Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
klocek

Deutz-Fahr 6.11 Agrostar -Problemy z komputerem Agrotronic

Polecane posty

klocek    0

nie dziala mi komputer tak jak nalezy w nim (agrotronic) nie reaguje na przyciski a zamiast pokazywania mth to mi caly czas predkosc walka pokazuje predkosci tez nie pokazuje i czasem po przekrecniu kluczyka piszczy bardzo glosno, tylko ze niewiem co to piszczy i dlaczego
dodam ze mi sie swieci caly czas jakas kontrolka niewiem od czego i niewiem nawet jak ją opisac , jest ona pod SERVICE
post-9812-1248902928_thumb.jpg
wiem ze nie widac jej ale moze ktos ma instrukcje to zobaczy ktora to i mi powie czy to cos powaznego, bo w sumie boje sie jezdzic skrzynia swiezo zrobiona moze cos jest zle przykrecone czy cos i dlatego,
i jeszcze cos, czy moge bez obaw uzywac półbiegow ,narazie sie boje bo chcem miec dobry traktor na zniwa a boje sie ze jak wcisne półbieg to mi zaraz cos zazstuka,zazgrzyta i nie pojade nigdzie

IMG_2845.JPG

klaas    1

klocek zaraz znajdę przyczynę i może ci pomogę albo zrób jeszcze jedno zdjęcie i wtedy zobaczymy.

Moje gg 6161477

klocek    0
klocek zaraz znajdę przyczynę i może ci pomogę albo zrób jeszcze jedno zdjęcie i wtedy zobaczymy.
post-9812-1248978690_thumb.jpg

cos takiego, takie kolo i z kazdej strony takie trzy zaokrglone linie

od czego to

Wiadomość z agroFakt.pl

klaas    1

To ja już sam nie wiem może coś z elektroniką albo z hydrauliką radze zrobić przegląd albo dzwoń do tego kto ci go sprzedał albo z tym kto ci to robił.

Moje gg 6161477

darek1972    45

To jest symbol hamulca, musisz sprawdzić ręczny, poziom płynu hamulcowego, u mnie w Forterze jest jeszcze taka kontrolka pokazująca zużycie klocków hamulca przedniej osi. Powodzenia

Kupię czwartą parę do pługa Ibis
Mój profil na YouTube: http://www.youtube.com/user/darus1972
Zapraszam do galerii: http://www.agrofoto....-user11856.html

klaas    1

Tak jak napisał tamten user to właśnie to jest przyczyną.

Moje gg 6161477

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez pati
      Jak wszystko to wszystko. Ile pali, z jakim pługiem i maszynami, Jaka cena za jakie wyposażenie. I oczywiście jak się sprawuje. (pytanie dla posiadaczy agrotronów)
    • Gość Profil usunięty
      Przez Gość Profil usunięty
      Co sądzicie o Agrotronie 130?
    • Przez Grzesiek11
      Witam wszystkich.
      Mam zamiar kupić agrofarma 85, czy ktoś może mi coś o nim napisać? Jak ze spalaniem, jaką ma moc (do czego porównywalną), ile miejsca w kabinie, jak widoczność?
      Czekam na te i inne informacje, z góry dzięki wszystkim.
    • Przez Arek
      Dobierałem sie do wentylatorów w kabinie i jakie było moje zdziwienie jak na wentylatorach zobaczyłem znaczki Fiat-Lancia Silniczek ze śmigłem i pokrywką jest dokładnie taki sam jak w punto.
    • Przez klocek
      co jest ze deutz dx110 dymi mocno przy odpalaniu, jeszcze rok temu to nawet kółka niepuscił z komina a teraz przy odpalaniu chmura czarnego dymu,dodam ze nigdy od zakupu niegrzebałem w dawkowaniu paliwa i takich zeczasz, bo tylko ten dym szpeci ten ciągnik,bo oprucz dymu to wcale oleju niewidac zeby kapał czy cos takiego, wszystko ładnie pięknie,
      jak ktos wie przez co to niech napisze, moze przez paliwo, ale to chyba mało prawdopodobne