 

I jak impreza się udała ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Jakimś cudem udało mi się wczoraj wieczorem wpaść. Najważniejsze, że było kilka RS-ów :o. No i przy okazji dowiedziałem się, że jestem posiadaczem Tz 4k-10, a nie jak wcześniej myślałem Tz 4k-14.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
waldek315    2

też byłem trochę się kurzyło pooglądałem sobie i leciałem na chatę nie chciało mi się czekać na spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

He ja juz w domu jedno foto dodam resztę później bo jadę dalej na balety ;[ W boszkowie byliśmy impra udana że hej do teraz mnie głowa boli :o


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

To mogłeś do mnie wstąpić :o Widziałeś może drogowskaz Grotniki przy samym Boszkowie ?


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Uważam że spotkanie było na początku z Mikim i Andrzejem mówiliśmy że z ludźmi cienko będzie ale jakoś się grupka zebrała :o


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Z innych lat co pamiętam (jak byłem) to tam zawsze się kurzyło :D


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

tych dwóch gości w koszulkach af to byłem ja z młodszym bratem :D ogółem świetna impreza


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj