yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

Pestus123    4

Zna ktoś ceny pras Kuhn? interesuje mnie głównie zmiennokomorowa VB 2160 w podstawie jak i OptiCut oraz walcowa FB 2135 w podstawie i OptiCut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielhaker    6898

Czy jest szansa że do + - 60 netto kupi prasę z rotorem i nożami? Jakie o prasy? Starczyło by na zachodnią?

No i czy ten "docinacz" to są noże czy co innego? O co tu chodzi? Nie miałem styczności z tymi lepszymi prasami więc proszę o wyrozumiałość. ;)

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalos1222    42

orientujecie się może ile kosztuje najtańsza prasa obojętnie czy krajowa czy zagraniczna z rotorem i nożami (obojętnie czy pasowa czy walcowa)

Tylko nie łańcuchowa

Edytowano przez rafalos1222

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

jaką cenę krzyknąć za warfamę z543 bez siatki rok produkcji 2006 bardzo mało przepracowała


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalos1222    42

Unia DF 1,8vd ok. 57tys. netto Prasa jest walcowo-łańcuchowa. A dlaczego nie chcesz łańcuchowej?

 

Nie chce łańcuchowej gdyż będę robił nią dużo kiszonek a łańcuchy zaraz giąć się będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

NH br 7060 siatka, sznurek, rotor podający, rolka nad podbieraczem i szerokie ogumienie 81 000 netto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

Krone big pack 90x80 99000 euro netto :o większe dużżżżooooo droższe. Kosmiczne ceny a pomyśleć że 5 lat temu oddawali za 180000zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

NH br 7060 siatka, sznurek, rotor podający, rolka nad podbieraczem i szerokie ogumienie 81 000 netto ;)

U jakiego dealera taka cena i kiedy ci taką zaoferował :blink: ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Wie ktoś ile kosztuje McHalle f5400c ta nowa seria ? ;)

 

 

odbieram taką w marcu za nieco ponad 100tys zł netto z paroma dodatkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatru    3

Wie ktoś może czy jest jakiś dealer Lely u którego jest możliwość zostawienia starej prasy w rozliczeniu??

Edytowano przez Wiatru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bez noży to troche drogo za 84 tys, netto mogłem taką mieć ;)

Gdzie taka cene maja i czy takie same wyposazenie.Od 01.01.2012 NH podnosi ceny maszyn o 1%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj