Basiutka20

Duża różnica wieku w związku

Polecane posty

Laszka20    0

No pewnie ,że tak ! wiek nie gra roli muszą się uzupełniać nawzajem :P jeden musi czasami odpuścić drugiemu i w kłótni i w życiu :) Jak się kocha to kto patrzy na wiek a ludzie gadali gadają i gadać będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sim0n    27

Tak, ale duża różnica wieku z reguły nie sprzyja parom. Różnice w kulturze w jakiej się wychowali, znajomi, upodobania itp.

Możecie pisać przykłady związków którym się udało ale są to wyjątki, gdzie faktycznie to "uczucie" ich związało na całe życie.

"A ludzie gadali gadają i gadać będą" :rolleyes: racja tylko że czasem coś jest na rzeczy i mają po trochu rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

kumpel mojego szfagra chodzi z dziewoja majaca 20 lat a sam ma lat32 . dobrze sie im uklada i maja juz dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fart23    0

Moim zdaniem większość związków gdzie facet jest dużo starszy od dziewczyny spowodowane są tylko finansami. Dajmy na to taki facet po 30 albo przed 40 jest już ustawiony w życiu, ma dom, samochód, tak więc jeżeli "leci" na niego jakaś 20-latka to chyba tylko dla kasy (znam parę takich przypadków). Fakt, może czasem jest to miłość, ale w większości przypadków tylko czysta chciwość, wyrachowanie i zimna kalkulacja płci pięknej (po co samemu się dorabiać jak można na gotowe przyjść....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniareczka    0

moim zdaniem różnica wieku nie gra roli... ważne jest by kochać się szanować i wspierać w trudnych chwilach gdzie w rolnictwie różnie bywa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

No ja tez uwazam ze roznica w zwiazku nie gra duzej roli, ale niestety nie dla kazdego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
URSUSC1614    0

mi też się zdaje że różnica wieku nie gra większej roli ponieważ mój wujek 68 lat a ciotka 60 i ciągle się kochają w sensie uczuciowym :)


Ursus 1614 THE BEST maszyna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

8 lat to nie jest duza roznica wieku, 28 to jest roznica z ktorej wynikaja oczywiste niezgodnosci i w tym temacie chyba bardziej o to nam chodzi.

 

prywatnie w pewnym sensie podziwiam ludzi, ktorzy umieja sie dogadac mimo przepasci wiekowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

różnica około 10 lat spoko, ale czy np. taki "związek" 16stki z 28 latkiem to nie jest wykożystywanie naiwności młodej dziewczyny? czy 18stolatki z 35 latkiem, co innego 25cio latka z 4o latkiem to już kobieta która wie czego chce, ale taka nastolatka, to chyba nie tegeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomasek   
Gość tomasek

uwazam ze te 8 lat to jednak duza roznica bo w moim przypadku panienka miałaby 12 lat a taka to strach za reke trzymac zeby nie zostac posadzonym o pedofilie, a nie mowie juz o tym zeby za cos innego zlapac.. i dlatego uważam ze roznica w zwiazku to maksymalnie 4-5 latwink.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skrzypek    3

Spotyka sie dwoch starych znajomych i jeden mówi drugiemu-"Jutro koncze sześdziesiąt lat.Boże!Ten czas jest niemożliwy".Ten mu odpowiada-"chłopie niczym się nie martw,może akurat rodzi się twoja przyszła żona".Mnie już nie dziwi nic,ale różnice jaką dopuszczam to +-15.Nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamjd6100    3

Witam panowie dawniej to było normale że różnica wieku sięgała 10 czy nawet więcej lat w dzisiejszych czasach myślę że maksymalnie 5-6 lat różnicy to jeszcze ujdzie w tłumie ale na więcej bym sie nie odwałył przecież one mają jeszcze mleko pod nose.

Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus    7

Między moimi sąsiadami jest 17 lat różnicy ona jest młodsza, on jak chodził do dziewczyny to zawsze nagrzany bo na tżeżwo nie miał odwagi jedynie na ślubie tżeżwy teraz mają dwoje dzieci i są szczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

17 lat różnicy to lekko przesada raczej. Tak tylko robią gwiazdy w hollywood żeby nie schodzić z plotek i tabloidów :P

Ja zawsze chodziłem z starszymi od siebie, ale max 3 lata - nie wiem jak tak zawsze "miałem powodzenie" u starszych :P

Teraz mam dziewczyne od ponad 8 miesięcy, ale starsza tylko 4 miesiące B) Kumpel ma 23 jak Ja, a dziewczyna 17 lat ma trochę różnicy jest, dla napaleńców to różnica, bo dopiero po 18tce z ręką na sercu do łóżka można iść z dziewczyną (wiem, że w wieku 15 lat już się posuwują, ale trafisz na taką co powie, że to był gwałt i twoje zycie nabierze innego toru nagle... :/ ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak trafisz na taka 30tke to jej pelnoletnosc w niczym ci nie pomoze, dokladnie tak samo sprawa jest traktowana dla 16'tki jak i dla 20'tki.

sytuacja zmienia sie ponizej 15, gdzie nie musi byc gwaltu wystarczy, ze nadopiekunczy tata zglosi do prokuratury i moze byc slabo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

a co 30tka ci powie, że to był gwatł jak masz np. te 22-23 lata, a 15tka ci to powie. To chyba większe szanse, że "organy władzy" ci uwierzą przy 30tce niż 15tce :P ? Poniżej 17 też jest cieńko, ale 20tka to już jest pełnoletnia 20 lat to już da się wybronić jeśli laska sobie ubzdura, że ją zgwałcono, a wcale tak nie było - oczywiście mam na myśli zmyslony gwałt przez tą osobę, bo facet sie z nia przespal i ją zostawił lub tylko zaliczył ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limousine    38

Gwałt to gwałt, nie ważne czy ma 20 czy 70 lat.

Poniżej 15 roku życia grozi prokurator za każdy akt seksualny.


Produkcja bydła mięsnego + roślinna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

Chyba 16 roku? Bynajmniej cały czas w takiej świadomości byłem ;)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Witam wszystkie Panie i Panów będących w związkach małżeńskich i nie tylko, w końcu nikt nam tu nie będzie wytykał co robimy w tematach dla Panien i Kawalerów, tu możemy swobodnie pisać o wszystkim i o niczym. Zachęcam do pisania.
    • Przez Migotka
      Hej jestem ciekawa czy na przełomie  tylu lat zawiązały się tu pary i powstały jakieś  związki między użytkownikami z  agrofoto?  Sprzed  ponad 10 laty pamiętam ,że było tu wielu ciekawych ludzi ... Jak się u Was potoczyło życie ?  Nie było mnie tu wiele,wiele lat...
      z kilkoma osobami do dziś utrzymuje kontakty a jak to jest z Wami ? Czy może tę grupe przejęły już małolaty ? Pozdrawiam 🙂
    • Przez bergman31
      Już w najbliższą niedzielę 31 marca 2024 roku o 21:20  w TVP1 pokazane zostaną wizytówki rolników kandydujących do 11 edycji programu Rolnik szuka żony.
      https://www.facebook.com/100068842099677/posts/pfbid0cmEG3uYipVmh5j7CKx9xVcTAvyg1s4gNy4PNBRZXXxQ5jzPjzsYio44uA9iw4osel/?app=fbl
       
    • Przez bergman31
      Zaczynamy 10 serię.
      Kto według Was znajdzie się w programie?
    • Przez krzychuUrsus360
      Tak jak w temacie jak myslicie czy jest szansa żebym jakąś kobietę tutaj znalazł z gospodarstwem?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj