yacenty

Jak dokładnie czytać testy DLG?

Polecane posty

yacenty    1657

Słuchajcie, wstyd się przyznać ale mój niemiecki jest strasznie kulawy.

Niby wiem o co w tym jezyku chodzi i słówek troche znam ale jak mi przyjdzie czytać testy DLG to leze.

Mógłby ktoś ze speców technicznych i kapujących niemiecki powiedziec tak z grubsza na co zwracac uwage w poszczegolnych sekcjach testów DLG i moze zrobić taki mini słowniczek niemieckiego tylko na potrzeby analizy tych testów?

Na pierwszy front niech idzie test Case MXU 115

z góry dzięki

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

brzozak2    238

http://img149.imageshack.us/i/skanuj0013j.jpg/

http://img149.imageshack.us/i/skanuj0014o.jpg/

widze, ze bierzesz pod uwage ciagniki z grupy cnh. jak juz bedziesz mial jakis na miejscu to wez tasme i zmierz srednice zawracania. ja sie lekko zdziwilem jak nie zawrocilem niebieskim na 3 przejazdach po kombajnie :D :D , przyjechalem do domu i wynik wyszedl katastrofalny: 14 metrow na oponach 480 przod i 600 tyl, a w broszurce pisali 10 m :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Co do skrętu w T6000, znajomy ma T6010 Plus na 520 z tyłu. Początkowo też narzekał na zwrotność, ale potem powiedziałem mu żeby wkręcił ograniczników. Na drugi dzień mówi, że całkiem inna robota. :D

Wiadomość z agroFakt.pl

brzozak2    238

to u siebie tez musze popatrzec :D

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

yacenty    1657

który numer to może jakoś inaczej wykopie?

Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów

pioter    46

@brzozak MF też słabo zawracał, jak zacząłem wkręcać to teraz się dziwie, ze zawróci w tak małej średnicy bez napędu... a jeszcze miejsce jest :D

@yacenty można się po jednostkach domyśleć co od czego, albo poszukaj sobie w TopAgrar testu po polsku i bedziesz miał tłumaczenie :D przeważnie w styczniowych były testy...

yacenty    1657

a masz taki nr? bo ja nie przepadam za top agrar wiec tego nie kupuje, ja mam tylko rpt, agromechanike i gazete chłopska a ojciec od lat czyta farmera

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

brzozak2    238

w poscie #2 zeskanowalem taki test, czego wiecej potrzeba??

edit ups cos sie stalo z linkami, zaraz uaktualnie

skanuj0013o.th.jpg

skanuj0014.th.jpg

yacenty    1657

poczytałem porównałem dokładnie dokumenty i teraz wszystko jasne, ciekawe czy odczuję 30% większą moc na kołach i też zdecydowanie większe zużycie paliwa na godzine,

jak już ewentualnie przetestuje to dam znać

Pozdrawiam YacentY

Ceny Nawozów

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez huard
      witam panowie interesuje mnie kupno używanego ciągnika jd o mocy 120-130 koni jaki model najlepiej byście polecili ewentualnie myślałem nad jakimś mf cena około 150tys
    • Przez Jxu95
      Witam. Mam zamiar zakupu ciągnika o mocy około 90-120km. Mam ofertę na steyra kompakta HILO 95km za 171tys netto. Obawiam się trochę tego silnika 3.4. Ma ktoś może taki ciągnik lub podobny z tym silnikiem i mógłby coś wiecej o nim powiedzieć? Po głowie chodzi mi tez John deere 5090m za 200netto. Ten byłby już z silnikiem 4.5. Warto dołożyć te 30tys? Lub może coś innego ciekawego w podobnych pieniądzach się znajdzie? 
    • Przez Artur1985
      Witam zastanawiam się nad zakupem niewielkiego ciągnika do uprawy przydomowego warzywniaka, jedynym najrozsądniejszym wyborem było by kupono Mf 255 albo Ursusa 3512 stąd też moje pytanie. Czy podnośnik działa podobnie jak w Ursusie C 360. Że trzeba bieg wbić żeby podniósł, a jak się wyluzuje to opadnie ?
    • Przez Alchemik
      Jak wyglądaja w użytkowaniu i kosztach utrzymania w porownaniu ze sobą te 2 ciagniki? 
      Głównie chodzi orkę i uprawę pola. 
      Sporadycznie transport ( do case pewnie będzie trzeba dołożyć pneumatykę)
      Co warto kupić?
    • Przez kamil5421
      Witam. Koledzy co sądzicie o ciagniku jd 7430 premium rok 2009/10? Ok 8000h. Warto taki kupić? Są to trwałe ciągniki?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj