Gość Luke16

Jakie radio do ciągnika

Polecane posty

Davido    28

Nie wiem czy te wygłuszenie kolumny ci coś da, ja mam wygłuszone kolumny wełną mineralna i za bardzo różnicy nie słyszałem. ;) To teraz kolumny robią za stojaki pod kwiatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Może coś da bo najlepsze brzmienie ucieka do tyłu po za ciagnik bo szyby brak a jak się stoi z tyłu to czuc na sobie że ciało drży


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

w kumurunie mam blaupunkta san romeo i głośniki pioneera 2x50 watt

głośniki i

radio


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Z takim radiem http://allegro.pl/br7-radio-samochodowe-mp3-usb-sd-mmc-kostka-i1340804027.html będą dobrze współpracowały te głośniki http://allegro.pl/glosniki-samochodowe-165-mm-megabosch-okazja-i1344005996.html ? Bo głośniki są już zakupione. Sprawdzałem na starym blaupunktcie do którego są podłączone już 4 głośniki/ lecz nie wiem jakiej mocy to się dobrze sprawowały. To radio je pociągnie ? Wiem że nie będzie wykorzystana ich moc w pełni.


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Trochę za duże ale od przybytku głowa nie boli - to radio 200Watt to ma ale w postaci 4x50Watt więc 4 głośniki po 100W mogłyby być ale 4x 280Watt to nie wiem czy to będzie miało negatywny wpływ na jakość dźwięku :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

No nie przesaxdzajmy nie 4x280W lecz 2x280W :rolleyes: No może nie będzie tak tragicznie :rolleyes:


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maks    84

Ja tak tylko wtrącę, w jakim ciagniku to bedzie jezdzilo? Mam dziwne przeczucie ze to radio za dlugo nie wytrzyma...

Osobiscie wolalbym uzywke ale jakiegos pewnego producenta, a te noname'y sa z reguly dobre ale niestety na pol roku-rok.

No i ono na pewno nie ma 4x50W. To tylko napis na pudelku...


Zapraszam również do odwiedzenia mojego profilu: www.youtube.com/user/maksikk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Te radia z reguły wytrzymują dosyć sporo, ale jakość brzmienia nie jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Ja tak tylko wtrącę, w jakim ciagniku to bedzie jezdzilo? Mam dziwne przeczucie ze to radio za dlugo nie wytrzyma...

Osobiscie wolalbym uzywke ale jakiegos pewnego producenta, a te noname'y sa z reguly dobre ale niestety na pol roku-rok.

No i ono na pewno nie ma 4x50W. To tylko napis na pudelku...

Co do 4x50Watt to jest moc maksymalna ale tej wartości nie osiągają ;) ich nominalna moc to od 20 do 27 Watt może nawet mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ja tak tylko wtrącę, w jakim ciagniku to bedzie jezdzilo? Mam dziwne przeczucie ze to radio za dlugo nie wytrzyma...

Osobiscie wolalbym uzywke ale jakiegos pewnego producenta, a te noname'y sa z reguly dobre ale niestety na pol roku-rok.

No i ono na pewno nie ma 4x50W. To tylko napis na pudelku...

Mam podobne w 3512 od wiosny i jak narazie nie ma problemów.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grooo    0

Witam. Jakie radio polecacie do zetorka 7211 bo mam tam tylko dziure (miejsce na radio) jakie radio i ile roboty by z tym było?? Prosze o odp:D z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

najprostszy pioneerek bedzie spoko, do tego w miare dobry glosnik i audio bedzie jak w niezłym aucie! masz płytke, masz usb, wiec chyba wiecej nie trzeba ;[ tu masz juz mofseta w srodku, wiec tylko glosnik zgraj z radiem zeby nie pierdziały po paru dniach!

 

http://allegro.pl/nowosc-2011-r-pioneer-deh-2300ub-2320ub-2300ubb-i1354763733.html

 

kumpel ma takie cos w A8, volume bierze max na 8-10 w skali 40 :huh: ale on ma aktywny system naglosnienia Bose.

 

pozdro!


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jendrek    124

Trochę dziwne to pytanie, wybór radia zależy tylko od zasobności portfela a to czy ma to być do Zetora 7211 czy do Fendta to nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grooo    0

radio kupie zwykłe głośniki mam pioniera tylko chodzi mi bardziej o podłączenie tego radia ile by to było roboty.Czy dostane gdzieś oryginalne radio do zetorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2254

po co Ci oryginalne radio? ja bym założył jakiegos trupa co by mi nie było szkoda jakby siadło z zakurzenia, ogolnie nie warto jest zakładac radia bo dla mnie to dobre by było tylko w oczekiwaniu na zboze w zniwa ale i to da sie zastapic telefonem. Podłączenie jest bardzo proste ale pewnie trzeba bedzie to zrobic na krotko.

 

Wydaje mi sie ze był gdzieś juz taki temat, zaraz poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

dzięki wam że tak chętnie pomagacie.

załóż radio "NO NAME" wkońcu to ciągnik i co Ci za różnica czy Pioneer czy JVC skoro to jest ciągnik "wół roboczy" i nie będziesz delektowł się głębokim basem czy czystym brzmieniem bo kabina nie jest wyciszona i tłucze trochę :lol: Napradę szkoda kasy.

Mnie korci takie radyjo http://allegro.pl/pioneer-deh-p7900ub-okazja-warszawa-i1363183601.html i może kupie po nowym roku ale jedynie do auta w w ciągniku mam kasetowy ale ciut z lepszych i zawsze ESKA pociesza mnie swoja nutą :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian1014    45

no ja tak radio w c-360 z BLAUPUNKTa chodzi juz okolo roku troche sie zakurzylo :rolleyes: głosniki ze szrotu i chodzi i mnie tylko jak kolege ESKA pociesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

tomi382 mój brat ze 3 lata temu założył takie do samochodu, którym i ja często jeździłem. Może i ma jakąś tam moc ( muszę przyznać, że daje radę) i ma pełno bajerów z pilotem łącznie. Ale jakbym mógł to już pierwszej podróży nocnej bym go przez okno wyrzucił.

 

Te cholerne bajerancko niebieskie podświetlania i wszystko migające w rytm muzyki tak daje po oczach, że po przejechaniu max 100 km miałem dość. Pomaga jedynie otwarcie panela. I dopiero wtedy można jechać nocą. Ale jako latarka działa dobrze :rolleyes:.

 

Bez pilota nie podchodź do niego. Chcąc bez niego zmienić stację radiową, czy wyszukać nową musisz zatrzymać auto- bo inaczej nie wyrobisz. Ni e pogodzisz prowadzenia auta szczególnie w nocy z przebijaniem się przez menu za pomocą tej jednej bardzo czułej gały.

 

Ogólnie to jak na mój gust nic specjalnego. Oczywiście jakość dźwięku i moc jest ok. Funkcjonalność- jak dla mnie do bani.

 

 

 

 

Natomiast w moim aucie bardzo mi sie podoba działanie bardzo budżetowego Kenwooda KDC 314. Jak na radio kupione 3 lata temu za jedyne 200 zł - w zupełności wystarcza. Jest do bólu proste w obsłudze. A i jakością dźwięku i mocą nie ustępuje w ogóle opisanemu powyżej Pioneerowi.

 

No i nie Swieci jak szalone po oczach.

 

Niestety Te tanie kenwoody miały i zapewne maja jedna wadę fabryczną- małe chińskie rączki przy składaniu nie smarowały radiatora i końcówki mocy pastą termo przewodzącą! Co się objawia po prostu przegrzaniem końcówki mocy. Radio przechodzi w stan awaryjny z wielkim napisem PROTECT na wyświetlaczu.

 

U mnie pomogła wymiana końcówki mocy za 40 zł- ale nadal jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

 

Natomiast w moim aucie bardzo mi sie podoba działanie bardzo budżetowego Kenwooda KDC 314. Jak na radio kupione 3 lata temu za jedyne 200 zł - w zupełności wystarcza. Jest do bólu proste w obsłudze. A i jakością dźwięku i mocą nie ustępuje w ogóle opisanemu powyżej Pioneerowi.

 

 

a to ci heca... :lol:

radio budżetowe ma mieć taką samą jakość dźwięku jak jeden z wyższych modeli pioneera.

Brawo za wyobraźnię. :rolleyes:

 

ps. do danego radia musisz miec odpowiednie glosniki! co z tego ze wydawało CI sie że grało podobnie, skoro pewnie nikt nie brał pod uwage zestrojenia go z głosnikami. Nawet najdroższe radio nie wydusi wiecej mocy z glosnika. Owszem bedzie delikatna roznica, ale to nie to... Bo po cholere mam kupowac radio takie co podales za 700zł i wkladac to do lanosa czy golfa z fabrycznym naglosnieniem?? do takiego manewru wystarczy mi radio za 50zł. Efekt bedzie podobny. Stad tez Twoje podobne odczucia co do efektu tego radia...

Podejrzewam że nie wykorzystałeś nawet 30% jego mozliwosci.

Dyskutujecie o radiach nie mając pojęcia o dobrze dobranym głośniku. :)

pozdro


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

Pawelec nie znasz mnie, a z góry zakładasz, że nic na te tematy nie wiem. Oj nie ładnie!

 

Nie jestem co prawda specjalistą, ale jakieś pojęcie o tym mam. Wierz, lub nie- twoja sprawa, ale radyjka przekładane , zamieniane w obu autach w różnych konfiguracjach, z różnymi głośnikami firmowymi i china, z głośnikami średniej klasy przeznaczonymi do zastosowań domowych od Tonsila, TVM, czy VIFA.

 

Ja oczywiście wiem, że nie mam środków i kasy na robienie sali koncertowej w samochodzie- nie o to chodzi .

 

Ale nie zauważyłem aby taki pioneer  za ok 1000 zł, deklasował kenwooda za 200 zł. 

 

Czy uważasz ze stopień koncowy obu modeli aż tak się różni? W wiekszości przypadków siedzą tam te same scalone wzmacniacze

 

LOGO producenta to nie wszystko!!!!

 

Ale musze też potwierdzić, że np. wszelkie Daewoo, Dalco i inne mega hiper błyszczące sprzęty niedorastają do pięt np mojemu kenwoodowi czy jeszcze droższemu pioneerowi.

 

Tyle w temacie!

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

tomi382 mój brat ze 3 lata temu założył takie do samochodu, którym i ja często jeździłem. Może i ma jakąś tam moc ( muszę przyznać, że daje radę) i ma pełno bajerów z pilotem łącznie. Ale jakbym mógł to już pierwszej podróży nocnej bym go przez okno wyrzucił.

 

Te cholerne bajerancko niebieskie podświetlania i wszystko migające w rytm muzyki tak daje po oczach, że po przejechaniu max 100 km miałem dość. Pomaga jedynie otwarcie panela. I dopiero wtedy można jechać nocą. Ale jako latarka działa dobrze :).

 

Bez pilota nie podchodź do niego. Chcąc bez niego zmienić stację radiową, czy wyszukać nową musisz zatrzymać auto- bo inaczej nie wyrobisz. Ni e pogodzisz prowadzenia auta szczególnie w nocy z przebijaniem się przez menu za pomocą tej jednej bardzo czułej gały.

 

Ogólnie to jak na mój gust nic specjalnego. Oczywiście jakość dźwięku i moc jest ok. Funkcjonalność- jak dla mnie do bani.

 

 

 

 

=

 

 

 

Dziekuję kolego za info :rolleyes: To juz daruje sobie ten zakup. Jeszcze raz dziękuję :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj