Skocz do zawartości
janusz14

John Deere 955-pytania i odpowiedzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john

S-Piotr    48

W moim 970 niemiec wymienił sprzęgło rewers na zwykłe tarczowe, ale wyciskane hydraulicznie.daje radę :D

Wiadomość z agroFakt.pl

jabkogizmo    0

Witam czy ktoś z Państwa kosił tym kombajnem rzepak ? Ponieważ posiadam od niego oryginalną instrukcje i tam pisze ze młucarnie ustawia sie w dwóch pozycjach na dole ma być szczelina 8 mm a z boku 3 mm ? Z tego co wiem przy bizonach tak nie ma prosze o pomoc w jego ustawieniu .

radek83    12

mam pytanie czy ktoś z posiadaczy jd ściągał koło pasowe to na silniku które napędza wszystkie pasy ?? bo na u mnie na tym kole jest luz chyba na klinie i nie wiem jak się za to zabrać ,proszę o pomoc .

beni226    0
Napisano (edytowany)

kolego sprawdz w katalogu john deere online

najpawdopodobniej to bedzie to Z27746_________UN24JUN98.gif

Edytowano przez beni226

traktor11    9

Dzięki kolego za info gdzie szukać 

Na korku jest hydraulis JDM J 20 A  sprawdzałem jest to hydrauliczny jutro zadzwonię na serwis by się upewnić 

Pozdrawiam i dzięki :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?
    • Przez Łukasz1987
      Proszę o pomoc jd 2650 na zajcu tuz (podnosnik) szarpie nie chce podniesc ramion szarpie nimi, wspomaganie sie przycina na zółwiu działa hydraulika choc leko ramiona poszarpuje wspomaganie działa. ćisnienie na wyjściu przyczepy 160 bar a na korku w pompie z przodu obok filterka korek (17) ok 9 10 bar po włączeniu zająca spada do zera i sie podnosi podobnie z tuzem. Panowie co robic gdzie jeszcze pomiezyc cisnienie?