Zaloguj się, aby obserwować  
malutki22_12

Widows vista

Polecane posty

Lukasz16    0

Mój kolega miał Viste i mówi, że nic w tym ciekawego (jak dla niego). Mogą być tylko problemy z zainstalowaniem starszych gier i programów. Oto co znalazłem na www.dobreprogramy.pl :

 

"W ciągu dwóch pierwszych tygodni (od 19 stycznia do 2 lutego) udało się w Chinach sprzedać tylko 244 legalne kopie systemu Windows Vista.

Na nic zdała się gigantyczna reklama o wysokości 421 metrów, wyświetlona na wieży Jin Mao w Szanghaju. Skoro Vistę można kupić na ulicy za mniej więcej 1 dolara, wybór staje się prosty. Ciekawe czy Microsoftowi uda się w Państwie Środka odzyskać chociaż kwotę wydaną na marketing."

 

Nic dodać, nic ująć.

 

Powód Edycji: ortografia+literówki, edytowane przezNikita_Bennet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

A jak kto Ci wyda z 500~ zł za program skoro może mieć pirata, a i tak go nie sprawdzą :wacko:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
A jak kto Ci wyda z 500~ zł za program skoro może mieć pirata, a i tak go nie sprawdzą :wacko:

 

nie wszyscy są złodziejami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma co na razie sie pakować w Viste, ponieważ wymaga dużo więcej procka, ramu niz xp a na razie to nie zobaczysz roznicy - moze za jakis czas na grach i stabilności systemu, wiec jeżeli ktoś ma średni sprzęt to nawet nie ma co kupować nowego windowsa bo nie wyciągniemy takiej samej wydajności jak na xp, a wręcz system na vista będzie mulił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895
nie wszyscy są złodziejami...

 

No nie wszyscy ale 99,9% spoleczństwa tak.


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam viste (oryginalną :wacko: ) i po spersonalizowaniu (ustawienie tradycyjnego widoku okien i menu start )jest znośna,

ale jako że jeszcze nie odkryłem wszystkich jej możliwości więc pewnie zmienię zdanie na lepsze

Pozdrawiam (zwłaszcza piratów)


Praca wymagająca zaangażowania więcej niż jednej osoby jest pracą źle zorganizowaną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

dajcie spokój, zeby jeszcze za system płacic...hehe jeszcze czego :wacko:

każdy tylko patrzy zeby tylko jak najtaniej dostac albo wogóle za darmo wiec mi nie wmówicie ze nie wszyscy są złodziejami, tak jak napisał Matey-Nie wszyscy ale 99,9% społeczeństwa tak... raz sie zdarzy jakis kozak co kupi oryginał bo jest nadziany a tak to kazdy bierze pirata i nie patrzy na to czy to pirat czy nie, wazne zeby chodził i był tani...tak jak w tym artykule ,który podał lukasz każdy woli kupic pirata bo tyle kasy nie wyda na taki sam oryginał...heh a nie daj boze cos ci sie posypie w systemie to juz całkiem porazka,tyle kasy w błoto.ja za Viste nawet tego dolara bym nie dał bo wiem ze to jedne wielkie bagno i sto razy lepiej wole XP....stary ale jary... :P:P

(i nie koniecznie musi byc to oryginał)


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Windows XP (Profesional) vs Windows Vista. Visty jeszce nie miałem, ani nie mam, ale z tego co słyszałem od kolegów.... Ja wole XP. Napiszcie co wy byście wybrali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
dajcie spokój, zeby jeszcze za system płacic...hehe jeszcze czego :P

każdy tylko patrzy zeby tylko jak najtaniej dostac albo wogóle za darmo wiec mi nie wmówicie ze nie wszyscy są złodziejami, tak jak napisał Matey-Nie wszyscy ale 99,9% społeczeństwa tak... raz sie zdarzy jakis kozak co kupi oryginał bo jest nadziany a tak to kazdy bierze pirata i nie patrzy na to czy to pirat czy nie, wazne zeby chodził i był tani...tak jak w tym artykule ,który podał lukasz każdy woli kupic pirata bo tyle kasy nie wyda na taki sam oryginał...heh a nie daj boze cos ci sie posypie w systemie to juz całkiem porazka,tyle kasy w błoto.ja za Viste nawet tego dolara bym nie dał bo wiem ze to jedne wielkie bagno i sto razy lepiej wole XP....stary ale jary... :wacko: :P

(i nie koniecznie musi byc to oryginał)

 

Widzę, że mamy experta informatycznego :P Co do kupowania systemu.. do większości nowych komputerów dodawany jest oryginalny Windows XP (najczęściej Home), poza tym zakup samego systemu to kwota ok 300 PLN (XP Home) więc chyba wszystkich stać na taki "wydatek"....a jeśli nie to Linux jest darmowy.

Sorki za offtopic'a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
Widzę, że mamy experta informatycznego :wacko:

daj sobie spokój, mówię jak jest...i jak napisałes ze zakup "samego" systemu to koszt 300zł to dochodzi jeszcze sprzet i inne dodatki, i cie tyle to wszystko wyniesie ze głowa mała...dlatego kazdy patrzy za tanim systemem bo sprzet dobry nie kupisz na ulicy a system tak, a różnicy wielkiej nie ma wiec lepiej kupic tanszy.Nie jest tak? Tak robi wiekszosc i co..trzeba z tym zyc.taka jest prawda i sie nie oszukujmy.


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vektorrr    4
daj sobie spokój, mówię jak jest...i jak napisałes ze zakup "samego" systemu to koszt 300zł to dochodzi jeszcze sprzet i inne dodatki, i cie tyle to wszystko wyniesie ze głowa mała...dlatego kazdy patrzy za tanim systemem bo sprzet dobry nie kupisz na ulicy a system tak, a różnicy wielkiej nie ma wiec lepiej kupic tanszy.Nie jest tak? Tak robi wiekszosc i co..trzeba z tym zyc.taka jest prawda i sie nie oszukujmy.

czyli lepiej iść ukraść ziemniaki z pola rolnikowi niż iść do sklepu i je kupić?

 

Co z tego, że tak robi większość? Czy to znaczy, że ja też mam być złodziejem bo większość kradnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1
czyli lepiej iść ukraść ziemniaki z pola rolnikowi niż iść do sklepu i je kupić?

 

Co z tego, że tak robi większość? Czy to znaczy, że ja też mam być złodziejem bo większość kradnie?

po pierwsze to nie porównuj ziemniaków(są o wiele tańsze) do systemu operacyjnego a po drugie to czy ja powiedziałem ze masz tak robic?

Mówie jak jest, a jak chcesz wydawac forse na takie durnoty to twoja sprawa i nikt ci tego nie broni...


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Ściągłem z net'a w wersji Build i szkoda kasy, bo chodzi wolniej, a grafa jest męcząca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Ściągłem z net'a w wersji Build i szkoda kasy, bo chodzi wolniej, a grafa jest męcząca.

Moim zdaniem to w żadnej wersji Windowsa "grafa" nie jest za dobra... Pewnie dlatego, że system jest skierowany do szerokiego grona użytkowników i trudno by było wszystkim dogodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektrotech    6

a ja proponuje na razie sobie dac siana z Vistą-microsoft juz robi łatę nr 1 i licho ile ich bedzie-problemy ze sterownikami zwłaszcza do Neo itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Nie wiem czy to prawda, ale mi kolega mówił, że mu Nero najnowszy nie chciał wejść, ale starsza wersja bez broblemu...:wacko: ach ta Vista:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hvb3000    7

Nie jestem znawcą grafy, ale xp ma łagodniejsze kolor, nie męczą oczu. Tą viste ściągałem z kumplem w tydzień tzn. mój komp dziennie 6 godzin chodził i jego. W sumie było 14 części.

Co do problemu z programami to bardzo możliwe, miałem problem ze "sterami" do net'a, wiem w czym był problem, ale nie zależy mi na viście i nie mam tyle czasu, żeby przeinstalowywać kompa codziennie. Mój rekord to zaistalowanie xp i programów w 35 minut(odpalałem po 3 na raz). Spieszyłem sie, żeby siostra nie robiła "problemów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Ja miałem propozycje kupna na 2 tygodnie przed światową Premierą :wacko: ale odmówiłem bo po co mi a zresztą w mojej okolicy kręci się policja i sprawdza czy nie ma w domach nielegalnych gier programów i piosenek z neta

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0
Ja miałem propozycje kupna na 2 tygodnie przed światową Premierą :wacko: ale odmówiłem bo po co mi a zresztą w mojej okolicy kręci się policja i sprawdza czy nie ma w domach nielegalnych gier programów i piosenek z neta

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Straszne... Dobrze, że u nas nie...dokończe. Naprawde u was sprawdzają? Możesz to opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

mój kumpel kiedys jak sie dowiedział ze mają chodzic i sprawdzac to wszystkie swoje piraty zakopał w ogródku, a i tak nie sprawdzali...ale jakby tak juz sprawdzili to niemało by sie zabuliło...heh :wacko:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315
nie wszyscy są złodziejami...

dokladnie, na lapiku i na stacjonarce mam wszystko legalne (systemy, ms office, totalcmd, nero)

 

No nie wszyscy ale 99,9% spoleczństwa tak.

jeśli 99,9% społeczeństwa postępuje źle to znaczy, że też mamy tak postępować??

 

 

 

dajcie spokój, zeby jeszcze za system płacic...hehe jeszcze czego :wacko:

.......

wiesz - po co rolnikom placic za zboże skoro już jest w silosach firm a nie na polu.

po co splacac kredyty

można by tak ciągnąć dalej.

jakbyś siadł, poznał od podstaw basic/pascal i C a pozniej przesiadl się na delphi/VC++ oraz php i zobaczyl ile czasu zajmuje taka nauka to byś płacił za każde oprogramowanie a jesli nie chcesz płacic to nie używaj - przecież nikt Cię nie zmusza aby używac produktów z Redmont

!!!!

zresztą - kupowalem kompa za 5,2k zl + upg za ~1k zl. daje to 6200zl wiec 350 zl więcej to nie jest duża rożnica.

 

 

Straszne... Dobrze, że u nas nie...dokończe. Naprawde u was sprawdzają? Możesz to opisać?

 

Co do sprawdzania - sprawdzają i są z tego niezłe problemy ale sprawdzają firmy i to przeważnie jak je konkurencja po*****y do ZUS'u i US i ci nic nie zrobią firmie. Do osób prywatnych nie wchodzili ale po ostatnich nalotach dałem na luz.

1000 zl i jestem legalny i śpie spokojnie - czy to dużo??? Za mój spokój oraz rodziców a także moich znajomych - zdecydowane TAK.

A wystarczy ze znajdą u mnie piraty i przekopią mi komóreczkę to dużo ludków będzie miało problemy


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Nie wiem gdzie, ale w lubuskim sprawdzali płyty, i koleś wyrzucił komputer przez okno lol. Wyniesiesz płyty do piwnicy, komputer też i tyle :wacko:


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz16    0

Nie lepiej legalnie :wacko: bez kłopotów i w zgodzie z prawem. Jeśli ktoś nie chce płacić za Windowsa to Linux jest darmowy. Gry z Direxem nie wchodzą-można się jakoś obyć :P Jeśli ktoś nie chce płacić za programy to są wersje free :P No, ale można inaczej.

 

koleś wyrzucił komputer przez okno lol. Wyniesiesz płyty do piwnicy, komputer też i tyle :P

hehe ciekawe co z komputerem. Polak potrafi-kolejny przykład :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267
Nie wiem gdzie, ale w lubuskim sprawdzali płyty, i koleś wyrzucił komputer przez okno lol. Wyniesiesz płyty do piwnicy, komputer też i tyle :wacko:

Słyszałem o takim co kradł komputery i chował je w kombajnie - do zbiornika lub na sita :P :P :P . Były też wersje, że pakował w worek plastikowy i do nieużywanego szamba wrzucał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez heniek111111
      Witam, kupiłem opryskiwacz berthoud racer komputer berthoud bercontrol nie wiem jak go ustawić do oprysku. Może ktoś posiada instrukcję do tego komputera jeśli tak to prosiłbym o udostępnienie lub poradę jak go ustawić. 
    • Przez Ml987789
      Witam serdecznie, mam problem z ustawieniem anaspraya w ug300. Nie wiem jak skalibrować sterownik ażeby dobrze pokazywał ilość cieczy w zbiorniku. Pozdrawiam
    • Przez ENDURAK91
      Szukam urządzenia do oznaczania azotu w roślinach coś podobnego do yara n-tester tylko w nizszej cenie?
    • Przez yooo
      Witam serdecznie , poszukuje sposobu na zaznaczenie konkretnego miejsca poboru próbek gleby , słupka granicznego , wylotu zbieracza i tym podobnych. Znacie może jakaś przydatna aplikacje ? Czy do tego potrzebne są konkretniejsze sprzęty?
    • Przez bartek112
      Witam szukam fajnego ,prostego  (najlepiej darmowego) programu do montażu filmów.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj