News
yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

jondir989    2

Ktoś się orientuje w cenach prasy krone?

Interesuje mnie krone comprima f125xc i krone comprima v150 xc

Wiadomość z agroFakt.pl

martin0000    61
Napisano (edytowany)

Krone Comprima  v 150 xc 143 netto

Edytowano przez martin0000
  • Thanks 1

aro321    47

ile cenić sipme classic z 2006r? szeroki podbieracz, obwiazywanie na 1 sznurek, z wyglądu nie kładzie na kolana ale w pelni sprawna

krystek1992    10

A może ktoś zna cenę Kuhna VB3165 Opticut?

McHale V6750 coś koło 156 netto.

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

zkordalski    457

Rb344 na ful czyli co ? Rotor noże szeroki podbierak szerokie lacie siatka dogniatacz wałka wałek szerokokątny 110bruto sąsiad kupił tydzień temu

krystek1992    10

John deere V451M dobrze wyposażony koło 160 netto a V451R na wypasie 220 netto. 

Zetor 9641 + ładowacz

John Deere 6120M...

... walczą dzielnie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Witam, planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję. 

Kontynuacja tematu: 

• Przez kami
      Witam . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Steyr, Case, New Holland. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to prosze pisać
    • Przez Ak_Narrator
      Witam stoję przed wyborem kupna ciągnika zastanawiam się który z tych modeli wybrać same iron 130S czy same Virtus 140 ciekawi mnie głównie czy same iron nadal jest produkowana a jak tak to jaka jest cena za nowy. Nie mogę  też znaleźć też ceny same Virtus 140. Z góry dziękuje za odpowiedzi
    • Przez MIREKK81
      Witam.
      Panowie kupię na cito sortownik do ziemniaków najlepiej Wielkopolska do  10,000
    • Przez Ak_Narrator
      Witam stoję przed wyborem kupna ciągnika zastanawiam się który z tych modeli wybrać same iron 130S czy same Virtus 140 ciekawi mnie głównie czy same iron nadal jest produkowana a jak tak to jaka jest cena za nowy. Nie mogę  też znaleźć też ceny same Virtus 140. Z góry dziękuje za odpowiedzi
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj