Zaloguj się, aby obserwować  
Dewro

Drganie wskazówek w zegarach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Dewro    21

Witam.

Mam problem z dwoma wskaznikami, od paliwa i temperatury. Chodzi o to że jak włacze swiatła mijania lub drogowe to wskazówki zaczynaja drgac tak ze nie da sie odczytac własciwego poziomu paliwa lub temperatury płynu. Jak wyłacze światła to jest wszystko ok. Gdzie może tkwic problem?

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

piotrek30    0

przyłączam sie do pytania ponieważ mam taki sam problem w MTZ-cie. Gdy włączę światła wskazówka od temperatury płynu zaczyna wariować a gdy wyłączę światła wszystko jest ok.

MTZ 80
URSUS C-330

gregorychar    1

@zorzyk ma rację :(

ale też myślę że przy przymocowaniu wskazowki do tej plytki mozna by dac kawalek gumki (dętka) i przez to była by bardziej stabilniejsza

I love quad !!!

Dewro    21

Poprawilem masę i wszystko OK. Dzięki zorzyk:)

Pozdrawiam :)

Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez FERO0X
      Witam, mam pytanko. Czy spalanie w nowy ciągniku jeszcze nie dotartym zmniejszy się po dotarciu, czy nie ma na co liczyć?
    • Przez AdGraPL
      Witam, mam pytanie, gdzie mógłbym znaleźć jakiś katalog/książkę/stronę internetową, gdzie są wyszczególnione rzeczy w traktorze Case, bądź innych maszynach rolniczych. Chodzi mi, żeby dokładnie był pokazany schemat np. podwozia traktoru.
    • Przez Janek54321
      Jestem zatrudniony w zakładzie i ubezpieczony w ZUS. Żonę ubezpieczam w krus. Za 2 mies urodzi się nasza pierwsza pociecha. Mam pytanie. Czy nie lepiej żeby żona zatrudniła się i była ubezpieczona w zus? Czy te wszystkie macierzyńskie itp nie będzie bardziej korzystne w ZUS niż krus!? 
    • Przez Simm
      Cześć.
      Przeprowadzam się wreszcie na wieś i co za tym izie potrzebny był jakiś ciagnik na początek, żeby nauczyć się co i jak.
      Całkiem przypadkowo, przy kupnie siana nabyliśmy ursusa 4011 z '70 
      Niestety nie na wszystkie moje banalne pytania odpoiezi są w instrukcji albo w necie dlatego prośba o as.
      Piersze pytanie to po co jest ta korbka, której i tak nie mogę ukręcić na prawym wieszaku. Czy to ma ułatwiać podwieszenie maszyny - trafienie sorzniem  wieszak?
    • Przez Minister50
      Cześć, możeczie podpowiedzieć jak jest z umową dzierżawy. Musi być sporządzona u notariusza,czy nie,?
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj