News
Zaloguj się, aby obserwować  
uzytkownik11111

usługi - ile zrobicie godzin w sezonie

Polecane posty

Witam. Jestem ciekaw jak to jest u was bo u nas już prawie nie ma co kosić, właśnie zakończyłem sezon, który trwał ok tygodnia :( No i zrobiłem 40 godzin, a w tamtym miałem 60, no a za rok będzie jeszcze gorzej i robi się to mało opłacalne. Piszcie jak to jest w waszych rejonach. Dodam że ja jestem z podkarpacia, z okolic rzeszowa :)

oFsik    98

Skąd dokładniej jesteś? U mnie (ta sama) okolica żniwa trwają już 8 dni roboczych i potrwają jeszcze drugie tyle. H to nie wiem ile robię w sezonie ale co roku tyle samo.

Z tego co wiem to w troche bardziej odległych miejscowościach też żniwa trwają dosyć długo i jest co kosić no ale u nas już nawet na polach nic nie widać bo wszystko brzózki zasłaniają :( A Ty skąd dokładnie jesteś??

Wiadomość z agroFakt.pl

Kojarze, kojarze, to tam u was to chyba jest co kosić bo u nas największy kawałek jaki kosiłem to miał 1ha hehe i tak sie zbiera po kilkanaście/kilkadziesiąt minut :(

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez karol9641
      Witam serdecznie. Mam pewien problem. Otóż  chciałbym zakupić na PROW ciągnik, jednak z tego co wiem może być problem, ponieważ osoba która kupiła ciągnik rolniczy we wcześniejszym PROW 2007-2013, nie może kupić kolejnego. Jak to się ma w przypadku jeśli ktoś kupił ciągnik z dofinansowaniem w 2006 roku, czyli przed rozpoczęciem programu 2007-2013? Kupiłem w 2006 roku dzięki programowi „RESTRUKTURYZACJA I MODERNIZACJA SEKTORA ŻYWNOŚCIOWEGO ORAZ ROZWÓJ OBSZARÓW WIEJSKICH” nową forterrę, a na chwilę obecną potrzebuje do gospodarstwa nowego ciągnika o mocy 60-80km. Czy ktoś zna odpowiedz na moje pytanie? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a dodzwonić się w dzisiejszych czasach gdziekolwiek graniczy z cudem. Pozdrawiam 
      Proszę o odpowiedz
    • Przez TheFarmBrothers
      Chcę kupić przystawkę do kukurydzy do Claasa Dominatora 98, silnik 180 km. Rozglądam się za 5 i 6 rzędowym. Znalazłem w pobliżu dwie sześciorzędowe przystawki w podobnych cenach. Jedna to Geringhoff pc6 a druga to claas multimaster. Wypowie się ktoś na ich temat ? Czy może szukać całkiem co innego w tych pieniądzach.
    • Przez karol9641
      Witam serdecznie. Mam pewien problem. Otóż  chciałbym zakupić na PROW ciągnik, jednak z tego co wiem może być problem, ponieważ osoba która kupiła ciągnik rolniczy we wcześniejszym PROW 2007-2013, nie może kupić kolejnego. Jak to się ma w przypadku jeśli ktoś kupił ciągnik z dofinansowaniem w 2006 roku, czyli przed rozpoczęciem programu 2007-2013? Kupiłem w 2006 roku dzięki programowi „RESTRUKTURYZACJA I MODERNIZACJA SEKTORA ŻYWNOŚCIOWEGO ORAZ ROZWÓJ OBSZARÓW WIEJSKICH” nową forterrę, a na chwilę obecną potrzebuje do gospodarstwa nowego ciągnika o mocy 60-80km. Czy ktoś zna odpowiedz na moje pytanie? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ nigdzie w internecie nie mogę znaleźć odpowiedzi na moje pytanie, a dodzwonić się w dzisiejszych czasach gdziekolwiek graniczy z cudem. Pozdrawiam 
    • Przez michal26
      Koledzy gdzie można w w miarę rozsądnych pieniądzach zregenerować sita do kombajnu? Kombajn to laverda 3650.
    • Przez Piotrek1985
      Witam,
      potrzebuje zregenerować klepisko w kombajnie Deutz Fahr, może ktoś z kolegów na Forum zna lub poleci firmy co się tym zajmują.

Z góry dziękuje za odzew.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj