Gość Luke16

Jakie radio do ciągnika

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
eloegazmo    0

Ja nie polecam zbyt skomplikowanego radia kurz daje rade elektronice. sam wykończyłem juz 2 radia. I wazne zeby je wysoko zamontowac. (kurz tak nie siada)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmerNH    1

witam. mam dylemat pomiędzy tymi trzema radiami. Planuje kupić je do NH. które byście wybrali?? Może macie jakieś inne propozycje?? radio musi mieć wejście USB i tak do 220zł.

 

http://allegro.pl/item993873965_radio_dalco_f5g8_bluetooth_mp3_gwar_sklep_poznan.html

 

http://allegro.pl/item1000289822_xomax_xm_rsu202_mp3_usb_sd_mmc_flashxo_mega_hit.html

 

http://allegro.pl/item1000069143_dalco_dl_900_usb_sd_mmc_mp3_mp4_jpg_divx_pilot.html


- Zetor 16145 turbo - nie ma że nie przejdzie
- New Holland TD60D - przepracuje każdy dzień w roku
- Ursus C-360 - stary ale jary
- Massey Ferguson 255 - Wynieś, przynieś, pozamiataj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DebyFarmer    26

Ja bym polecał Radia z JVC. Ma on wejście na pen drive więc jak ci się nudzą utwory z radia to podłączasz pen drive i masz swoje ulubione piosenki ;)


ZAKAZ KOPIOWANIA ZDJĘĆ ©
bez uprzedniej zgody właściciela
Wszystkie prawa zastrzeżone/all rights reserved

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz7211    14

Peiying Jest To W Miare Dobre Radio Mam Jes W Swoim Zetorze Dobrze Gra <_< Polecam

Chyba Ze W Ursusie C-330 Mam JVC jeszcze Lepsze Ale Peiying Też Bardzo Dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Mi w moim radiu padł wyświetlacz i to po jakimś czasiep o zainstalowaniu w styczniu założyłem a jakoś pod koniec lutego zniknęły cyferki. Wyłączyłem i włączyłem i był ok i zachwile juzna amen zniknęły. Wyświtlacz pdał czy jakiś kabelek mógł być felernie przylutowany. Bo kabel jak kabel ale wyświetlacz to droższa rzecz. Nie opłaca sie chyba wymieniać w radiu za 100zł :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karola44    1

A zagladal juz tam jakis fachowiec do tego wyswietlacza, czy nie?

 

Tam masz na cieklych krysztalkach czy na ledach?

 

U mnie w daewoo jakies lata temu taki przypadek byl czestym :D Ale kilka razy salo sie to reanimowac :D moze i tobie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie dawałem nikomu bo cały czas radio potrzebne. Nie wiem jak to tam jest zbudowane. Po prostu zniknęły wszystkie cyfry, poziom basu itp ale świecic na niebiesko się świeci tylko nic mi nie wyświetla :D

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=194762

 

http://moto.allegro.pl/radio-mp3-usb-sd-mmc-aux-200w-kostka-iso-gwar-24m-i1298542156.html tu link do tego radia na allegro. Akurat weszły nowe modele wyświetlaczy ale stary jest pokazany

 

Aa jak już mowa o radiach to co myślicie o tych głośnikach? Cena kusi. Mam taką ładną skrzyneczke akurat w ciągniku na głośnik a w starym membrana już popękala i basik słabiutki :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

@UrsusCzesio mam to radio na oku. Jak je oceniasz ? Ile ci pochodziło do padnięcia tego wyświetlacza ? Znaczy pisałeś że od styczna do lutego tak ? Ale ile go używałeś ? :D Z jakimi głośnikami masz go podlączone i jak głośno gra ? Sory za tyle pytań :D


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ogólnie na radio złego słowa nie powiem cały czas chodzi od kiedy zamontowałem bo zawsze jak coś robie nawet w warsztacie to radio z ciągnika. Padło mi jakoś krótko po malowaniu ruska moze jakiś akbelek sie obluzował czy coś. Brak wyświetlacza przekszadza tylko w ustawieniu stacji bo nie pokazuje MHz ale ja już nawyczucie jade bo zresetowane radio włącza się 85MHz jedno kliknięcie to 0,1MHZ takze łatwo mi juz znaleść stacje albo można automatyczną wyszukiwarke uruchomić przytrzymać przycisk i gitara ale to już na szczerym polu najlepiej żeby dobry zasięg był bo przy wyszukiwaniu automatycznym musi być czyściutki zasię. Ogólnie polecam choc jak ktoś w biedronce zobaczy podobne radio to też śmiało brać cena ta sama a kosztów przesyłki nie ma. Szwagier kupił w biedronce do Tico chodzi w tubie. Kupił jakis czas po mnie

tu masz film

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Dzięki za odpowiedź :D No to pozostaje wyciszyć dokładnie Mtz-a i zamawiać radio i głośniki ;[


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rokes    0

Radio całkiem fajne, do starszych ciągników będzie w sam raz. Widzę, że sprzedawcy ładnie zdzierają za wysyłkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

Ma ktoś może ciekawe i dobre miejsce do założenia głośników w MTZ z małą kabiną ? Bo na radio już mam a głośniki to nie wiem, drzwi może ? Bo z lewej chcę zrobić skrzynkę na np. aparat i jako siedzenie pasażera a z prawej podłokietnik no i brak miejsca. Jak uważacie ? Drzwi to dobre miejsce ?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

po co wzmacniacz? Tube chcesz założyć? ;) Zmacniacz możesz ale antenowyzałożyć lepiej fale ściągać będzie


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

A czy do takiego radia w traktorze to trzeba montować wzmacniacz?

Nie. W radioodtwarzaczach samochodowych masz wystarczającą moc aby zasilić nawet niezłe głośniki. Popularne radia mają na wyjściu w RMS 15-25W (czyli muzycznej tak do 60W) na kanał. Wzmacniacze montuje się tylko po to, aby zasilić głośniki dużej mocy (wzm. wielokanałowy) lub głośnik niskotonowy jeśli takowy nie posiada własnego wzmacniacza (czyli pasywny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Po mojemu to 2x100W to masz dobry zestaw bo po co Ci wieksze jak radio to ma na wyjscia maksymalnie 4x50W i moc znamionowa które każde radio "gra" to po 27W więc wieksze jak 100W Ci niepotrzebne

od 50W do 100W są optymalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A tkaie moje pytanko. Dało by się troche podciągnąć moc radia jakoś chałupniczo czy bezwzmacniacza ani rusz bo mam nowe niskotonowe głośniki i troche mocy by się przydało. Po prostu lubie Bas ;)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davido    28

Chałupniczo nic w radiu nie zrobisz, jedynie co bezpiecznik możesz wymienić. Bez wzmacniacza ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Wg mnie aby się delektować niskim brzmieniem trzeba miec cichutką kabinę. Bo innaczej to głowa boli słysząc tyle dźwieków i w takim natężeniu ;) Chcesz basy to kup specjalne maty wygłuszające i koniecznie uszczelnić niedoskonałości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czytajac troche różne stronki to w samochodach dla poprawy basy wykładali drzwi różnymi matami jeżeli tam były głośniki. Bo w kabinie ok ale na postoju nawet efektu nie ma zbytnio Mam głośnik w takiej kolumnie. Wyłożyć od środka tą kolumne czymś? Powinno chyba pomóc. Tylko czym. Wełna mineralna? Pianka pod panele, styropian?


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor1111
      Witam wszystkich . Zastanawiam sie nad kupnem kamery do monitoringu w oborze np. krowy która ma sie cielić w nocy :unsure: Powiedzcie jaka kamere wybrać i jak ja podłączyc. Wystarczy tylko kupić taka kamerę KAMERA KOLOROWA 420 linii,54 diody IR,ZEWNĘTRZNA (848566965) - Aukcje internetowe Allegro ?????????? Mam tylko dylemat jak ja podłączyć czy wystarczy tylko kabel podłączyc do TV i wszystko????? Piszcie jaka kamerę polecacie(cena nie gra roli)i jak ją podłączyć.
    • Przez Husky
      Witam
      czy ktoś z was ma może zamontowany takowy sprzęt, jak to sie spisuje czy warto inwestować w coś takiego np do kombajnu zbożowego?
    • Przez yooo
      Witam poszukuję mobilnej bezprzewodowej kamery z własnym akumulatorem i ekranem . Używana była by do podglądu na tylni zaczep pierwszej przyczepy podczas zczepiania przyczep , na przejazd większymi maszynami z podglądem na tył czy ktoś nie jedzie z tyłu na drodze , w rozsiewaczu czy już nie ma nawozu w którymś z dwóch lejów, w opryskiwaczu z widokiem na rozpylacze za samą beczką . Ważne , aby łatwo można było zamontować i zdemontować . Myslałem nad luda farm machinery cam mobility... Niestety o wiele wyższa cena w pl niż za granicą, a chciałbym zobaczyć jakość nagrywania i obawiam się , że za mały ekran te 5 cali. Macie jakieś opinie o tym produkcie lub o podobnym ? Tu link do tej kamery 
      https://hbt.com.pl/produkt/kamera-do-maszyn-rolniczych-machinecam-mobility/
    • Przez Bartek3060
      Witam, mam problem z kamerą cofania peiying. Wyświetla się smybol ładowania baterii. Co zrobić żeby zaczęło pokazywać obraz ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj