Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

banan575    104

No to chyba wszystkie watpliwosci co do roznicy wieku rozwiazalismy.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

no chyba na to wygląda... to na to było potrzeba aż 12 stron tematu... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

A tak realnie patrzac to i 10lat to nie przeszkoda bo przy wieku okolo 50tki to roznica tych 10ciu sie zmniejsza.

 

Ale przy wieku 25 i 15 lat to roznica jest widoczna.

O to to właśnie-pamiętam gdy miałem 18 lat poznałem dziewczynę-jak się potem okazało miała całe trzynaście lat :D -no i się zaczęło-dosłownie biegała za mną (taki wiek)-a dla mnie te 5 lat różnicy to był cały kosmos-swoją drogą jaki człowiek jest głupi jak ma te 18 lat...

W każdym bądź razie mamy po dziś dzień kontakt-no i dalej jest śliczna mimo 36 lat :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smieszka111    3
Napisano (edytowany)

u mnie różnica między rodzicami 10, a dziadkami 20:)

Edytowano przez smieszka111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
g2osc    25

Wejdę w temat bo mnie zaciekawił. Mam 24l moja żona jest 11l starsza jesteśmy ze sobą 5 l (po ślubie 2) i jest super:) Nie warto patrzeć na różnicę wieku

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil040193    31

U mnie w rodzinie teraz był taki przypadek że moja siostra jest rok starsza od swojego męża (są tydzień po ślubie:)) i wszyscy mówili jak to możliwe że ona starsza od niego. Dla mnie to chore bo jeśli się ktoś kocha to żadna granica nie ma znaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

w Moim jest roznica 7lat i jakos teraz tego nie widac

Edytowano przez banan575

Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Ja teraz to starał bym się wziąć o połowę młodszą jak ten w sanoku tylko szkoda że tak skończyła w wieku 17

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Ja tam na wiek nigdy nie patrzyłem.Jak się 2 osoby sobie podobaja to co to za różnica czy dzieli ich 2 lata czy 12.

Ale 10- czy 12 lat to już jest odczuwalna różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Morał z tego taki że nie możesz się ożenić .....bo ciągle będą Ci się młode podobały.

Ty bedziesz miał 40 Twoja 30 to już Ci się znudzi....

Po prostu musisz być "wolnym strzelcem" :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Lepiej wolnym niż w takim związku 100%

Na dyskoteki bym się wyjeżdził do oporu bo bardzo lubię tą muzykę i te klimaty i trochę więcej skorzystał z życia a tak to tylko kilka razy w roku się wpadnie i chory przyjedzie z myślą "jaki byłem głupi"

Edytowano przez GREMLIN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
Tylko że człowiekowi wieku przybywa a podobają się ciągle te same około 20 lat

Powinno wraz z wiekiem i rozumu przybyć i nie tylko na wygląd patrzeć ... I znowu potem narzekać ,że nie nadaje się, no kurna nie nadaje się na żonę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

W naszym przypadku jest różnica równa 2 lata i 2 dni, ale jak piszą ważna jest miłość i zrozumienie, nie każdy dojrzewa tak samo.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Gremlin zmień tok myslenia i pogląd na kobiety....bo na starość sobie będziesz sam gotował i sam skarpetki prał .....nie wspomne że Twoje nazwisko przepadnie jak nie znajdziesz kobiety...

no chyba że masz brata. :P

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

Skarpetki pralka pierze jak i inne ubrania ,nawet umiem ją nastawiać, a żarcie praktycznie robię sam -trzeba jakoś sobie radzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Moim zdaniem jezeli sie juz nie dogaduja to lepiej jakby sie rozeszlo to towarzystwo. Bo tylko dzieci na to patrza i krzywde maja. :unsure:

 

Znajomi tak siedza i dzieci placza jak maz z zona sie awanturuja, :unsure: ale rozejsc sie nie rozejda bo nie maja gdzie pojsc. :rolleyes:


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Skarpetki pralka pierze jak i inne ubrania ,nawet umiem ją nastawiać, a żarcie praktycznie robię sam -trzeba jakoś sobie radzić ;)

Ano trzeba.....

jade do swojej na jaki placuszek :rolleyes: a potem do kina na Hobbita w 3D.

Miłego dnia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modliszka    1

róznica wieku chyba jednak nie ma tak dużego znaczenia, znam wiele par gdzie na przykłąd kobieta jest dużo młodsza, a związki sa długoletnie, wiek chyba ma marginalne znaczenie i nie za bardzo sensu przywiązywac do tego wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zalezy jaka roznica wiekowa. Np. 20 l jak znany aktor to raczej watpliwe by ich laczyla milosc, po za tym to jak potraktowala rzeczy po zmarlym swiadczylo co dla niej znaczyl (zapomnialam imienia aktora). No ale ja tez znalam bardzo fajnego 40-sto latka i powiem ze super nam sie rozmawialo szkoda tylko, ze sie nie spotkalismy. Podsumowujac przyjazn owszem ale czy milosc to juz indywidualna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
twix123    0

Moim zdaniem różnica wieku niema większego znaczenia. przynajmniej w granicach rozsądku.

Edytowano przez twix123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W granicach rozsadku owszem......spotkac takiego Pana po 30-tce eh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dylek    2
Napisano (edytowany)

A co Myślicie Panna starsza od faceta o 10 lat ??

ma to sens ?

Edytowano przez Dylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj