Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
aju13

zetor 7745 brak mocy po remoncie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Zetor
aju13    0

kupiłem zetora 7745 zrobiłem kapitalny remont silnika pojechałem podorywać pługiem 3/35 i nie ma mowy o jeżdzie 3 biegiem

Wiadomość z agroFakt.pl

aju13    0

przed remontem sprawował sie tak samo podpiołem do niego pług 4/40 3 i gwint i spaliłem sprzęgło i stond ten remont

zdruj77    1

co to morze być muszę chwile pomyśleć a jakie zestawy naprawcze oryginał zetor i jak wygląda spalanie

kazikow    8

A jaką masz prędkośc na 3 biegu przy 2200 obr. na minutę, ten bieg może jest za szybki do orki,

Luke16    144

trójka to stanowczo za szybki bieg dla zetora... 2 to jest optymalnie :) a o trójce zapomnij :)

DarekD    56

te zetory miały duże tylne koła ,także 2 -ką maksymalnie. Kolega odpowiednikiem 7745 (6340) orze 1-ką (orka głęboka)

igorass    31

No to by dymił, ale by szedł nawet na dużych kołach, a czy przy remoncie była zdejmowana pompa wtryskowa? Może ktoś nie założył jej "na znaki" Oczywiście są to moje spekulacje, czasami nawet najlepszemu mechanikowi się to zdarza, jeżeli części są dobrej jakości to znaczy że problem tkwi właśnie w czymś takim a'la zapłon.

Luke16    144

aju13 sam mam 7211 i w poorywce musze mu redukować nieraz do 1 bo ma ciężko wiem że masz przedni napęd czy ciut więcej KM ale te zetory są z tych samych serii tym bardziej że u mnie na wiosce można spotkać wszystkie modele z serii 7XXX więc wiem jak inni jeżdżą zetorami jest też u nas 7745 i też zawsze podoruje dwójką... Mam jeszcze inne pytanie mianowicie zetorka podczepiałeś do innych maszyn np. prasa rolująca???

mister    46

U mnie w 7711 szedł na 3 na gumach 34 ale to było za szybko skibę bardzo daleko rzucało...

wlodiw    2

Powinien niby iść, ale na orkę jest to za duża prędkość i raczej orz na 2. lepsza dokładna orka i dokładne przykrycie niż rozrzucenie skib po polu :) ja Proxima podorywuje na 2jce (w szybkiej skrzyni) i wystarczy, ściernisko jest dokładnie przełożone i przykryte a o to przecież właśnie chodzi.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować