norbi10495

JD 9530T vs STX 535 Quad Trac

Polecane posty

norbi10495    0

Witam:) Od niedawan przymierzam się do kupna nowego ciągnika(1:32).Zastanawiam sie nad kupnem STX 535 Quad Trac porządna maszyna koni mu nie zabraknie w rzadnym sprzęcie ale jest też droga i ogromna :) A gdyby tak wybrać JD 9530T potrzebuje mniej miejsca w garażu niż Case.Cena jest prawie identyczna więc nie robi wielkiej róznicy cenowej :( Co proponujecie??? Pzodrawiam!!!


2812=Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Ja bym oczywiście wybrał John Deere (sentyment do marki) Najlepiej wybrać który Ci się bardziej podoba


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krystian94    0

a ile ten JD ma koni??

jeżeli kupił byś case'a to masz do niego maszyny ??

JD by dla ciebie starczył :(


,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;Jeśli jesteś z Opolskiego - to pisz do mnie;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Sprzedam Deutz-fahr K100+tur cena do uzgodnienia, skala 1:32 mam też inne modele...

"Kiedy mam rację to mam rację, a jeśli się mylę mogłem mieć rację. Więc mam rację bo mogłem się mylić, wiesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbi10495    0

No ja nie wiem mój kumpel z klasy mnie też namawia na JD,oczywiścię wybiorę najładniejszego jaki jest na gąsienicach:P JD 9530T ma 475HP i silnik 13,5L.

Case by mało pracował w gospodarstwie(orka,agregat)Oczywiście pług by się dokupiło.Case pracował by na żwirowni czyli praca z równarką,spychem czy pomagał by wyciągać przyczepy... :(


2812=Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbi10495    0

@fendziK3- no nawet fajne są te NH i cena superowa jednak towar jest aż w Wielka Brytania i nawet nie mam konta na ebay i ciekawe ile wysyłka :( A po drugie sporo miejsca zajmuję w wiacię więc nakłada się tutaj kolejny koszt związany z budową garażu <_<To już wolę Case!!!


2812=Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

No cóż mi się podoba i ten i ten, ale chyba Case ładniejszy

 

PS. Nie mam nic do JD, ale ten model akurat mi się nie podoba


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
norbi10495    0

Na ja po wszystkich rozmowach i dyskusjach chyba przechodzę na Case a JD kupie później jak zwiększy mi się areał i zapotrzebowanie do firmy. :(


2812=Power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

case juz sie chwilowo skończył

bedzie za pare dni druga dostawa


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu bym brał Jaśka. Wprawdzie najlepszy wybór to by było postarać się o 9520T (seria 9020 miała więcej mocy) ale jak chcesz. Jak dla mnie ten Case ma dziwny wygląd, a Jeleń wygląda na kawał sku****na i nie ma kabiny jak od kombajnu. Jedyną chyba przewagą nad JD jest to, że jeśli będziesz chciał to go przerobisz na kołowca.


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Ja myślę, że lepszy JD, ale nie tylko dla tego, że to JD, ale też, że można nim nawrócić praktycznie w miejscu, a STX trochę miejsca potrzebuje. :P

 

No i JD łatwiej kołówką wycofać, bo nie jest łamany. :D


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no też fakt. :P

 

Jeżeli to ma być Jasio z Britains-ERTL to ja bym go od razu ulepszył ponieważ on nie ma podnośnika... Najlepiej to by było wziąść od jego kołowej wersji z tej samej firmy. I to jest niestety główna wada JD...


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

za klika dni dojda do oferty nowe modele z Britainsa :P

bedzie tez seria 9 na gąsienicach


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

jesteś tego pewien ze ten ma a ten drugi nie ma?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

lada moment przyjedzie 2 dostawa to sam sprawdze czy czegos nie podmienili w tym ciagniku - jeszcze nie dawno dałbym sobie coś uciąć ze on ma zawieszenie typu TUZ

sprawdzałem Jasia 9530 kołowego to on ma tradycyjny układ zawieszenia maszyn


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Hmm... ja też na różnych aukcjach widziałam STXy i miały tylko bolec zaczepowy, bo z tego co kojarzę to ciągniki przegubowe nie mają TUZów, bo są raczej przystosowane do wielkich zawieszanych maszyn do uprawy bez orkowej. Podnośnik można sobie zamówić na życzenie. Ciągniki gąsienicowe tak jak CAT, Challenger, Claas czy JD mają podnośniki.


Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy... Amerykańskie ciagniki łamane w połowie maja tylko belkę zaczepową i gniazda hydrauliki, a ich wersje europejskie mają też podnośnik, ale czy WOM to wątpię....

 

 

 

PS- wybrałeś w końcu, bo jak tak to temat propouje zamknąć aby nie szerzyć OT.


Ha traktor, Akkor Zetor!

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3871

a casy dojechały :)

nowe duze JD tez


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Jurij5064
    • Przez dugix1
      Witam . Zakupiłem w Austrii ciągnik  Case 685 AXL , niestety ciągnik jest malowany i nie mogę znaleźć nigdzie numeru VIN ciągnika. Czy jest ktoś może na forum kto może wskazać na zdjęciu w którym miejscu takowy numer się znajduje
    • Przez laiacl
      Buenos días! Me gustaría compartir con ustedes mi experiencia con el remolque de ganado de una sola altura de Giligroup. Recientemente adquirí este remolque para transportar a mis vacas de un lugar a otro, y estoy muy satisfecha con su desempeño.
      Lo que más me llamó la atención del remolque por su sistema de frenado, me resultó muy eficiente, lo que me da mucha tranquilidad al transportar a mis animales.
      También quiero destacar el servicio al cliente de Giligroup. Desde el primer momento me asesoraron de forma muy profesional y respondieron a todas mis preguntas con rapidez y claridad. La entrega del remolque fue puntual y sin ningún problema.
       
      ¡Espero que mi experiencia sea útil para ustedes y espero escuchar sus comentarios y experiencias también!
    • Przez davidek_20
      http://rail.phototrans.eu/14,153684,0,FabLok_6D_.html
       
    • Przez Piotr2022
      Witam. Zastanawiam sie jakie opinie macie na temat Alima, Daf Agro czy Euromilk ?? Ktora firme byscie polecali na zakup maszyn. Dziekuje I pozdrawiam.Piotr
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj