Zaloguj się, aby obserwować  
mikeprezesso

NH TX32 - opinie posiadaczy

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam.

Potrzebne mi są informacje na temat tego modelu, głównie chodzi mi o obsługę, awaryjność i osobiste odczucia co do użytkowania. Mam na oku taką maszynkę za 115 tyś, sieczkarnia, heder 4,5 , 92 rok. Jeżeli ktoś coś wie lub słyszał też się niech wypowie.

Pozdrawiam

kwiapa    0
Napisano (edytowany)

Też szukam wszelkich informacji na temat NH TX32. Wyglada dosyć bajerancko. Ciekaw jestem jak długo produkowana była ta seria?

Edytowano przez Matey
cytowanie poprzedniego posta

Matey    696

przenosze do kombajnów New holland

KS Falubaz

Wiadomość z agroFakt.pl

kwiapa    0

Wybaczcie (do moderatora) jak usunąc dodany post, nie mogę doszukać sie takiej opcji. Chciałem zauważyć, że pytanie o NH tx32 zadałem w dziale kombajnów NH. Czy coś nie tak? Proszę o wyrozumiałość. Chetnie przegladam to forum, ale z pisaniem to mam same wpadki.

I jeszcze pytanko do forumowiczów. Gdzie znajdę dane eksploatacyjne kombajnów NH produkowanych w latach 1990-2000?

brzozak2    238

http://konedata.net/nh.htm

posta chyba tylko mozesz usunac gdy nikt nie zdazyl dodac kolejnej wypowiedzi w danym temacie.

co do dzialu to @matey nie pisal do ciebie, tylko do autora tematu :unsure:

odpowiadajac nie wciskasz odpowiedz przy ostatnim napisanym poscie, tylko zjezdzasz na dol i piszesz. klikajac odpowiedz, automatycznie cytujesz post, ktory ktos napisal, ale jesli jest nim ostatni napisany to i tak wiadomo, ze do niego sie odnosisz, wiec nie ma sensu by go cytowac.

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

kwiapa    0

http://konedata.net/nh.htm

posta chyba tylko mozesz usunac gdy nikt nie zdazyl dodac kolejnej wypowiedzi w danym temacie.

co do dzialu to @matey nie pisal do ciebie, tylko do autora tematu ;[

odpowiadajac nie wciskasz odpowiedz przy ostatnim napisanym poscie, tylko zjezdzasz na dol i piszesz. klikajac odpowiedz, automatycznie cytujesz post, ktory ktos napisal, ale jesli jest nim ostatni napisany to i tak wiadomo, ze do niego sie odnosisz, wiec nie ma sensu by go cytowac.

To jest próba generalna ;[

To jest próba generalna :)

no i spie...liłem

To jest próba generalna ;[

no i spie...liłem

Gdzie do cholery klikamy po zakończeniu pisania postu?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adamnew86
      Jak można zmierzyć ciśnienie na tłokach w silniku ford kombajn new holland 8060 i ile powinno ono wynosić?
    • Przez Badyl94
      Witam. W tc 5.80 po podpięciu hederu wyskakuje błąd E 77.05 i jest ikonka motowideł. Wszystko dziala bez problemu tylko swieci sie kontrolka serwisowa caly czas. Wyskakuje od nowości w instrukcji nie ma tego błędu. Wie ktoś o co chodzi?
    • Przez Marcins1315
      Witam 
      Noszę się z zamiarem kupna New Holland 8060 
      Proszę o wszelkie informacje o tym modelu , awaryjność , spalanie , wydajność , codzienna obsługa ? 

z góry dziękuje i pozdrawiam 
    • Przez LordBASS14
      Witam. 
      Mam pytanie. Ostatnio w moim New Hollandzie wymieniany był olej hydrauliczny oczywiście stary olej został i zastanawiam się czy mógłbym Olej ten zalać do ursusa 4514. W 4514 jest aktualnie Agrol a chciałbym wlać Ambre Multi G. Czy nie będzie żadnego problemu w działaniu hydrauliki w Ursusie?
    • Przez karat7
      Czy ktoś może  ma doświadczenie  z silnikami 4-ro cylindrowymi w kombajnach NH, jak się sprawują?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj