Skocz do zawartości
janusz14

John Deere 955-pytania i odpowiedzi

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
john
S-Piotr    48

W moim 970 niemiec wymienił sprzęgło rewers na zwykłe tarczowe, ale wyciskane hydraulicznie.daje radę :D

Wiadomość z agroFakt.pl

jabkogizmo    0

Witam czy ktoś z Państwa kosił tym kombajnem rzepak ? Ponieważ posiadam od niego oryginalną instrukcje i tam pisze ze młucarnie ustawia sie w dwóch pozycjach na dole ma być szczelina 8 mm a z boku 3 mm ? Z tego co wiem przy bizonach tak nie ma prosze o pomoc w jego ustawieniu .

radek83    12

mam pytanie czy ktoś z posiadaczy jd ściągał koło pasowe to na silniku które napędza wszystkie pasy ?? bo na u mnie na tym kole jest luz chyba na klinie i nie wiem jak się za to zabrać ,proszę o pomoc .

beni226    0
Napisano (edytowany)

kolego sprawdz w katalogu john deere online

najpawdopodobniej to bedzie to Z27746_________UN24JUN98.gif

Edytowano przez beni226

traktor11    9

Dzięki kolego za info gdzie szukać 

Na korku jest hydraulis JDM J 20 A  sprawdzałem jest to hydrauliczny jutro zadzwonię na serwis by się upewnić 

Pozdrawiam i dzięki :)

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez celeronik
      Dane dotyczące poszczególnych ustawień spisane z instrukcji obsługi JD serii 10xx, ale do innych modeli też pasuje.
      Ustawienia.doc
    • Przez Przemoo10
      Witam
      Zamierzam kupić john deere 2264. Panowie i Panie prośba do was, na co zwrócić największą uwagę przy zakupię pod względem mechanicznym jak i elektronicznym. Z góry dziękuję za porady. Pozdrawiam
    • Przez adasDrop
      Witam. Mam pytanko chce kupić kombajn jd 430 i znalazłem opcje za 8500 PLN i niby są tylko małe wycieki i chciałem się zorientować czy ta cena jest adekwatna do tego kombajnu
    • Przez piwoo11
      witam czy może ktoś już wymieniał pas na młócarni i może nakreślić jak to zrobić najkorzystniej. z tego co zauważyłem to chyba będę musiał zdemontować podajnik kłosowy o ile się nie mylę.
    • Przez darek8405
      Witam. Potrzebuje informacji na temat kombajnu john deere 940 bo mam taki model na oku i zastanawiam  nad jego kupnem , kombajn będzie użytkowany na 10 ha jaka jest jego wydajność, spalanie jak z awaryjnością i na co zwrócić uwagę  podczas zakupu jakieś słabe punkty tej maszyny?