Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

saigon    0

fin masz racje dlaczego mamy się zmieniać jeżeli ktoś wychodzi za mąż to go kochamy z wszystkimi wadami i zaletami jest takie powiedzenie widziały gały co brały dla mnie tak trudny był rok musieliśmy nauczyć się razem mieszkać nie tylko z sobą przebywać cieszyć się tymi dobrymi sprawami ale dzielić te trudne chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka363    1

oho@tomi328 może i masz rację,ale nie teraz jeszcze trochę imprezy o mam dopiero {19lat} no chyba że bym znalazł swoją miłość to dla niej wszystko tylko że ona też by musiała mnie kochać,a nie na kasiore patrzeć jak to miastowe dziewczyny potrafią B)

ty se synku uwazej :D ja jestem właśnie miastowa!!! i na co poleciałam??? na starego pomarańczowego malucha?? nie wkładaj wszystkich do jednego worka bo raczej mało życie znasz ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w dzisiejszych czasach na zadbanego malacza, mozna bardziej wartosciowa dziewczyne "wyrwac" niz na nowego mercedesa. ba na pewno tak jest ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Wtedy nie wyrywasz na malacza tylko na siebie, bo tylko tobą będzie się interesować. Chyba że dziewczyna leci na polską myśl techniczną. Tak się zastanawiam co jest złego w posiadaniu utrzymanki(jeśli masz pieniądze)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

Niby nic w tym złego,ale pomyśl;co warta miłość za którą płacisz?Idź lepiej do Agencji...

A z drugiej strony-ożeniłbyś się z dziewczyną o której byś wiedział,że była utrzymanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

panowie toby chcieli zaliczyć jak najwięcej żeby było się czym przed kumplami pochwalić a ta jedyna dla niego tylko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

heh, swiete slowa.

Wtedy nie wyrywasz na malacza tylko na siebie

chodzi o to, ze taki zadbany malacz okresla ciebie, ze tobie nie chodzi tylko o to, zeby przemiescic sie z punktu A do B, tylko zeby czerpac przyjemnosc z samej jazdy i szykowania pojazdu. cos tam to juz mowi o wlascicielu, wiec jak najbardziej mozna wyrwac na malacza :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

nie bo ja swojego mena mam już 16 lat tylko moją sąsiadkę urzekł polonez bo tak była ciekawa kto przyjechał

Edytowano przez vala2000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

to podrywamy na malucha czy na właściciela no jak na malucha ma ten ryk silnika asfalt aż się zwija a właściciel to romantyk tylko wzdychać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

a jak oslepi blask chromu z pierwszej wersji malacza?

chodzi i o auto i o wlasciciela, a raczej o to, ze poprzez to auto wlasciciel moze byc warty zainteresowania. nie wazne czym sie zajmuje w czasie wolnym, czy dlubie w garazu, robi zdjecia, czy nawet maluje na scianie, jest prawdopodobne, ze to bardziej wartosciowy czlowiek niz ten, ktory tylko wypelnia swoj czas praca, konsumpcja i relaksem, nie wnoszac nic do wlasnego zycia ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vala2000    1

masz racje ale w życiu jest trochę inaczej są dni lepsze i gorsze to dziewczyna jak zobaczy gorszy typ samochodu to ma pomyśleć- nie zaradny życiowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

To się brzozak nazywa pasja. Wiadomo że człowiek z pasją jest bardziej wartościowy i interesujący niż bez, który żyje z dnia na dzień. Chociaż często pozory mylą.

I widzę że mamy nową koleżankę.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

czyli wracamy do punktu wyjscia - kasa :lol: .

 

poza tym ja mowie o starym, ale wciaz lsniacym malaczu, i kierowniku w stroju z epoki, a nie brudnych gumofilcach ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ważne ile ma lat, nie ważne jak wygląda...ważne ile ma hektarów :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Hubert nie wiem czy są jeszcze takie z hektarami :lol:

Chyba że jedynaczka bo jak jest konkurencja to brachol zgarnia wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Niby nic w tym złego,ale pomyśl;co warta miłość za którą płacisz?Idź lepiej do Agencji...

A z drugiej strony-ożeniłbyś się z dziewczyną o której byś wiedział,że była utrzymanką?

No ja bym się ożenił.

Ale to by była właśnie taka twoja agencja w domu i tylko dla ciebie. Powiedzmy że ją utrzymujesz a masz w zamian ładną, może i inteligentną dziewczynę którą możesz się pochwalić znajomym i rodzinie. O seksie nie wspomnę. Którą możesz w każdej chwili wymienić na lepszy model. Czy to tylko ja mam takie dziwne podejście do życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

nie, ale wiekszosc nie ma na to srodkow :lol: :lol: .

z tym chwaleniem przed rodzina czy znajomymi, to tez troche za mocno pojechales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Dlaczego za mocno? Przecież nie powiesz rodzinie czy znajomym "Cześć, to XXX i jest moją utrzymanką". Kto się domyśli że ją utrzymujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no nie wiem ja wole, zeby mi bylo z nia dobrze, a nie zeby spelniala jakies oczekiwania wzgledem rodziny czy znajomych. no, a jak juz by wyszlo, ze byla/byly z toba tylko dla kasy, a ty sie jeszcze specjalnie chwaliles, to w ogole obciach na pol powiatu ;) .

 

tak ogolnie chwalenie sie jest glupie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie mówię o chwaleniu się że jest z tobą dla kasy tylko że masz piękną i inteligentną partnerkę.

Przesadne chwalenie się jest głupie. Na pewno mając piękną i inteligentną dziewczynę choć trochę się nią pochwalisz znajomym żeby zobaczyć ich miny i śliniących się kolegów na jej widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Nie mówię o chwaleniu się że jest z tobą dla kasy tylko że masz piękną i inteligentną partnerkę.

toc wiadomo, ze se na czole nie przylepisz i w pierwszych slowach nie powiesz, ze jest z toba dla kasy. ale jak wspominalem jesli po jakims czasie jednak to wyjdzie, to obciach niesamowity zostanie.

 

ciekawy jestem co zrobisz jak cie usidli jakas mniej zgrabna czy piekna dziewczyna, zamkniesz ja w komorce jak listonosz przyjdzie, czy odszczekasz te slowa ;) .

Na pewno mając piękną i inteligentną dziewczynę choć trochę się nią pochwalisz znajomym żeby zobaczyć ich miny i śliniących się kolegów na jej widok.

na pewno nie bede sie wstydzil swojej dziewczyny, a jesli bedzie mi odpowiadac, to bede mial w pompie co inni o niej mysla.

 

 

 

poza tym zakosztowales juz takiego trybu zycia? bo wiesz wielu po paru miesiacach sie po prostu to znudzi i szukaja czegos wazniejszego niz ladnej buzki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

toc wiadomo, ze se na czole nie przylepisz i w pierwszych slowach nie powiesz, ze jest z toba dla kasy. ale jak wspominalem jesli po jakims czasie jednak to wyjdzie, to obciach niesamowity zostanie.

To już tylko będzie zależeć od ciebie i od niej.

 

ciekawy jestem co zrobisz jak cie usidli jakas mniej zgrabna czy piekna dziewczyna, zamkniesz ja w komorce jak listonosz przyjdzie, czy odszczekasz te slowa

Nie popadaj w skrajności chociaż na razie się nie daję usidlić.

 

na pewno nie bede sie wstydzil swojej dziewczyny, a jesli bedzie mi odpowiadac, to bede mial w pompie co inni o niej mysla.

Jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem gdy facet wstydzi się swojej dziewczyny.

 

poza tym zakosztowales juz takiego trybu zycia? bo wiesz wielu po paru miesiacach sie po prostu to znudzi i szukaja czegos wazniejszego niz ladnej buzki

Nie miałem jeszcze okazji( nie mam tyle wolnej gotówki) ale ja się pytam tylko tak teoretycznie co inni sądzą na ten temat.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj