Zaloguj się, aby obserwować  
Przemcioo

Chce kupić kombajn po spaleniu, czy sie opłaca

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Przemcioo    0

Witam tak jak w temacie, mam pytanie do was czy opłaca sie kupićkombajn zbożowy po czesciowym spaleniu, czy raczej dać sobie spokój z tym..

 

Mam na myśli coś takiego

 

 

http://www.allegro.pl/item704732834_john_d...rzynia_byd.html

 

A dodatkowo jak bedasie zachowywały elementy po spaleniu, napewno bd innej twardosci, i czy nie trzeba bedzie ich wycinac i wspawywac drugich. a takze ile moze wyniesc koszt naprawy tego kombajniku, A moze ktos z was ma taki kombajnik albo podobny po czesciowym spaleniu i nie ma czasu go naprawaic a chce go sprzedac po rozsadnych cenach.

 

 

Pomozcie mi z tym problemem, czy jest wogole sens ładowac sie w to czy nie.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

ohoho :) to on wola o niego 30 tys no nie wiem czy sie oplaca pisze ze silnik spalony no to nie sa tanie rzeczy szczególnie w jelonkach :) zalezy ile masz ha do koszenia bo taki duzym kombajnem np. na 20 ha sie nie oplaca lepiej juz bizona kupic supra z kabiną :)


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Dokładnie. Lepiej wez jakiegos Bizona. Co bedziemy duzo mowic... czesci do JD sa drogie :)


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer120ha    2

Musiałbyś ogłądnąć go osobiśćie i sam ocenić jaki jest ten zasięg spalenia i zobaczyć czy to tylko powieszczowne opalenie blach czy całkiem z topione elementy.Policzyć ile by wyszła jego naprawa (części +swoja robocizna) i czy by taniej nie kupił gotowego do jazdy :) .Może sie opłacić,ale bez osobistego obejrzenia to szkoda sondować....


Każdy sprzęt jest dobry jeśli wykonuje swoją prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sdamigo6    0

Spójrz na zdjęcia jeszcze raz tylko zapomnij że jest on spalony Na mój gust maszyna jest wyjeżdżona i wygląda jakby nikt o niego nie dbał. Moim zdaniem nawet za 3 dychy taki sprzęt się nie opyla. Możesz dołożyć do niego kupę kasy i będzie się sypał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Dokladnie jak koledzy wyżej pisali. Musisz go sam obejrzeć, bo np. na zdjęciu będzie jedna blacha osmolona, a wszystkie pasy sfajczone na pył. Czy się opłaca, zależy od pojedynczego przypadku i od Twojej subiektywnej opinii.


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemcioo    0

No u mnie mam okolo 30 ha i jeszcze gdzies 70 ha bym dobil na uslugach. Awlasnie myslalem o takim kombajniku jakis przypalonym bo moze nawet by wyszedl taniej jak normalnie

 

myslezebylbym wstanie sam wszystko przy nim zrobic..

 

A jeszcze jedno jak jest lepiej,

kiedy jest kabinaspalona

czy jak jest silnik spalony.

 

Mi sie wydaje ze lepiej jak jest spalony silnik. alemoge byc w bledzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj