Skocz do zawartości
rolnik6920

Ile widzieliście

Polecane posty

jd3    0

W Polsce koło łodzi widziałem 4 Bizony z058. A na Słowacji 6 Fortschritów e 512. Wszystkie jezdziły po jedny polu

Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Matey    449

5 John Deerów, bodajże 2266 lub coś w ten deseń, niestety jechałem z ojcem także bez szans na zrobienie foty.

KS Falubaz

Wiadomość z agroFakt.pl

lordhagen    281

Ja widziałem raz przejazdem Bizona Z056 i jakiegoś Claasa Dominatora na jednym polu, a poza tym u mnie w galerii są fotki 2x Bizon Z056 na jednym

bigos123456    0

Na polu około 120 ha rzepaku po byłych PGR było 6 New Holland :TC, CS i 1 CR9060. Zaczęli około 11 rano, skończyli o 8 wieczorem, chociaż od 7 już padało lekko. Z pola zjeżdzali jak była dość konkretna burza.

radek83    12

ja w tym roku widziałem 3 kombajny na jednym polu : New Holland i 2 Clasy.

Z dwanaście lat temu u nas kosiły 2 Bizony ;)

Cineek    6

15 Bizonków na jednym polu ;) Najlepiej było jak jechały drogą, taki sznur. Pamiętam że jeden drugiemu w tyłek wjechał i jeden miał pogiętą blachę z tyłu. Kombajny młóciły u jakiegoś prywatnego gościa, ale ten ryk tych silników, nie do zapomnienia ;)

dexterek    83

ja w tamtym roku uczestniczylem w takiej zakrojonej na duza skale akcji w pszenicy. 6 JD 2266 w tym jeden moj i 2 lexiony. jezdzilismy jeden za drugim. 50 metrow na raz bralismy. ale najprzyjemniej bylo wracac w nocy w pelni oswietlonymi kombajnami do wozkow na hedery. wszyscy kolo siebie. widowisko ladne:)

bialy1989    2

a ja u siebie widziałem 2X JD i bizon a jak pomagałem znajomemu to kosiliśmy na 2 JD a na polu obok kosiło 5xCase :D

franky69    1

Ja widziałem 7 bizonów Z056 Ale to jeszcze były po PGRze :D Teraz zostały tylko wspomnienia !!!

Kupię literaturę do starych ciągników i maszyn rolniczych

mtz_820    0

U nas w tym roku w rzepaku ok 6ha Dominator 106 i 204 zaczelismy ok 16-17 skonczylismy ok 20-21 chyba, akurat zaczynalo sie robic ciemno

www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

murtek    122

Moje 2 bizony jak wpadały w pole to można było je przyrównać do małego JD.

ArekNH

Od kiedy "60" oraz JD 7730 to kombajny ??? :) :)

CZĘŚCI ZAMIENNE, OLEJE, FILTRYJOHN DEERE, CASE, STEYR, NEW HOLLAND, MANITOU, VADERSTAD, HORSCH, LEMKEN, KOCKERLING, POTTINGER, HARDI, MASCHIO GASPARDO, FARMET.NISKIE CENY ORAZ SZYBKA WYSYŁKA (18 ZŁ)TEL. 697 970 169e-mail: m_martka@osadkowski-cebulski.pl

Bartollini    1

kiedyś wracamy z ojcem z kościoła a na polu u nas 2 Skr-owskie bizony

to było zdziwienie

i przyczepy były nie naszykowane

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tracer93
      Witam,
      Orientuję, się ktoś w jaki sposób zdobyć bilety na Polagrę ? Nigdy tam nie byłem. Szukałem też w internecie, ale nie mogę znaleźć.
    • Przez PrzemoO
      Przymierzam się do zakupu przystawki do kukurydzy 6 rzędowej. Ma pracować z Claasem Dominatorem 98 Maxi. Jaki system cięcia polecacie śmigłowy czy rotorowy? Jaką markę polecacie? Przystawka ma być w przedziale cenowym do ok 50-60 tyś.
    • Przez Dajmiżyć
      Witam,

Planuję otworzyć na początek skup ziół oraz własną suszarnię.Potem rozszerzyć może jeszcze ofertę na owoce,grzyby,warzywa.Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie?
      Środki chciałbym pozyskać z dotacji Młodego rolnika.Myślę też o wykorzystaniu części własnej ziemi(posiadam 8h łąki i pastwiska) pod uprawę ziół tylko gleba jest dosyć ciężka i gliniasta więc może coś innego?
      Kolejne pytanie to czy mogę tego typu biznes prowadzić jako rolnik czy muszę założyć działalność gospodarczą?

Za wszystkie opinie i rady z góry dziękuję.

Przez pomyłkę umieściłem w nieodpowiednim dziale...jak ten temat przenieść?:)
    • Przez Diwad890
      Przyjme w dzierzawe grunty orne i ugory w woj.swietokrzyskim powiat pinczowski
    • Przez Julas1990
      Witam zaczynam rozglądać się za kombajnem i chciałbym się doradzić. Zastanawiam się nad Claas 208. Mega, Case 527 i NH tx66. Dodam że chce na kombajn wydać Maks 140tys i będzie on pracował na 60 h.+ usługa.
      I może zna ktoś jakiegoś w miare rzetelnego handlarza z Wielkopolski lub kujawsko- pomorskiego