Zaloguj się, aby obserwować  
domi68s

John Deere 8R

Polecane posty

Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Morpheus    0

Hmm niech zgadne zapewne wszystko to samo co w seri xx30 tylko jak to zawsze w nowościach cena wyższa :)

 

A i jeszcze jedno, nie wiem albo to było zrobione na potrzeby filmu albo ten traktor w tym przypadku gąsienicowy ma pod podwoziem pare kamer tak jak i na dachu? Dziwny bajer nie wiem komu potrzebny ale tani napewno nie będzie. A pozatym to wszystko brnie w tę stronę że za pare lat te traktory to chyba będą wszystko same robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

W porównaniu do 8030 te 8R mają więcej halogenów na górze :)

8020 nie miał tam wcale nawet z tego co widziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

No i JD ma jeszcze zaprezentować kombajn które będą się nazywały 1470 i 1570 i chyba jakąś prasę na agro show :)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

Ciągnik fajny ale popatrzcie na cenęJd 8245rna polskie to jakieś 500000 w podstawowej wersji,a cena jest na USA (tak podejrzewam)to w Polsce będzie na pewno drożej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas1616    3

Są chyba troszkę mocniejsze od poprzedników ( najmocniejszy model ma bodajże maksymalnie 380 koni :)


Robert jest the best

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lexion6    0

Ciągnik fajny ale popatrzcie na cenęJd 8245rna polskie to jakieś 500000 w podstawowej wersji,a cena jest na USA (tak podejrzewam)to w Polsce będzie na pewno drożej :)

nie wiem ile JD 8245R kosztuje ale jak byłem na AGRO SHOW to pytałem się o cene 8295R to powiedział mi 152000 euro czyli na nasze jakieś 600000 też w podstawowej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kamerami to chyba jest tak, ze to nowy typ automatyki. Wiem że w 7930 było coś takiego, że zapamiętywał ruchy robocze na przejeździe (orząc) i sam mógł jeździć, więc tu może być podobnie.

 

Apropo- zauważyliście jaki wersja gąsienicowa ma rozstaw gąsienic. :) A ponadto amerykańska wersja, najmniejszego z serii 8R (8225 R) nie ma przedniego napędu....

http://www.deere.com/servlet/ProdCatProduct?tM=FR&pNbr=8225RRW

 

Ale w tym roku przybędzie nowości... W ogóle niektóre serie bedą nowe (niedługo zamiast 6030 będzie 6D...).


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

automatyka napedow i blokad w sensie, ze beda wylaczane w zaleznosci od kata skretu kol przednich, predkosci liniowej ciagnika, czy zarzadzania uwrociem.

do tej pory byly zalaczane "pedalem" w podlodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe że już ma, ale tego to trzeba by się dilera pytać.

 

 

Apropo- wejdźcie sobie na niemiecką stronę JD. Tam są pokazane te nowości.


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorki    30

mi sie bardzo podoba maska i światła.


Zetor 7340 + tur MetalFach
Zetor 5320
URSUS c-330 + tur1
3 konie na 35ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ładny! A czemu zmieniają nowy model na jeszcze nowszy? To tylko zmiana z wyglądu czy coś jeszcze zmienią?


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

Już go kocham :D Piękna stylistyka :)


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

No te światła takie same :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
John6930P    0

Nie dam sobie ręki uciąć ale wydaje mi się ze to jest wersja produkowana w USA w europie ma ona trochę inny wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez rabit500
      Witam
      Jak w temacie mam w planach zmianę oświetlenia roboczego z oryginalnych lamp halogenowych na oświetlenie LED. Docelowo lampy wesem seria CRV. Tylko po ich założeniu wyrzuca błąd spalonej żarówki jest jakiś sposób na wyłączenie sprawdzania obwodów w jakiś rozsądny sposób.
       
       
    • Przez marcin3153
      Witam mam problem z jd7430 premium, przetarła się rurka hamulca, po wymianie i odpowietrzeniu przy zaworze pneumatyki hamulce działają ale dopiero za drugim naciśnięciem, dodam że po nocy schodzi powietrze z pneumatyki ale niestety nie mogę zlokalizować nieszczelności. Ktoś miałby jakąś poradę gdzie szukać problemu ?
    • Przez krystianeczek
      Pacjent ciągnik JD 6155m, 2022 rok, 450 mtg, skrzynia Command Quad. Przy pracach polowych w okolicach 1600 - 1800 obr/min występują wibracje, drgania trudne do zlokalizowania. Przeważnie występują przy tych obrotach, kwestia też obciążenia.  Im większe obciążenie i obroty tym większe drgania najczęściej. Może macie jakieś sugestie? Na biegu jałowym silnik nie generuje żadnych wibracji w każdym zakresie obrotów. 
    • Przez mrbarti44
      Witam. Mam dwuletni traktor John Deere 6155m, już po gwarancji. Ostatnio podczas jazdy pojawił się komunikat o niskim poziomie oleju, silnik od razu zgasiłem. Po obejrzeniu silnika zauważyłem, że pod rozrusznikiem wyleciał korek (chyba zabezpieczający przed nadmiernym ciśnieniem oleju), przez który bardzo szybko ucieka olej. Czy miał ktoś podobny problem? Co może być przyczyną wysokiego ciśnienia oleju w silniku? 
      Pozdrawiam 
    • Przez jedenZwielu
      Witam czy to ma tak wyglądać ? robi się tak podczas pracy na zgaszonym olej jest czysty klarowny temp oleju powyżej 60 stopni ciśnienie od 2.6 na niskich obrotach do 4 na wysokich przy rozgrzanym ciągniku 

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj