WACO23

Pas jezdny się obraca - dlaczego?

Polecane posty

WACO23    0

jak w temacie ....pas jezdny ktory idzie od silnika niewiem dlaczego ale sie obraca jade jade i nagle tylko czuje ze gorzej ciągnie patrze a on siedzi na swoim miejscu tylko na odwrót...naciągnięty jest za***iście...i obruciło mi już go 3 razy jeszcze troche i sie całkiem urwie..nigdy czegos takiego nie miałem obydwa pasy sa były wymieniane w zeszłym roku.i są dobre..wiec prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego sprawdz ustawienie przekładni bezstopniowej, kumpel miał taki przypadek.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinator18    18

Przezywalem to samo w john deerze swoim

Wina pasek byl za waski sprawdz czy niekupiles za waskiego paska lub czy ci jakas nitka nie wyskoczyla :(

 

Nie jedz przypadkiem nigdzie ja juz ogluchlem prawie jak pekl pasek huk straszny ,jechalem akurat glowna droga ruch niemaly dobrze ze szybko skrecilem w uliczke tak to bym zablokowal glowna droge a ruch niemaly.

 

Juz myslalem ze kawalki bloku w powietrze leca :)


DROGIE HOBBY - ROLNICTWO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruj77    3

a wariator nie jest za mocno nasmarowany bo kumpel mówił mi że jeżeli jest za mocno to smar morze się dostać na pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Sprawdź czy są dobrze naciągnięte oba pasy, a może za dużo przesmarowałeś przekładnie i poszło na pas i się ślizga? Ile czasu już jeździsz na tych pasach? Oba są jednakowe? Albo przekładnia musi iść do regeneracji.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Albo jest jeszcze opcja, że się wydarł nierówno podczas nagłego obciążenia. Ja tak miałem jak zaczęło uciekać mi powietrze z koła a do domu 1km także rurę złożyłem i ogień do domu, dostał takiego obciążenia że pas jedną stroną się jakoś dziwnie wytarł i osłabił, przez to się przekręcał :(


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

A robiłeś coś przy kole przekładni (wymiana, regeneracja)?? Jeśli nie to pewnie masz tulejki podtarte i koło chodzi nierówno będziesz musiał dać je do regeneracji.


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WACO23    0

PASY JEŻDZA OD TAMTEGO SEZONU nie są zużyte smar tez raczej nie nigdy czegos takiego nie miałem to zrobiło sie pierwszy raz samo z siebie i powtórzyło sie juz 3 razy moze cały przyśpieszacz sie zkrzywił czy cos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

ja w IHC miałem taki przypadek na pasie od młocarni. Też go przekręcało ale to w dlatego ze raz go tata przypalił jak sie bęben zapakował. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez bizonek
      bizon
    • Przez Audi213
      Czy ktoś może przerabiał wózek od Bizona, tak żeby heder ze stołem stabilnie na nim stał i dało się nim jechać?
    • Przez kingway
      Witam , czy ma ktoś instrukcję naprawy silnika SW 400 i 6CT107 taką od A do Z gdzie jest wszystko pokazane jak i co zrobić aby było dobrze ? Czy wql coś takiego istnieje ? Jeśli tak to gdzie to mogę dostać ?  
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie , gdzie mogę znaleść cześci do bizona rekorda niebieskiego , chodzi mi o półoś nowego typu . Mile widziane jakieś namiary , wiem , że zwolnice do Bizona rekorda pasują także od BSa niebieskiego , także może być i BS . Może ktoś wie gdzie taki stoi po spaleniu czy ogólnie ktoś takie coś rozkręca na części  
    • Przez Ukson
      Czy cała woda wyleci z chlodnicy i bloku przez kranik w chlodnicy w bizonie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj