yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

luki12195    0

mam prośbe polećcie mi jakąś dobrą prase na gospodarstwo 25ha taką do 10 tys by mi sie przydała z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

zna ktoś aktualną cenę sipmy clasik, podrożały 1 kwietnia te prasy tak jak straszyli dielerzy czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid6330    95

Unia Famarol df 1.8 v -40 000 w standardzie ostateczna po upustach netto :)


::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oledo    2

Gdzie dostałeś tak dobrą cenę , bo mi za tą prasę z aplikatorem do zakiszania + szerokie ogumienie + siatka wycenili 48000 netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Claas Variant 350 - 115 tyś netto po upustach cena netto za nówkę

Claas Variant 360 - 105 tyś netto po pokazowy oczywiście cena netto


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ile kosztuje NH BR6090 i w kolorze case

interesuje mnie też crone 1250 i claas symbolu nieznam żeby miała noże :)

jeszcze owijarki samozaładowcze z pronaru i simpa maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid6330    95

cene podali mi w jaryszkach ale KORBANKI dali mi jeszcze bardziej atrakcyjniejszą cenę bo 39 000 za dv 1.8 v netto i do tego jeszcze moze cos da sie utargowac ale tyle juz obdzwoniłem i do tej pory nikt nie potrafił mi dac takiej ceny jak korbanek


::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

Jaka jest cena prasy KUHN'a VB 2150? I naprzykład opłaca się sprzedać Sipmę z '05r farmeII i kupić na PROW jakąś nową zachodnią z przedziału cenowego 100-120tyś??


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Gdzie dostałeś tak dobrą cenę , bo mi za tą prasę z aplikatorem do zakiszania + szerokie ogumienie + siatka wycenili 48000 netto .

na sipmy i famarole dielerzy dają na max 12% rabatu od ceny fabrycznej to tak to wychodzi :D

o ile te famarole jeśli faktycznie ktoś to ulepszył to może i warto ale cennik sipmy woła o pomstę do nieba i nawet 15% rabatu nie pomorze lubelskiej fabryce w sprzedaży :) he he te prasy sprzedają się tylko dlatego że są dostępne w ciągu 2 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kibix    284

NH BR7060(rotor,noze) - 85 000(netto) - pełne wyposazeni

 

Wedlug was to duzo czy malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katator    473

Jak za zmiennokomorówkę to nie jest zła cena. Jd Claas itp. grubo powyżej 100 netto kosztują. A te zmiennokomorowe Nh bardzo ładne belki robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Warfama zrobiła promocję teraz cena podstawowej jest 43500zł brutto podwójny sznurek i szerokie koła. za siatkę jest 3600zł brutto dopłaty. a centralne smarowanie 1300zł.


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może wie ktoś ile kosztuje MASSEY FERGUSON 167 VS

Podobno koło 100tys. netto bo sam sie juz za tą prasą rozglądałem, ale nie wiem jakie wyposażenie w tej cenie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ja mam tą prase, posiada pelne wyposazenie, czyli rotor, noże... kosztowala mnie 114 tys brutto przy euro 3.89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

ta warfame oplaci sie wziac to dobra prasa moj brat stryjeczny ma taka od roku spisuje sie dobrze ladnie zwija belki dal cos okolo 50 tys za wersje podsawowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bialy    0

Dostałem ofertę na prasę KUHN VB2160

- 13 noży

- podbieracz 2,1m

- szerokie koła 19/45-17

- siatka + sznurek

- centralne smarowanie

- całość sterowana terminalem FOCUS (pełne zarządzanie z kabiny ciągnika)

Cena netto 110tys. zł

 

Zastanawiam się tylko nad zaworem zmiany ciśnienia prasowania (można wtedy regulować ciśnienie na początku i końcu robienia balota (np. miękki rdzeń)

 

Welger RP435 w wyposażeniu standardowym

30tys Euro a u najbliższego dilera 128tys zł

 

wyposażenie master

34tys Euro a i tego drugiego dilera 152tys

 

Są to ceny do negocjacji. Skłaniam się ku Kuhn/Vicon bo na pewno będą tańsze części niż do Welgera no i konstrukcja jest dużo prostsza. Myślę, że tego Kuhna spokojnie bym dostał za nieco ponad 100tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

ta warfame oplaci sie wziac to dobra prasa moj brat stryjeczny ma taka od roku spisuje sie dobrze ladnie zwija belki dal cos okolo 50 tys za wersje podsawowa

w tym roku ceny warfamy to 42800zł w wersji podstawowej. albo 43800zł + skuter romet gratis.

wersja podstawowa szerokie koła. podwójny sznurek. podbieracz 1.9m.

http://www.rolnicze-maszyny.pl/prasy-zwijajace.php tam mają takie ceny


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj