Zaloguj się, aby obserwować  
Ursusc385

nowa gra rolnicza

Polecane posty

Zetor5340    1

Ta gra pewnie dopiero co wyszła bo trafiłem na jakies forum o niej (chyba o niej :wacko: ) i za duzo rzeczy nie ma a poza tym jest to angielskie forum, ale znalałem coś takiego: http://tractorsource.yourbb.nl/viewtopic.php?t=16

koleś podał pare screen'ów z gry.Z tego co widać to od razu moge powiedziec ze grafa jest na wysokim poziomie. :P Ciekawe tylko skąd ją ściągnąć. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Mi też ta grafika przypadła do gustu:) Fajnie widać jakby zachód słońca, dla mnie to coś podobnego grafiką do słynnego GTA SA może być. Fajne też są zabudowania.:wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no kurde, juz chetnie bym w to pograł, tylko skąd to pobrać??, heh znów trzeba bedzie przewrócić internet do góry nogami i sie jakoś znajdzie... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

http://www.tractorsource.nl.tt/

znalazłem coś takiego ale nie jest po polsku :wacko:


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

no to zetor zaczynaj, jak cos znajdziesz to daj jakiegos cynka:p


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

oglądałem zdjecia na tej stronie co podał andrzej i powiem ze to mi sie wydaje pod wzgledem grafiki lepsze od Simufarm, ciekawe jak z grywalnością, jakby ktos miał linka nawet do demówki tej gry to bardzo proszę o podanie... :wacko:

Ja także rozpoczynam poszukiwania, i jak cos znajde to dam cynka...hehe

 

www.google.pl --- i do roboty! heh


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dobra, screeny juz wszyscy widzieli, lepiej podaj linka z grą do pobrania...hehe :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

patrząc na te screeny to wydaje mi się że ta gra może być zaj******* i ja też postaram sie poszukać

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

jakby ktoś miał linka do tej gry to niech da znać na moje gg albo tutaj:)gg-6739490 pls


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    248

no grafika jest zachęcająca ale pamiętajcie że nie tylko na tym sie opiera gra..Dla mnie przynajmniej dużo ważniejsza jest grywalność bo np co z tego że mamy ładnego jelonka i jeszcze ładniejszy agregat jak możemy z nim jeździć tylko na jednym biegu i tylko w lini prostej, nie mówiąc już o obciążeniu traktora czy składaniu agregatu...Może spece od reklamy wypuścili takie screeny żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy a nie patrzyli na grywalność...Oczywiście nie chciałbym żeby tak było i mam nadzieję że gra będzie przynajmniej tak dobra jak SF i że spędze przy niej miłe godziny czego i wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
no grafika jest zachęcająca ale pamiętajcie że nie tylko na tym sie opiera gra. Dla mnie przynajmniej dużo ważniejsza jest grywalność bo np co z tego że mamy ładnego jelonka i jeszcze ładniejszy agregat jak możemy z nim jeździć tylko na jednym biegu i tylko w lini prostej, nie mówiąc już o obciążeniu traktora czy składaniu agregatu...Może spece od reklamy wypuścili takie screeny żeby przyciągnąć jak najwięcej graczy a nie patrzyli na grywalność...

hehe nie bój się, mają dużą konkurencję i kazdy kto wypuszcza nową grę o takiej tematyce chce zeby jego gra była lepsza od gry innej(konkurencyjnej) firmy, także napewno taki piekny jelonek nie bedzie jezdził z pieknym agregatem na jednym biegu, gra na bank nie bedzie rewelacją ale na pewno bedzie juz lepsza jak tu widzieliśmy na screenach od gier starszych tego typu, jak z grywalnościa no to trzeba bedzie poczekac az gre dostaniemy w swoje "łapy" bo inaczej sie nie da określic czy ten jelonek jeździ tylko na jednym biegu i tylko w lini prostej...hehe :wacko:

nam jedynie pozostaje czekac i cieszyc sie dobrymi screenami...hehe :P:P

(niestety)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

Patrząc na te screeny wydaje mi się, że to może być niezła gierka :wacko: :P ale to może tylko tak dla reklamy zrobili, a nawet jak coś to przecież nie tylko grafika się liczy :P:D może nawet bardziej chodzi o fizykę gry, nie, że jedziesz ciągnikiem po prostym terenie i możesz skręcać i to wszystko...hehe :P :P :P Żeby była lepsza coś jak w GTA czy coś takiego. :D:)

 

pozdrawiam zetor6441!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Żeby była lepsza coś jak w GTA czy coś takiego. :P :wacko:

 

pozdrawiam zetor6441!!!

no własnie...heh zeby fizyka jazdy ciągnikami była taka jak jazda samochodami w GTA...to by było naprawdę super... :P:P:P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Na oficjalnej stronie (link podał andrzej2110 http://www.freewebs.com/tractorsource/index2.html ) znalazłem zakładkę "download". Ciekawe czy w niej znajdzie się gra? hmmm..,:wacko: Jak narazie to gra jest chyba w trakcie przygotowań. Ja grafiką już tak się nie zachwycam, bo wole sobie pograć w ST, a to wiadomo kiedy wyjdzie... I jeśli porównywać gry to zobaczymy jak wyjdzie wtedy będzie można ocenić i ewentualnie porównać. Przecież "Simtractor'em" też się wszyscy zachwycają do czasu... Mam nadzieje, że fizyka gry będzie dopracowana plansza ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Przecież "Simtractor'em" też się wszyscy zachwycają do czasu...

tak jest z każdą grą, pamietam ze zawsze chciałem miec GTA SA a jak juz miałem to moze pograłem z miesiąc i juz mi sie znudziło... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Jak ja miałem Grand Theft Auto San Andreas.... Wykonałem wszystkie misje i większość podmisji i mi się nie znudziło. Przeszedłem drugi raz i też mi się nie znudziło... Myślę, że zależy od upodobań co się komu podoba.:wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

no ale powiedz ile razy mozna przechodzic SA??? dopóki nie wyjdzie nastepna wersja gry??

przeciez nie bedziesz grał całe zycie w jedno i to samo. :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol12    0

Dlatego ja wole sobie pograć w GTA SA przez sieć :wacko:


U-R-S-U-S ------> moc i potęga :)

ZAPRASZAM NA MOJE FORUM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Dlatego ja wole sobie pograć w GTA SA przez sieć :P

a ja wole na AF posiedziec... :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

JA czekam na nową wersje GTA. Teraz gram sobie w inne gry, np. "Simtractor" lub "Fife07". Karol12 fajnie gra się przez sieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kraker    2

przez sieć się fajnie gra w SA tylko że musisz mieć nie zawolnego neta, ale tam wszyscy na kodach grają


MF & Zetor siłą naszej gospodarki

Wszystkie moje materiały chronione prawem autorskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez albertonolan2075
      Somos surtidor profesional de todas las clases de Nembutal (solución de Nembutal sódico, Nembutal sódico polvo y pastillas de Nembutal sódico), permiso de conducir, SSN,tarjetas de identificación, certificados de matrimonio, billetes de banco, diplomas y otro investigación de productos químicos de calidad pura y suministramos en todo el mundo. Nuestro producto es el mejor que usted puede encontrar alrededor y suministrar los siguientes productos:
      Polvo de Nembutal,
      Pastillas de Nembutal,
      Nembutal solución (no estéril),
      tu-144,
      cristal de pentedrone,
      5FAKB458,
      5fur-144,
      mam2201,
      PB-22,
      5FPB-22,
      APBP,
      eam2201,
      MN-24/MN-25,
      permiso de conducir,
      tarjetas de identificación,
      certificados de matrimonio,
      billetes de banco,
      diplomas
      Pasaportes,
      Vendemos bajo pedido y ofrecer la operación más confiable y vender a precios muy asequibles. Nuestros productos son 99.98% puro y garantizamos discretos. Resumen: Pentobarbital se usa para tratar serias convulsiones en gatos y perros en un entorno hospitalario. Así que en contacto con nosotros directamente para más detalles:
      Correo electrónico: (albertonolan2075@gmail.com)
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whatsapp: +(237) 696638710
    • Przez albertonolan2075
      We sell quality Nembutal phenobarbital for veterinary and for human uses..
      We also sell other pain killers like Xanax, Oxycodone, Oxycotin, Aderall,
      Dilaudid, Mdma, Ketamine etc.. More so we also sell real and genuine
      passports, ID's, SSN,Driver's licenses, diplomas, certificates, banknotes etc
      worldwide.. All deliveries are 100 % discreet and secured.. Below is a list
      of some of our products:
      Nembutal Pentobarbital Powder
      Nembutal Pentobarbital Liquid
      Actavis syrup
      MDMA
      LSD
      ketamine
      Suboxone 8mg
      Methadone 40mg
      Valium 10mg and 20mg
      Hydrocodone 10/325mg
      Roxy 15mg and 30mg
      Xanax 1mg and 2mg bars alprazolam
      Dilaudid 2mg 4mg 8mg
      Ativan
      Ambien
      Adderall 30mg
      Morphine 100mg
      Ritalin 10mg and 20mg
      Percocet 7..5mg 5mg and 10mg
      Vicodin
      Xanax
      Opana 20mg and 40mg
      Oxycontin 20mg 40mg and 80mg
      Roxycodone 15 30 mg
      Passports
      Visa
      Driving License
      ID CARDS
      Marriage certificates
      diplomas
      Banknotes
      Steroids etc
      Just make sure you contact us back with the products you are interested in
      and email us back so we can proceed.. Email Address:
      Email: albertonolan2075@gmail.com
      Whats-app: (+237) 696638710)
      Thank you.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam poszukuje osoby która robiła fototex na tego ursusa zdjęcie pochodzi z 2011 

    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj