Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ursusc385

nowa gra rolnicza

Polecane posty

WHATEVER

Karol12    0

no wkurzaja mnie "cziterzy" on nieumieja grac bez kodów ;/

a przez siec fajnie tak to sie gra :lol:

zetor6441    2

Witam. Jeśli chodzi o tę nową grę to mam nadzieję, że będzie dopracowana, może być coś jak GTA SA :):) grafika, fizyka gry itp., nie to co w Simtractorze, że w zasadzie tylko można jeździć . :angry: Simtractor przez to bardzo szybko mi się znudził. ;);):) Żeby ta gra miała coś w sobie z Simtractora i John Deere American Farmer, no i żeby plansza fajna była... :):):) Wtedy to super gierka by była jak można by było oprócz jeżdżenia maszynami zarządzać gospodarstwem tak jak w John Deere American Farmer, że można budować budynki czy coś w tym stylu... :lol: Ale jak się domyślam to narazie jeszcze gierka jest nieskończona, mam nadzieję, że jak najszybciej wyjdzie...

pozdrawiam zetor6441!!!

Karol12    0

ta gierka niedlugo wyjedz....... bo po co by producent wystawial z niej skiny?? jak nie przed premiera :lol:

Zetor5340    1

Ja tez pamietam jak w Vice City pogrywałem, to były czasy, albo w GTA 3, ;) fakt stare ale do dzis mam je na płytach w szufladzie z grami... :lol:

Vice City nie jest az take stare... :);)

Co do gry TS (TractorSource) to takze sie zorientowałem ze gra jeszcze nie wyszła i nie ma jej na necie jeszcze, ale jak bedzie i cos znajde to dam znac...

Lukasz16    0
ta gierka niedlugo wyjedz....... bo po co by producent wystawial z niej skiny?? jak nie przed premiera :lol:

Karol12 nie żebym się czepiał, ale producent wystawił chyba screeny, a nie skiny. Screeny to zdjęcia z gry, a skiny to coś innego. Możesz sie o tym przekonać wejdź na www.skintractor.fr . Najprościej mówiąc skiny w przypadku Simtractor'a to "skórki" na maszyny.;)

Co do GTA Vice City to zgodzę się z Zetorem5340 "to były czasy"..... Seria GTA ma coś w sobie, że przyciąga:)

zetor6441    2
sory mój blad w pisowni :) mala pomyleczka:)

zdarza się, a co do GTA to naprawdę super gry... :lol: ;);)

pozdrawiam zetor6441!!!

Lukasz16    0

Znalazłem krótki filmik dotyczący tej gry filmik. Na razie nie ma co duzo mówic, ponieważ gra jeszcze nie wyszła, ale mi to podoba się kamera z kabiny na tył ciągnika (przydałaby się taka w ST) oraz wchodzenie i wychodzenie z maszyny :blink: . Napiszcie co sadzicie o tym filmiku. Komentujcie!!! :D

Zetor5340    1
oraz wchodzenie i wychodzenie z maszyny :blink:.

przeciez w ST tez mozna wychodzic i wchodzic do maszyn :D

filmik fajny, ale to nie jest oficjalny trailer wiec juz ktos w to grał , a co za tym idzie gierka powinna juz byc na necie dostepna w tej wersji demo (cos jak Simufarm),wiec koledzy do roboty, szukamy TS'a!!! :D:D hehe :D

Lukasz16    0

Zetor5340 wiem, że w ST można wchodzić i wychodzić z maszyn :blink: Myslałe o czymś takim jak w tym filmiku, czyli po przyciśnięciu danego klawisza od razu znajdujemu się w maszynie. W ST po wciśnięciu odpowiedniego klawisza następuje wczytywanie....i dopiero można jechać. Wogóle możnaby poprawić zapisywanie i wchodzenie do menu podczas rozgrywki, ale to tylko marzenia...:D Co do tego filmiku to nie sądze, żeby gra była już na necie. Moim zdaniem to ten filmik zrobili tylko dla zachęcenia i na początek. :D

Zetor5340    1

jestem w trakcie :D jak tylko odpale to napisze jakie wrażenia :D

------------------------------------

hmm, no więc tak....

WRAŻENIA:

Ludzie nie ściągajcie tego, nie można tego odpalić. :blink:

Pobrałem to,instalacja przebiegła sprawnie i wszystko było cacy, ale po instalacji nie mogłem znaleśc pliku .exe :D

No i wywaliłem to...czekam na pełną wersję :D

Jak chcecie to ściągajcie ale ja nie radzę, raz ze stracicie czas, dwa ze gra nie odpali się...no ale wybór zależy do was....heh

Zetor5340    1
można pobrać tutaj

chłopie ty czytasz chociaz troche ten temat czy raczej nie?? czy tylko ostatni post??

To jest wersja "BETA", link juz był podawany i gra nie chodzi wiec nie wiem co chciałes nam nowego przekazac w ten sposób. :blink:

Suchy    0

Gra nie chodzi bo potrzebuje gry Half Life 2 :blink: .

Fragment opisu gry "„Half-Life 2” korzysta z nowego silnika graficznego o nazwie „Source”."

Po prostu korzysta z jej silnika.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez olo868
      test wpisu

• Przez mateuszsoja1
      Witam wszystkich szukam kogoś któ by mi przerobił pare modów z FS 13 do FS 15 znacie kogoś takiego?
      Z góry dziękuje za odp.
    • Przez Avendrion
      Witam, może ktoś zna jakąś taką gierkę na przeglądarkę? ;> Było by to na prawdę dobre np. na początek dostajesz 10tys zł jakieś 15 ha małe gospodarstwo jakiś ciągniczek i maszyny i zaczynasz. Z czasem można się rozwijać budować nowe chlewnie itp dokupować maszyn i ziemi
      Sam bym taką grę napisał, jakbym widział jak
      Pozdrawiam
    • Przez kat
      Pytam ponieważ jeszcze nikt nie wypowiadał się na ten temat.
      Moje ulubione gry to:
      Age of Empires III
      Heroes of M&M cała seria
      Caesar III
      Quake III Arena
      Diablo 2
      NFS U pirwsza część
      John Deere American Farmer
      Ale i tak najwięcej czasu przesiedziałem nad Age of Empires II jak i III.
      Nie uważacie może że gry strategiczne rozwijają umiejętność gromadzenia gotówki i właściwego jej zagospodarowania? Ja uważam że tak.
    • Przez rosiuxd
      Tak jak w temacie, wymagania skype/ts Reszta do dogadania.