Skocz do zawartości
Luke16

Jakie radio do ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Radio
eloegazmo    0

Ja nie polecam zbyt skomplikowanego radia kurz daje rade elektronice. sam wykończyłem juz 2 radia. I wazne zeby je wysoko zamontowac. (kurz tak nie siada)

farmerNH    1

witam. mam dylemat pomiędzy tymi trzema radiami. Planuje kupić je do NH. które byście wybrali?? Może macie jakieś inne propozycje?? radio musi mieć wejście USB i tak do 220zł.

http://allegro.pl/item993873965_radio_dalco_f5g8_bluetooth_mp3_gwar_sklep_poznan.html

http://allegro.pl/item1000289822_xomax_xm_rsu202_mp3_usb_sd_mmc_flashxo_mega_hit.html

http://allegro.pl/item1000069143_dalco_dl_900_usb_sd_mmc_mp3_mp4_jpg_divx_pilot.html

DebyFarmer    5

Ja bym polecał Radia z JVC. Ma on wejście na pen drive więc jak ci się nudzą utwory z radia to podłączasz pen drive i masz swoje ulubione piosenki ;)

Mateusz7211    13

Peiying Jest To W Miare Dobre Radio Mam Jes W Swoim Zetorze Dobrze Gra <_< Polecam

Chyba Ze W Ursusie C-330 Mam JVC jeszcze Lepsze Ale Peiying Też Bardzo Dobre ;)

UrsusCzesio    304

Mi w moim radiu padł wyświetlacz i to po jakimś czasiep o zainstalowaniu w styczniu założyłem a jakoś pod koniec lutego zniknęły cyferki. Wyłączyłem i włączyłem i był ok i zachwile juzna amen zniknęły. Wyświtlacz pdał czy jakiś kabelek mógł być felernie przylutowany. Bo kabel jak kabel ale wyświetlacz to droższa rzecz. Nie opłaca sie chyba wymieniać w radiu za 100zł :D

karola44    0

A zagladal juz tam jakis fachowiec do tego wyswietlacza, czy nie?

Tam masz na cieklych krysztalkach czy na ledach?

U mnie w daewoo jakies lata temu taki przypadek byl czestym :D Ale kilka razy salo sie to reanimowac :D moze i tobie sie uda.

UrsusCzesio    304

Nie dawałem nikomu bo cały czas radio potrzebne. Nie wiem jak to tam jest zbudowane. Po prostu zniknęły wszystkie cyfry, poziom basu itp ale świecic na niebiesko się świeci tylko nic mi nie wyświetla :D

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=194762

http://moto.allegro.pl/radio-mp3-usb-sd-mmc-aux-200w-kostka-iso-gwar-24m-i1298542156.html tu link do tego radia na allegro. Akurat weszły nowe modele wyświetlaczy ale stary jest pokazany

Aa jak już mowa o radiach to co myślicie o tych głośnikach? Cena kusi. Mam taką ładną skrzyneczke akurat w ciągniku na głośnik a w starym membrana już popękala i basik słabiutki :D

klama    4

@UrsusCzesio mam to radio na oku. Jak je oceniasz ? Ile ci pochodziło do padnięcia tego wyświetlacza ? Znaczy pisałeś że od styczna do lutego tak ? Ale ile go używałeś ? :D Z jakimi głośnikami masz go podlączone i jak głośno gra ? Sory za tyle pytań :D

UrsusCzesio    304

Ogólnie na radio złego słowa nie powiem cały czas chodzi od kiedy zamontowałem bo zawsze jak coś robie nawet w warsztacie to radio z ciągnika. Padło mi jakoś krótko po malowaniu ruska moze jakiś akbelek sie obluzował czy coś. Brak wyświetlacza przekszadza tylko w ustawieniu stacji bo nie pokazuje MHz ale ja już nawyczucie jade bo zresetowane radio włącza się 85MHz jedno kliknięcie to 0,1MHZ takze łatwo mi juz znaleść stacje albo można automatyczną wyszukiwarke uruchomić przytrzymać przycisk i gitara ale to już na szczerym polu najlepiej żeby dobry zasięg był bo przy wyszukiwaniu automatycznym musi być czyściutki zasię. Ogólnie polecam choc jak ktoś w biedronce zobaczy podobne radio to też śmiało brać cena ta sama a kosztów przesyłki nie ma. Szwagier kupił w biedronce do Tico chodzi w tubie. Kupił jakis czas po mnie

tu masz film

klama    4

Dzięki za odpowiedź :D No to pozostaje wyciszyć dokładnie Mtz-a i zamawiać radio i głośniki ;[

Rokes    0

Radio całkiem fajne, do starszych ciągników będzie w sam raz. Widzę, że sprzedawcy ładnie zdzierają za wysyłkę...

klama    4

Ma ktoś może ciekawe i dobre miejsce do założenia głośników w MTZ z małą kabiną ? Bo na radio już mam a głośniki to nie wiem, drzwi może ? Bo z lewej chcę zrobić skrzynkę na np. aparat i jako siedzenie pasażera a z prawej podłokietnik no i brak miejsca. Jak uważacie ? Drzwi to dobre miejsce ?

UrsusCzesio    304

po co wzmacniacz? Tube chcesz założyć? ;) Zmacniacz możesz ale antenowyzałożyć lepiej fale ściągać będzie

coolman111    54

A czy do takiego radia w traktorze to trzeba montować wzmacniacz?

Nie. W radioodtwarzaczach samochodowych masz wystarczającą moc aby zasilić nawet niezłe głośniki. Popularne radia mają na wyjściu w RMS 15-25W (czyli muzycznej tak do 60W) na kanał. Wzmacniacze montuje się tylko po to, aby zasilić głośniki dużej mocy (wzm. wielokanałowy) lub głośnik niskotonowy jeśli takowy nie posiada własnego wzmacniacza (czyli pasywny).

tomi382    98

Po mojemu to 2x100W to masz dobry zestaw bo po co Ci wieksze jak radio to ma na wyjscia maksymalnie 4x50W i moc znamionowa które każde radio "gra" to po 27W więc wieksze jak 100W Ci niepotrzebne

od 50W do 100W są optymalne

UrsusCzesio    304

A tkaie moje pytanko. Dało by się troche podciągnąć moc radia jakoś chałupniczo czy bezwzmacniacza ani rusz bo mam nowe niskotonowe głośniki i troche mocy by się przydało. Po prostu lubie Bas ;)

Davido    28

Chałupniczo nic w radiu nie zrobisz, jedynie co bezpiecznik możesz wymienić. Bez wzmacniacza ani rusz.

tomi382    98

Wg mnie aby się delektować niskim brzmieniem trzeba miec cichutką kabinę. Bo innaczej to głowa boli słysząc tyle dźwieków i w takim natężeniu ;) Chcesz basy to kup specjalne maty wygłuszające i koniecznie uszczelnić niedoskonałości

UrsusCzesio    304

Czytajac troche różne stronki to w samochodach dla poprawy basy wykładali drzwi różnymi matami jeżeli tam były głośniki. Bo w kabinie ok ale na postoju nawet efektu nie ma zbytnio Mam głośnik w takiej kolumnie. Wyłożyć od środka tą kolumne czymś? Powinno chyba pomóc. Tylko czym. Wełna mineralna? Pianka pod panele, styropian?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik32098
      Witam!
      Moglibyście polecic jakąś kamerkę na porodówkę? Taką na za miliony monet, a dobrą   Zastaniawiałem się nad tą :
      http://allegro.pl/kamera-ip-jbp-full-hd-1080p-zewnetrzna-wifi-onvif-i6588742080.html?fromVariant=6655697413

Będę wdzięczny za każdą pomoc  
      Pozdrawiam  
    • Przez Krol295
      Witam chciałbym spytac jak podlaczyc radio w ursusie 912 tzn. Jak wyprowadzic przewody, skad masa, skąd plus, i skąd pamieć. Radio to blaupunkt tokyo 110.
    • Przez Krol295
      Witam ponownie mam problem poniewaz radio jvc dziala w new hollandzie 8560 ford, a radio blaupunkt nie dziala jest to nowe radio i napewno dziala sprawdzalem w samochodzie. W samochodzie sa zlaczone dwa kable zolty i czerwony, natomiast w ciagniku nie sa zlaczone. I sa inne kolory kabli zdjecie w załączniku poniżej. Kostka zasilajaca to ta siwa moim zdaniem.

Drugi problem polega na tym ze wtyk od antenty wbil sie w kabel od antenty zdjecie rowniez ponizej. Czy da sie to wyjac czy pozostaje tylko kupno nowego kabla?
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?

Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?