Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

Basiutka20    2

Witam po mega długiej nieobecności na forum - przepraszam ale mnie sytuacja życiowa nieco przerosła całe szczęscie dzięki mężusiowi wychodzę na prostą

 

Jako że jakiś czas temu spędzałam tutaj mnóstwo czasu pomyślałam że zaczerpnięcie opini tak wspaniałej społeczności bedzie bardzo pomocne w pewnym problemie a mam do was takie pytanie - z gatunku miłosnych rozterek mianowicie jaka jest wasza opinia na temat różnicy wieku w związkach damsko męskich tzn kiedy ta różnica (ile lat) zaczyna budzić jakieś niezdrowe sytuacje w otoczeniu (plotki i domysły znajomych itp)

 

pytam was bo sama nie wiedziałam co odpowiedzieć pewnej dość bliskiej osobie - na pytanie czy różnica 9 lat to dużo czy mało (oczywiście chodzi mi o sytuacje w której to dziewczyna jest młodsza i ma powiedzmy 17-18 lat a jej wybranek 26-27)

 

w moim związku to ja jestem młodsza o 3 lata i jakoś mi to nie przeszkadza a czasami wręcz przeciwnie - pomaga

 

pozdrawiam i zapraszam do dyskusji - w szczególności pytanie kieruję do koleżanek


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kanuni5125    0

Moim zdaniem różnica wieku nie jest żadną przeszkodą, ja sam mam prawie 18 lat a chodze z dziewczyną która ma 14 lat i mi to wcale nie przeszkadza.

Niedawno oglądałem taki progra

m w którym gość miał 26 lat a jego żonka 42 to kumple dla tego gościa docinali że zabawia sie z mamusią, Ale takie docinki to sa tylko z zazdrości tak ja sądze, ale jeśli ludzie się kochają to różnica w wieku wcale nie przeszkadza :)


URSUS C - 328 POTĘGA MOCY
Nie ma że nie da rady, gaz do końca i musi iść !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no tak - ja również gdzieś czytałam ze różnica wieku do 5lat to zadna różnica ale 9 lat no niby jak sie ludzie kochają to nic nie stoi na przeszkodzie ale tak patrząc na tę sytuację

 

ona 17-18 lat w liceum za rok matura - taka z niej troche romantyczna dziewczyna - przyznam ze nieco odstaje od swoich koleżanek

 

a on to juz ustakowany facet - obydwoje są "wolni" i czy w takich okolicznościach przyrody może coś "zaiskrzyć"???


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój ś.p dziadek ożenił się z moją babcia mimo iż był od niej 12 lat starszy.Przeżyli razem ponad 40 lat


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

różnica w wieku nie ma znaczenia, dla przykładu podam przypadek z mojej rodziny a mianowicie mój dziadek był starszy od babci o 13 lat i jakoś to nikomu w niczym nie przeszkadzało, więc na takie rzeczy to raczej nie ma co zwracać zbytniej uwagi moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Między moją ślubną a mła :) jest też 10 latek różnicy ale osobiście uważam że najlepsza jest różnica dokładnie 8 lat (no może jeszcze paru dni :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

ciekawe to co piszecie - i osoba zaintersowana napewno się ucieszy


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Między moim sąsiadem a jego żoną jest 14 lat różnicy ona młodsza jest , ja osobiście chciał bym starszą dziewczynę tak 4-5 lat ale jak na nie szczęście same mlodsze się trafiają


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

a tak mi się teraz nasuneło pytanko czy taki zwiazek z osobą poniżej 18 lat jest do konca "legalny" no wiecie są w tych sprawach jakies obostrzenia nie orientuję sie w temacie


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

Z tego co wiem to jeszcze jakieś 20, 30, 40 lat temu była teka moda że chłopak żenił się po ukończeniu 30 roku życia, a dziewczyna w wieku 18-22 lat bo potem to już starą panną była. A wracając do tych różnic to mojego kolegi dziadek był starszy od jego babci o jakieś 20 lat.

 

Chciałbym jeszcze dodać iż w moim rozumowaniu dwie osoby kiedy się wiążą na całe życie to raczej zawsze z miłości: albo do tej drugiej osoby, albo do dziecka :)


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Wujek z ciotką 10lat różnicy może trochę więcej i żyją jak pączki w maśle bez nieporozumień. A najlepiej mieć dziewczynę pow.16 lat wtedy jest się czystym jakby nagle ''teściowie'' chcieli usmarować błotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319
a tak mi się teraz nasuneło pytanko czy taki zwiazek z osobą poniżej 18 lat jest do konca "legalny" no wiecie są w tych sprawach jakies obostrzenia nie orientuję sie w temacie

Związek jest legalny bo bycia z inna osoba nikt ci zabronić nie może. A jeżeli ci chodzi o stosunki wiadomo jakie to karalne są z osobami poniżej 15 roku życia.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

Mam koleżankę, która poznała faceta 17 lat starszego, spotykali się jakiś czas i stało się, że musieli się pobrać, bo w drodze był potomek. Ona miała wtedy 17 lat, a on 34, oczywiście protesty jej rodziców itp. rzeczy, ale ślub wzięli. Jej rodzice zaakceptowali po jakimś czasie zięcia, urudził się śliczny chłopiec i wszyscy byli happy, ale do czasu. Po 8 latach małżeństwa ona była piękna i młoda, a na nim widać było upływający czas. Z tego co wiem są już po rozwodzie, bo on coraz częściej zarzucał jej, że jego zdradza, co było bzdurą, ciągle ją kontrolował, wpadał w jakiś obłęd na jej punkcie. Teraz z perspektywy czasu myślę, że to chyba nie wiek był problemem, tylko oni sami. Kiedyś często zdarzało się, że facet był starszy o 10 czy 20 lat bo to z tego co mi opowiadała babcia kiedyś rodzice szukali wybranka dla swojej córki, czy syna, musiał być oczywiście majętny, itp. Teraz czasy są inne, ludzie się spotykają, poznają i to charaktery odgrywają dużą rolę w ich pózniejszym życiu, a nie wiek. Powodzenia dla znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Moja kuzynka wyszła za mąż za 13 lat starszego faceta, a poznała go gdy miała 16 lat, oczywiście wszystko zależy od tego co za typ jest z tego faceta, ale różnica 9 lat to jeszcze nie tragedia i znam wiele par w których chłopak jest 6-8 lat starszy i nikt się tym nie przejmuje :), a jak już ktoś tutaj wspominał o dziadkach to faktycznie na starość można odczuć różnicę wieku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@jaro dlaczego akurat 8 lat??? :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Ten Pan naprawdę ciekawie zawsze pisze :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166
@jaro dlaczego akurat 8 lat??? :)

Pytanie zbyt intymne :)-poproszę drugi zestaw pytań :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

sąsiad wzioł sobie 24 lata młodszą maja 5 dzieci, jak miał 50 lat to spłodził trojaczki :) To były plotk ize nie jesgo i wogóle


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

@jaro dobra :) kiedys w podobnym tacie, napisałeś, ze "można sie obudzić z ręką w nocniku" co wtedy miałeś na mysli...??? :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valtran111    1

moja koleżanka spotykała sie z chłopakiem 7 lat starszym i ona bardzo go kochała ale on chciał sie zabawic a pózniej okazało sie ze inna jest z nim w ciazy

 

miedzy rodzicami innej kolezanki jest ponad 12 lat różnicy i maja troje dzieci

 

znajomy ma zone o prawie 10 lat młodsza i jak zaczął sie starzec to ona go zdradzała ale on jej to wybaczył i chodzą teraz jak gołąbeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Moim zdaniem różnica wieku nie gra roli jeśli jest uczucie do drugiego człowieka, a nie np. do pieniędzy. Czytałam kiedyś o małżeństwie, które poznało się na wakacjach, mimo 10lat różnicy to zrodziło się uczucie, pobrali się i żyli szczęśliwie, mieli 2 synków, aż kiedyś mieli wypadek samochodowy, wszyscy trafili do szpitala, za jakiś czas młodszy synek zmarł, a ona po urazie kręgosłupa została na wózku, ale on jej nie opuścił, pomógł jej wyjść z dołka i żyją nadal razem z jednym synkiem.

 

Wiele jest par które są w tym samym wieku lub 1-2 lata różnicy i się rozchodzą z powodu byle pierdoły, więc wiek raczej nie gra roli, liczy się UCZUCIE.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiutka20    2

no panowie i panie jak to jest z tymi związkami - bo nadal nie wiem co poradzić tej zainteresowanej osobie - tak na marginesie to to że oni są miastowi ma jakieś dodatkowe znaczenie - wydaje mi się że nie - wszedzie chyba miłość ma to samo oblicze


Żeby człowiek był syty musi bardzo dużo miesa jeść - ale mnie sie robic nie chce bo do miasta wyjechała cała wieś - więc ja protestuje, wiecej nic nie wychoduję !!! - ja jestem Rolnik, Rolnik, Rolnik sam w dolynie !!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj