Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

FINN    1478

koledzy, ale to nie jest temat o gwałtach i otym w jakim wieku można iść z dziewczyna do łóżka...

chyba inny jest sens tego tematu... :P

ja osobiście mam tolerancje do 5 lat i w jedna strone i drugą... obracam się w towarzystwie 18-19.. i może dla jednych to zabrzmi dziwnie.. ale takie dziewczyny mnie nie kręcą... bo sa za bardzo roztrzepane... ja wolałbym conajmniej tak rok starsza lub młodsza... nie wiem dlaczego ale bardziej mnie ciągnie do starszych, bo taka juz wie czego chce od życia i wie jak ma dalej życ, a takie młode młótki to tylko o imprzach itp, a z reszta jak się patrzy na te dzisiejsze małolaty, to nie wiadomo czy to płakać czy smiać się z nich... wiem że nie wszystkie sa takie, ale to własnie te "wyjątkowe" pracuja w pocie czoła na opinię dla pozostałych dziewczyn.... :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Chyba 16 roku? Bynajmniej cały czas w takiej świadomości byłem :P

marcin zaluj, bo mogla ci okazja umknac przez twoja nieswiadomosc :)

od 2004 (o ile mnie pamiec nie zawodzi) zmniejszyli dopuszczalny wiek inicjacji seksualnej do 15 lat :D .

 

@FINN nasza rozmowa jak najbardziej jest na temat, gdyz ludzie "konsumują" swoje zwiazki, a nie tylko prowadza sie do kina i na kolacje. skoro to temat o duzej roznicy wieku, to jak najbardziej taka sytuacja, ktora opisujemy moze miec miejsce.

 

@Farmer21 w tych sprawach pelnoletnosc nie ma zadnego znaczenia, mylisz chyba z konsumpcją wodki, papierosow, czy dopalaczy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie ważne ile dziewczyna ma lat, o ile jest starsza - Ważne jest ile ma krów i hektarów :P

 

Zasada powszechna i czesto stosowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeberka363    1

moja babcia była 11 lat młodsza od dziadka i nikt z tego nie robił afery a teraz kuzynka spotyka się z facetem o 11 lat starszym i wszyscy dookoła szukają w tym sensacji i dziwnych powodów ;) to kiedyś było można a teraz nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martini89    4

kiedyś po wojnie musieli się wiązać ,nie zwracali na to zbytnio uwagi ,by przyrost naturalny zwiększyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

a druga rzecz, w d*pach się poprzewracało od dobrobytu i każdy sie czepia o byle co


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

dobrze Czesio gada polać mu


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

szybko dawać szkło...!! ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

No to powiem tak:

jestem młodsza od męża o 11lat i w zeszłym roku stuknęło nam 25 lat razem-jest w porzo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

Witam wy to panowie macę szczęście bo chociaż wam się trafiają jakieś dziewczyny, nie to co mnie ja sobie np. upatrzyłem dziewczynę z mojej wioski, ale co z tego, jak nic z tego ta dziewczyna jest o demnie starsza jakieś [12lat] więc jak myślicie warto się pchać w taki związek???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

moja dziewczyna jest odemnie starsza o 7 lat i nie narzekam:)

Edytowano przez lukaczmarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ta dziewczyna jest o demnie starsza jakieś [12lat] więc jak myślicie warto się pchać w taki związek???...

jak najbardziej, tylko pod jednym warunkiem, czy ona jest zainteresowana twoja osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

A teraz to mnie zaskoczyłeś myślę że tak, zawsze przechodzę koło niej to nawet cześć nie powiedziała, a teraz pierwsza zagaduję, ale mnie to za bardzo się to nie uśmiecha bo ta dziewczyna spędziła przy gospodarkę od malutkiego więc jak bym był z nią to nawet łyka piwa bym się nie napił bo by mnie pilnowała. Nie to że bym był pijakiem, ale lubię chodzić na imprezy i spotykać się z przyjaciółmi, a ona za tym nie przepada B) <_< <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Wyobrażasz sobie starość? 12lat to na dzień dzisiejszy ładnie pieknie ale myśl logicznie i patrz w przyszłość :rolleyes: Koniec wioski to nie koniec świata. Chłopie widły w dłoń i ruszaj do akcji, jak mówiłeś chodzisz na imprezy i nie widziałeś zadnej fajnej laski? Chyba że chodzisz tylko na libacje :D

Szukaj kogoś w swoim przedziale maksymalnie 5 lat starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

Hee 15-stka odpada to lepiej wolę być wiecznym kawalerem dzięki za rady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Co on chce od imprezowych 15nastek? Idealna dziewczyna na imprezę, libację. A jak się biją o coś. Lepsze niż MMA z Pudzianem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Co on chce ? Jest gościu rozsądny i sie nie boi że zapuka mu policja do drzwi. Takie 15tki maja g... zamiast mózgu i nie wiadomo co im odbije. Jakiś rok temu jakaś dziewczyna oskarżyła chłopaków o gwałt a wzieli ją po drodze z dyskoteki. Globus 17-18lat minimum niżej nie warto sięgać bo szkoda nerwów i szkoda przedewszystkim Twojego dobrego imienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

Dzięki @tomi382, ale cóż może nie wszystko jeszcze stracone może się jakaś jeszcze trafi jak nie jutro to może za 5lat, dla pięknej i wyrozumiałej dziewczyny to ja bym się zmienił niema problemu ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Nie warto się zmieniać dla dziewczyny. W ogóle dla kogoś nie warto. Zmieniamy się dla siebie, dla swojej satysfakcji a nie czyjejś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Tak nawiasem to nie wiem czy da się zmienić tak dla kogoś :) ja nawet nie myślę sie zmieniać i nie muszę bo dziewczyną to najbardziej przeszkadzają nałogi typu papierosy lub alkohol a mnie to nie dotyczy :P Globus miłość to przedewszystkim zaakceptowanie wad i jeżeli będzie Cię kochać to takim jakim jesteś ;) a Twoją dobrą wolą bedzie ograniczyć alkohol i zająć sie dziewczyną. Najdrobniejsze sprawianie przyjemności dziewczynie będzie ogromnym znakiem że kochasz ją i dziękujesz, że akceptuje to co robisz i czym się zajmujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

No wiecie dziewczyna dla faceta też musi okazać jakąś miłość, a nie patrzeć tylko na kasę, a tak ogółem to ja nie jestem pijakiem tylko przy okazji jakąś lampkę szampana lub wina i to wszystko jak przeciętny polak ;)

A jeśli jestem kawalerem to kto mi zabroni piwka :)

Edytowano przez Globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj