Zaloguj się, aby obserwować  
malutki22_12

Widows vista

Polecane posty

DANIEL    1

W tej chwili nie ma jeszcze jako tako kompatybilnych sterowników do visty, tak więc po przesiadce w większości PC-ów odczujemy spadek mocy, jeszcze trochę będzie trzeba nam na nie poczekać.

Aby zmienić system na viste trzeba mieć bardzo dobry sprzęt a to wiąże się znowu z wysokimi kosztami...( do wykorzystania jej w pełni - tryb Aero- potrzeba min 2 GB Ram, jakiś dobry proc najlepiej 2 rdzeniowy, no i porządna grafa...).

Dla mnie xp jest całkowicie wystarczający nie mogę mu nic zarzucić i przynajmniej do następnego upgarda sprzętu nie mam zamiaru go na nic zamieniać.

A co do cen.... to prawda, że dla przeciętnego Polaka/Rolnika tym bardziej (który ciężko haruję na każdą złotówkę) to niestety bardzo wygórowane stawki, gdyby każdy z nas zarabiał co najmniej 5 tyś./mieś. .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

wiec dochodzimy do wniosku ze nie ma to jak stary XP... :wacko: :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    249

u nas tez były takie sytuacje. Dwie o ile sie nie myle ale było to spowodowane czym innym. Mianowicie sklep informatyczny w naszej okolicy sprzedawał kradzione akcesoria i policja po fakturach doszła do tego że właśnie w mojej okolicy jest dość dużo tego sprzętu więc zaczęła sprawdzać. Poprostu idzie 3 mężczyzn( policjant, prokurator i informatyk) i pokazując nakazy wchodzą do domów. Tam informatyk odpala komputer sprawdza sprzęty i przy okazji dowiaduje sie że pan X ma lewego Windowsa,office,12 gier i 35 tysięcy nielegalnych mp3...komputer zabierają a pan X dostaje sporą karę do zapłacenia...Ale nie ma tak żeby poprostu chodził ktoś i sprawdzał czy ma sie legalnego windowsa czy nie choć i tak po tej całej akcji jak gadałem z kolegą ze sklepu(oczywiście nie tego z którego poszły lewe części) to przez miesiąc sprzedał tyle windowsów co normalnie przez 2 lata...I policja i sklepy mają z tego interes a pan X przez tydzień płacze nad rachunkiem który został mu wystawiony

 

sorry za offtop ale Lukasz16 prosił żeby opisać to opisałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

@Nikita_Bennet

Kiedy ja napisałem, że wszyscy musimy tak postępować? Stwierdzam fakty, a to że tylu jest piratów to już ich problem jak zrobią naloty. Dajmy na to, że kupujemy Windowsa'98, za pare miesięcy wychodzi XP i co tu zrobić ? Znów wydać 500zł? Z jednej strony to jest mądre, a z drugiej lewy program i Cie mogą ścigać. Miejmy nadzieje, że nikogo nie ścigną :wacko:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

chciałem mieć viste ale jakoś przeszedłem na Linux


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

znalazłem na YouTube

fajna muza

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=FVbf9tOGwno...ted&search= skumajcie

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=lawkc3jH3ws...ted&search= Linux

 

osobiście wole Linux

 

skumajcie to


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

hehe, dobra a widziałeś kiedys takie coś jak opcja "Edit"...?

Kurde nie to zebym sie czepiał czy cos ale cie uprzedzam bo jak zobaczą to mody to bedzie nieciekawie...heh :wacko:

A do żadnego Linuxa czy Visty i tak sie nie przekonam. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Racja, edytuj posty. Co do trzeciego linku to szybko zainstalował :wacko:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

to mam wszystko w jeden post wrzucić xD? nie moge usunąć

 

Sorki że tak zamieszałem


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh :wacko: teraz to chyba juz nic nie zrobisz, tylko mod bedzie musiał cos z tym zrobic,ale pamietaj na przyszłosc zeby jak chcesz cos dodac to edytuj... :P

ja tam do ciebie nic nie mam,tylko wiem co bedzie jak to ktos zobaczy, no i takie juz tu sa zasady...trudno sie mówi. :P


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adik_ziel    3

ok na przyszłość bede pamientał jeszcze raz przepraszam


«Adik_ziel will do anything for you.»

Jeżeli, ktoś, komuś, coś ewentualnie nikt nikomu nic... To z punktu widzenia masz ode mnie pzdr...... xD

Kocham to co robię, robię to co kocham, choć czasem muszę robić to, co tylko lubię, ale wtedy za to mi płacą. I znowu mogę robić to co kocham...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Mi to sie bardziej Linux przypadł do gustu. Grafika bardziej mi się podoba i Linux jest darmowy. :wacko: Narazie wole zostać przy systemie XP:) Vista ma za duże wymagania jak na mojego kompa i by się mu nie spodobała heh. I w ogóle w tej Viście tyle zabezpieczeń..... :P Ciekawe na co one jak dzień po oficjalnej premierze czytałem na jakiejś stronce (nie pamiętam nazwy), że zabezpieczenia zostały złamane. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Mi to sie bardziej Linux przypadł do gustu. Grafika bardziej mi się podoba i Linux jest darmowy. :wacko: Narazie wole zostać przy systemie XP:) Vista ma za duże wymagania jak na mojego kompa i by się mu nie spodobała heh. I w ogóle w tej Viście tyle zabezpieczeń..... :P Ciekawe na co one jak dzień po oficjalnej premierze czytałem na jakiejś stronce (nie pamiętam nazwy), że zabezpieczenia zostały złamane. :P

hehe, dobry haker złamie kazde zabezpieczenie i chyba tylko tacy hakerzy powinni robic zabezpieczenia zeby nikt inny poza nimi ich nie złamał...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Zetor5340 masz racje. Chyba powinni to robić tylko polscy hakerzy i informatycy bo są najlepsi. :wacko:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
@Nikita_Bennet

Kiedy ja napisałem, że wszyscy musimy tak postępować? Stwierdzam fakty, a to że tylu jest piratów to już ich problem jak zrobią naloty. Dajmy na to, że kupujemy Windowsa'98, za pare miesięcy wychodzi XP i co tu zrobić ? Znów wydać 500zł? Z jednej strony to jest mądre, a z drugiej lewy program i Cie mogą ścigać. Miejmy nadzieje, że nikogo nie ścigną ;)

 

wiesz co - windows 98 byl dluzej niz kilka miesięcy na rynku. XP jest kilka lat - nie przesadzaj.

bawię się systemami MS od 1996 roku więc trochę wiem na ten temat

 

 

Kurde nie to zebym sie czepiał czy cos ale cie uprzedzam bo jak zobaczą to mody to bedzie nieciekawie...heh :lol:

czemu?? pojdzie ostrzeżenie i już oraz posty zostaną połączone.

 

chciałem mieć viste ale jakoś przeszedłem na Linux

gratuluję - zrobiles więcej dobra dla siebie i innych bo nauczysz się więcej

 

 

 

panowie, wrocmy w tym wątku do MS Windows Vista.

pochwalę się - dziś dostałem swoją kopię Visty w versji home premium - kosztowala mnie cale 15,56 euro - pelen legal


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

Ja chciałem dodać że jakbysmy zarabiali co reszta mieszkańców UE itp to każdego by z nas stac bylo na zakup oryginału...bo domowe budżety w Polsce sa dziurawe jak ser szwajcarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
Zetor5340 masz racje. Chyba powinni to robić tylko polscy hakerzy i informatycy bo są najlepsi. smile.gif

gospodynie domowe w arabii saudyjskiej maja lepszy sprzet niz kalkulatury naszych informatykow i hakerow, wiec raczej nie maja mozliwosci bycia lepszym od amerykanskiego polglowka, czy rosyjskiego griszy :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1
co sądzicie o windowsie vista? Fajny jest? A może ktoś ma go? Ja zkolegami nazwaliśmy go wistula.

I ile za to dales ? musiales miec orginal xp a ja wiem jak z tej nakladki mozna zrobic viste bez xp ale o tym juz pisalem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6
I ile za to dales ? musiales miec orginal xp a ja wiem jak z tej nakladki mozna zrobic viste bez xp ale o tym juz pisalem...

Vista jest nie dopracowana-przywróc sobie system do XP.... i poczekaj kilka miesiecy jesli bedzie dobrze dopracowany :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

@elektrotech - dobrze prawisz - mam już na półce viste (full legal) i czekam z instalacją bo xp mi wystarcza w zupełności. jak dopracują vistę to wtedy ją wrzucę sobie.


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nic nie musiałem kupywać po prostu z kumplem dobrze pogadałem i mi pożyczył płyte pochodzącą z jakiejś gazety. Windows xp nie musi być orginalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

z tego co piszesz wnioskuję ze nie masz VISTY tylko sobie programikiem upodobniles system windows xp do visty.

dobrze myslę??


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6340    1
z tego co piszesz wnioskuję ze nie masz VISTY tylko sobie programikiem upodobniles system windows xp do visty.

dobrze myslę??

 

Tez tak mysle....prawodpodobnie rozbudowales z tej plytki funkcje multimedialne [media portal itp.] mozliwe ze rowniez zabezpieczenia dostaly upgrade i nowy a'la Vista intrefejs.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj