Polecane posty

Kolejorz    3

Ogląda ktoś ? Jest to mój ulubiony program motoryzacyjny, a ulubiony odcinek to oczywiście jak Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May testowali ciagniki.


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

Oglądam oglądam

 

Nie dość że fantastycznie testują samochody i nie tylko to jeszcze to ich poczucie humoru heh :(


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati    12

Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
Ten z Polonezem to całkiem inny program który wcześniej prowadził Clarkson

 

Apocalypse Clarkson :(


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Sporo angielskiego humoru ale generalnie całkiem niezłe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirasek    13

Zaskakujący pomysł na skecz, rozbiło mnie to totalnie, humor faktycznie nieco specyficzny. Świetnie sparodiowali manierę mowy Clarksona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ostatnio jest na YT rewelacyjny odcinek o radiowozach można się osr.. ze śmiechu




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Rydwano Fiacik, Pedo-Suzuki i Dostojny Cadillac(chyba)udają radiowozy a chłopaki mają niezły ubaw :D


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Rydwano Fiacik, Pedo-Suzuki i Dostojny Cadillac(chyba)udają radiowozy a chłopaki mają niezły ubaw :)

Najlepsze momenty to jak od ''rydwanu'' odpadło koło i jak usuwali poszkodowanych z wypadku :D




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Odnośnie Stiga, to jeden z tych którzy go grali zginął wypadku samochodowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

Kto dokładnie? JAkiś były kierowca? Ja się dzisiaj zabieram za 14 serię.

Oglądaliście może Top Gear Australia? Prowadzący próbują być zabawni ale średnio im to wychodzi. Dużo lepiej się ogląda Fifth Gear :D Kiedy my się dorobimy takich programów... Na TVN Turbo niby jest ten Automaniak ale i tutaj prowadzącym nie wykazują się lekkością dowcipu. Prokop by się nadał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

zdecydowanie jest taki program na tvn turbo, mianowicie legendy prl-u, legendy motoryzacji. klimat tworzy prowadzacy patryk mikiciuk, ktory potrafi przeniesc widza w bajkowy swiat motoryzacji. polecam wsluchac sie uwazniej, prowadzacy i jego goscie sa naprawde magiczni, maja dar i talent. sa prawdziwymi pasjonatami motoryzacji i chociaz przewaznie skromni, nie potrafia ukryc swojego fanatyzmu, bo to se ne da :(

 

pozostala ramowka tego programu to kpina z fanow motoryzacji. ten adam kornacki, pod wzgledem merytorycznym jeszcze by sie nadal, ale jest nudny "jak marsz pogrzebowy na pogrzebie bieruta".

o reszcie komercyjnej hołoty nie chce mi sie pisac, a juz przebojem stal sie holownia, najwieksza dewotka Polski, kto go lansuje???!!!.

na pocztku ten program mial sens, teraz juz nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blu    6

U nas niestety nie ma rynku na takie produkty. Jakaś telenowela, serial oparty na amerykańskim pierwowzorze, albo "taniez z gwiazdami" przynoszą ogromne zyski. Kto sobie będzie zaprzątał głowę tym żeby stworzyć ciekawy program... Wystarczy włączyć niemieckie programy tv i tam sa reportaże gospodarstw, wycieczki po różnych miejscach, jakieś majsterkowanie, sporo motoryzacji itd. I jak tu nie mówić że jesteśmy zacofani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

skoro spoleczenstwo chce na takie cos patrzec, nabija ogladalnosc tylko dlatego, ze nie ma nic innego, a nie jest na tyle tworcze by zorganizowac sobie czas wolny w inny sposob, nie placi abonamentu radiowo-telewizyjnego, to mamy tego efekty.

sami jestesmy sobie winni i nie ma co sie ogladac na niemcow czy innych holendrów, za uposledzenie sie placi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Eeeh-Sonda by się przydała-dla niewtajemniczonych-program był kiedyś taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek2208    0

Na jakim kanale jest teraz emitowany Top Gear, nadal Tvn Turbo ? jeśli nie to na jakim kanale, w jakie dni i o której godzinie ? :(

 

 

Top Gear jest codziennie na kanale BBC Knowledge.(Na TVN Turbo już wo gule nie ma)

Poniedziałek-piątek o 19:00 (powtórki z rana), i w środę jeszcze o 21:00 i 22:00. Jest jeszcze rano chyba o 12:00 i 11:25. Oraz są jeszcze powtórki w nocy o 00:55, a w środy jeszcze o 2:40 i 3:25

Sobota - 15:55, 17:00, 18:00, a powtórki o 00:00, 00:55, 1:50.

Niedziela - 11:05, 12:00 i 13:00, a powtórki o 15:55, 17:00 i 18:00 i kolejne powtórki o 00:00, 00:55 i 1:50.

 

Kanały:

 

Cyfrowy Polsat - 49

UPC - 393

Vectra 505

Telekomunikacja Polska (TP) - 77

Toya - 63

Multimedia Polska - 215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

byłem wiernym fanem Sondy, była dla mnie ważniejsza od wieczorynki :(

No to witaj w klubie biggrin.gif

dziadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj