yacenty

Ceny pras, kostkujacych i zwijajacych*

Polecane posty

look19    30

Jaką prasę zachodniej produkcji można nabyć za niewiele powyżej 50tys zł netto(do 60tys netto)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

ile kosztuje najtansza nowa prasa obojestnie jakiej firmy ale z podojna osia bo mam strasznie mokre tereny moze byc z rotorem aby os podwojna


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matuch    1

Podwójna oś? To ma być duża kostka? To byle sipma kosztuje cennikowo trochę ponad 200 tysi netto i jest na jednej osi. Jakbyś chciał używane to wczoraj wklejałem coś takiego:

 

 

http://www.korbanek.pl/spolka/ws/pl/maszyn..._deutzfahr.html


Nigdy nie dyskutuj z idiotą, nieświadomie sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

dzieki ale mi chodzi o bele srednicy 120x120 lub zmiennokomorowa ta za duza na moje bagna


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535
dzieki ale mi chodzi o bele srednicy 120x120 lub zmiennokomorowa ta za duza na moje bagna

 

Zwijka jest zawsze na jednej osi. Podwójna występuje dopiero w praso owijarce


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

Jaka jest cena warfamy i sipmy obecnie? Chodzi mi o jakieś posezonowe obniżki gdzie najwięcej da sie urwać. Czy ktoś wie czy lepiej bedzie sie wstrzymać do nowego roku z zakupem? Czy raczej teraz najlepiej?

Na dziś dzień

Warfama 40 000 brutto

classic 41 700 brutto

farma II 51 000 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

a widzicie o takie nowe mi chodzi po lie sobie producenci cenia


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Jaka jest cena warfamy i sipmy obecnie? Chodzi mi o jakieś posezonowe obniżki gdzie najwięcej da sie urwać. Czy ktoś wie czy lepiej bedzie sie wstrzymać do nowego roku z zakupem? Czy raczej teraz najlepiej?

Na dziś dzień

Warfama 40 000 brutto

classic 41 700 brutto

farma II 51 000 brutto

w jakim wyposarzeniu ta warfama za 40 tyś, bo to już z rabatem tak? za ile można by wyrwać metalfacha, jak jest na allegro po 40 tyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Jaka jest cena najtańszej prasy rolującej zmienno-komorowej innej produkcji niż polska (chodzi mi o najpopularniejsze firmy tj.:nh,jd,vicon,claas)?


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

Ferdek ta cena jest z upustem za gotówke ale jeszcze może coś by urwał. Cena podstawowa + siatka 3900.

Dzisiaj w ojciec był w Kutnie w agromie to zaśpiewali z siatka na szerokich kołach 52tys! I do tego nie bardzo mysłeli o rabacie z tym że już on sam nie wie czy centralne smarowanie było tam ale cena tak czy siak za wysoka po sezonie. Agromarket Kutno farmaII łańcuchowa 52 z siatka. Famarolka od 55tys.

Tu pojawia sie dylemat czy już kupować prase czy czekać dalej... 44tys z siatka wydaje sie być dość dobra oferta ale musimy przewieźć sie jeszcze w inne miejsca i porównać ceny

A o metal fach to wcale sie nie pytałem bo wole w nocy spać a w dzień prasować ale na alegro sa po 40 to napewno ze 2 tyś odlecą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artek011    0

Mam pytanie może ktoś wie coś więcej na temat zgrabiarki KHUN GA 4521 rok produkcji 2007, no i trzeba przyznać że stan BDB. Mogę coś takiego kupić ale nie bardzo znam opinie na temat tego sprzętu, i nie wiem ile mogę za to zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

46000zł za Sipme Classic w wyp. siatka, szerokie ogumienie do dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Ciekawa prasa stoi w Broszkowie w Warpol Agro: DF z Unii Grudziądz z szerokim podbierakiem, szerokie koła, rotor, bez docinacza, walcowa, prasa jest z 2008 roku ale całkowicie nowa. Chcą za nią 54000zł brutto, dostępna od ręki. Moim zdaniem to oferta godna uwagi tym bardziej że df jest na licencji Deutz Fahr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Prasa famarol gf to badziewie! Mój kumpel z tej samej wsi kupił za 85tys brutto taką prasę i w ciągu żniw miał 4 razy akcję serwisową aż w końcu zabrali ją od niego i wymienili na inny egzemplarz. Druga taka prasa z 2008 roku stoi w firmie rolmech w grabiny zameczku i cała farba z niej odłazi, a z metal-fach sokółką nic się w tym względzie nie dzieje, a stoi także tyle czasu(ale u innego dilera - w Przodkowie u Kąkola).


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolu    3

Wszystko możliwe..... My mamy kosiarke z famarolu i też farba odłaziła od początku ale ma już 10 lat.... W sumie wcześniej w poście już nie pamiętam kto narzekał na sokółkę..... Ja mam deutz fahr 91 rok - bardzo mocna prasa tylko szeroki podbierak mógłby być......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
look19    30

Prasa New holland BR6080:

-centralne smarowanie

-szerokie koła

-podbieracz 2m

-siatka, podwójny sznurek

-elektroniczny panel sterowniczy z wyświetlaniem wypełnienia komory, ustawianym zgniotem, licznikiem bel ogólnym i bierzącym

ok.62tys netto. bez siatki -4tys.


Jeśli chcesz poznać prawdę na temat Agromy pisz na PW. Na pewno odpowiem. Miałem z nimi do czynienia.

Nie polecam zgrabiarki firmy METAL-TECHNIK z powodu wad konstrukcyjnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek91    0

Walcowo-łańcuchowa ?

Ceny katalogowe w netto podane na targach farma 2009 dhk korboranek.

Pytałem się o konkrety które mnie interesują a nie o jakieś cuda niewidy wiec już nawet przedstawiciel mi mówił o całkiem konkretnym rabacie , no ale konkretnie o cenach to jednak trzeba u dilera na miejscu gadać. Oczywiście to ceny katalogowe, jeszcze raz powtarzam zeby nie było watpliwości.

42 000 prasa w wersji podstawowej

1 800 owijanie siatką

2 000 owijanie na 2 sznurki (2 aparat wiążący)

800 szersze koła (ale to już nie jestem pewny)

 

wersja łańcuchowa o 3 lub 4 tys netto mniej w standardzie ale oprócz siatki w standardzie to bardzo wielu rzeczy nie ma wiec się o nią za dużo nie dopytywałem. właściwie to tyle ile kosztuje.

 

Może się ktoś orientuje ile kosztuje aparatura do zakisza-czy kiszonek i czy daje ona jakieś widoczne efekty, po prostu czy warto w to wywalać kasę za coś co według mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oledo    2

Tak chodziło mi o łańcuchowo - walcową tylko wersje z docinaczem .

Chciałem zorientować się ile ta prasa kosztuje , bo mi jeden diler powiedział że wersji katalogowej kosztuje 59000 netto . A wyczytałem tu na forum że ktoś ją kupił w lipcu za 61000 brutto , więc chyba podrożały albo kolega na forum dostał niezły upust lub diler kombinuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek91    0

59 netto na pewno nie może kosztować z ceną to może nieświadomie wprowadziłem cie w błąd przez sąsiada który jak się przyszwedal zaczął opowiadać o wyższości nowego mtz nad 20-letnim fergusonem :) a cenie prasy mówiliśmy w tych niesprzyjających warunkach więc pewnie coś pomyliłem. Albo od razu przedstawiciel mówił mi o cenach z upustem. Jak wspominalem najlepiej sie pytać na miejscu u dealera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj