Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

StasiekS    73

Mi bardziej chodziło o cechy charakteru, zachowanie. Jeśli dziewczyna prosi Cię abyś rzucił palenie to w sumie nie jest złe. Wyjdzie Ci na zdrowie. Ale jeśli oburza się że nie przepadasz za jej znajomymi lub lubisz posiedzieć w domu to jest już coś nie tak.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi382    99

Stasiek i ztym się zgadzam w całej rozciągłości, że nie może oczekiwać zmiany charakteru lub zachowania bo to niedopuszczalne i świadczy jedynie o braku uczucia ze strony partnerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

oho@tomi328 może i masz rację,ale nie teraz jeszcze trochę imprezy o mam dopiero {19lat} no chyba że bym znalazł swoją miłość to dla niej wszystko tylko że ona też by musiała mnie kochać,a nie na kasiore patrzeć jak to miastowe dziewczyny potrafią B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Ze wsi też potrafią patrzeć. Nie gorzej niż te z miasta.

 

no chyba że bym znalazł swoją miłość to dla niej wszystko tylko że ona też by musiała mnie kochać

A później kobiety się dziwią gdzie Ci prawdziwi mężczyźni się podziali. Coś czuję że pierwsza ładniejsza albo i nawet pierwsza lepsza wyciśnie z ciebie ostatnie pieniądze i zrobi przydupasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

Nasze też patrzą,jak nie na kasiorkę to na to jakim ciągnikiem jeżdzisz i czy masz kombajn B) Ja w Twoim wieku

byłem rok z laską starszą o 5 lat. I było tak,że ja chciałem na imprezę,a ona chciała rozmawiać o dziecku.

Poważnie rozpijasz się szampanem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

A no o byś się @StasiekS mylił <_<

Edytowano przez Globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Generalnie wszystko zależy od faceta. Niektórzy poprostu drugiej mamy szukają wtedy może być starsza. Inni wolą młodsze wtedy po 50 nie trzeba na nowszy model wymieniac hehe. Generalnie jak dla mnie kobieta powinna byc o 5 do 10 lat młodsza. Udowodnione jest naukowo że dziwczyny rozwijają się fizycznie czy psychicznie z około 3 letnim wyprzedzeniem niż chłopcy. Dlatego normalne jest że starsza lub w tym samym wieku dziewczyna będzie miała inny pomysł na życie niz młodszy facet. Ale jak już wyżej pisałem będzie dobrze zastępowała mamę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

Generalnie wszystko zależy od faceta. Niektórzy poprostu drugiej mamy szukają wtedy może być starsza.

albo dobrego seksu z doswiadczona partnerka ;)

 

mamy :lol: :lol: , skad ty te glebokie wnioski wyciagasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Niektórzy poprostu drugiej mamy szukają wtedy może być starsza.

A czemu to tylko mamy? Postęp w medycynie i coraz niższe ceny Wiagry umożliwiają poszukiwania babci,a nawet prababci.Sytuacja jest o tyle komfortowa, że statystyczna babcia jest dużo bardziej opiekuńcza od matki, a dodatkową zaletą jest oszczędność na środkach antykoncepcyjnych, oraz ciągła gotowość do wspólżycia z uwagi na brak menstruacji.

Edytowano przez xemit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Szkoda że się nie rozumiemy. Wnioski wyciągam z obserwacji życia, czasami coś tam przeczytam. Jeśli chodzi o seks, starszymi kobietam z racji doświadczenia i wyglądu interesują się przeważnie młodzi. Potem to się zmienia większość facetów powiedzmy po 30 interesuje się młodszymi co nie oznacza odrazu seksu.

Jeśli ktos woli babcie no cóż albo taki twardziel albo desperat. Ja tam takich fantazji nie mam.

Edytowano przez hubertuss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

"Potem to się zmienia większość facetów powiedzmy po 30 interesuje się młodszymi co nie oznacza odrazu seksu."

To zrozumiałe.

Nie wyobrażam sobie bym szukał babci lub prababci.I to nie dlatego że nie mam dostępu do Wiagry, a z tak prozaicznego powodu,że średnia życia kobiet jest niższa niż potencjalny wiek mojej babci, a najstarsza kobieta w Polsce jest młodsza od mojej prababci.

W związku z tym pozostało mi oglądać się za młodszymi,co nie zawsze wychodzi mi na zdrowie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saigon    0

jak to czytam to mi się słabo robi jakie wy wszyscy o kobietach złych kategoriach mówicie to co my to tylko na hektary lecimy kombajny a jak ma się już po 30 stare baby to co chcecie tylko żyć z każdą dziewczyną jak jest piękna i młoda ja mam staż małżeński spory i dorobiliśmy się sami :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

syndrom sowy ;)

 

 

mógłbyś rozwinąć ??


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

@mech nigdy cie kark nie bolal jak do miasta po zniwach pojechales :D ? to dla mnie oznacza syndrom sowy.

 

@saigon nie buduj sobie opinii o wszystkich rolnikach, badz ludzmi zwiazanymi z rolnictwem przez pryzmat paru wypowiedzi w tym temacie ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saigon    0

to nie tylko ludzi z rolnictwem związanych ogólnie jak nie kombajn to motor lub samochód bo panienka na to poleci ,a różnica wieku to najlepiej kiedy się pobierają i razem się starzeją to wtedy nikomu nic nie przeszkadza jaki kto jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darkos795    4

No właśnie,skąd te opinie się wzięły? ;) Sądze że stąd, że o miłości i małżeństwie można dużo i ładnie mówić

dopóki nie trzeba podejmować decyzji z tym związanych,w dodatku jak każdy myśli-na całe życie.Wtedy każdy

wybiera najwygodniejszą dla siebie opcję.Nie chcę powiedzieć,że tak jest zawsze,i że to jest złe,przecież

w ten sposób zapewnia się,a przynajmniej ma się nadzieję na to,że dziecko będzie miało wygodniejsze życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

I pieniądze jak i wygląd są są dla prawie wszystkich ludzi ważne. Były, są i będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

To się tak tylko mówi że wygląd nieistotny czy status majątkowy itd. Nieoszukujmy się ludzie poznając się zwracają uwagę na wygląd to jest normalne i naukowo udowodnione. To samo tyczy się majątku. Nie mówie, że jest on najważniejszy Ale poniekąt świadczy o zaradnosci życiowej danej osoby. Oczywiście nie można uogólniać że każdy jest taki sam. Jak dla mnie wygląd się liczy oczywiście, że nie chodzi tu o wygląd modelki itd ale jak to mówią musi dziewczyna miec to coś co trafi w mój gust i odwrotnie. Co do majątku fajnie jak osoby już coś mają jest poprostu lżej na wspólnej drodze życia. Najważniejsza jest jednak zaradność życiowa nie lubie kur domowych takich jak to mówią ciepłych kluchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

"dla niej wszystko" z tym to bym BARDZO uważał... <_<

ja mało co bym sie nie przejechał... i to gołą d... po nieheblowanej desce,a drzazgi to bym jeszcze do dzisiaj wyjmował... <_<

O mało co nie zrezygnowałbym z gospodarki, a juz byłem blisko tej decyzjii...

 

więc tak...

dziewczyna powinna AKCEPTOWAĆ wasze zalety i wady, a w szczególności to czym się zajmujemy...czyli rolnictwo w naszym przypadku...

i wy jej..

ogólnie powinno być akceptacja partnera..

a nie myslenie, a może sie zmieni dla mnie.. nie nie tendy droga panowie...

a jak jest akceptacja drugiego partnera wtedy juz wiek nie jest taki wazny...

 

@Globus- nic na siłę, bo jeszcze możesz się przejchać tak jak ja kiedyś...

na pewno znajdziesz kogoś, i to wartościowego :)tego Tobie życze :)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

w pewnym filmie, ktory z reszta bardzo polecam mowili tak: "zabijajac moje demony, mozesz usmiercic takze anioly", a gdzies tez slyszalem, "ze ludzi sie lubi za ich zalety, a kocha za wady". byc moze nie jest to jakies turboglebokie, albo inaczej byc moze jest pseudoglebokie, ale do mnie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mora    15

Lubi się za coś, a kocha się mimo wszystko...(tak to leciało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj