Skocz do zawartości
yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ceny

mój brat ma lely 445 rp i bym nie powiedział że nie jest godna polecenia. W dobrej słomie robi 70 balotow o średnicy 120 cm na godzine. Waga balota 300 kg.

300kg balot słomy o wymiarach 120x120cm?

Nie wiem skąd wy ludzie takie wagi bierzecie... nie mówie że lely nie dobija.. ale oddaje baloty do skupu to czasami pogadam z Panią na wadze, baloty 120cm mają średnio 180-200kg maksymalnie 220kg,

baloty 160cm około 320-340kg

baloty 180cm około 430-450kg

Mowa to oczywiście o suchej słomie max do 16% wilgotności

Po mojej Prasie tj. Krone VP 1500

120cm mają około 180kg

150cm około 270kg

coś Kolego mijasz się z prawdą.. ja swoim metal-fachem robię bele 160-180 kg.

nie rozumiem... ja napisałem że 180-200kg średnio a Ty 160-180kg, wiec jaka tu różnica? Napewno mniejsza niż jak ktoś pisze ze balot waży 300kg o wymiarze 120x120cm

Wiadomość z agroFakt.pl

kamil18fmr    11

Wydaje mi się, że 250kg balot 120 ze zmiennnokomorowej lely śmiało może ważyć te 250kg.  180 ważą około 450kg ...

artek27    0

Witam. Planuje zakup nowej belarki case. Wczoraj był u mnie przedstawiciel, zaproponowal mi za nia 92 tys. i zapewnia ze po nowym roku cena pojdzie w gore az o 10 tys złotych. Myślicie że to prawda czy tylko ,,straszy'' mnie abym kupil u niego?

qazi    57

idą prowy to i cena może podskoczyć, a czy o 10k tyle może nie, ale coś na pewno

ramzesss    4

claas 375 uniwrap 220 netto

lely tornado stało komorowe 230 netto

nh walcowa 195 netto któro byscie polecili bo mnie przekonuje claas 

ZUCH1234    72

claas rollant 350 130 netto

kuhn fb 2130 123 netto

case rb 455 125 netto

wiecej bede wiedział w przyszłym tyg

ZUCH1234    72

wiem o tym ale to sa ceny katalogowe składam na modernizacje i z tego te ceny nic na to nie poradze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez robertbara
      Piszcie ceny nowych rozrzutników do obornika. :blink:

Mam 2-osiowy rozrzutnik 4 tonowy i chcę kupić nowy identyczny, tylko z podwójnymi burtami do zielonki (potrójne sam dorobię), np. Brzegu RT-6.
      I tak obornik prosto z obory idzie najpierw na kupę w pole, a dopiero tam jest po przelasowaniu wywożony. Dlatego decyzja o małym rozrzutniku.
      Niestety na forum nie znalazłem postów poświęconym temu tematowi.

Pozdrawiam!
    • Przez danex
      Witam

Jeśli macie jakieś cenniki kombajnów zbożowych to wrzucajcie. najbardziej zależy mi nA JD

pozdrawiam
    • Przez kamik90
      New Holland t7.175
      Moc znamionowa silnika: 110 kW / 140KM
      Skrzynia biegów: półautomatyczna Semi Power Shift 19x6 ECO 40km/h Range CommandTM,
      radio,klimatyzacja,fotel pasa¿era,koła 650/38,hydraulika na elektrozaworach,podłokietnik sidewinder II z wyswietlaczem,4pary wyjsc hydraulicznych,wolny spływ,tuz przedni,miekka os,fotel pneumatyczny.    Cena 305 300 PLN netto (375 519 PLN brutto)
    • Przez coolman111
      Witam wszystkich forumowiczów . W tym temacie prosiłbym o pisanie postów związanych z cenami nowych ciągników Fendt i Massey Ferguson. Więc jeśli ktoś zna ceny tych maszy to do dzieła . Pozdrawiam!
    • Przez johny22
      Poszukuje siewnika do poplonów najlepiej jak by był to nowy zestaw, preferował bym układ z rurami wysiewającymi w ilości +/- 10szt na 3m robocze. Na co ciekawego zwrócić uwagę, co możecie polecić co się sprawdza dla wysiewu drobnych i grubych nasion?