rolnik6920

Ile widzieliście

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
rolnik6920    43

Bo ja najwięcej widzaiłem jak pracowały wczoraj w woj. Lubuskim w Wojcieszycach 11 lexionów modeli nie pamietam tak było dużo ale wszystkie nie są na własnośći bo ten gospodarz co ma kilka tyś. ha to na żniwa wynajmóje kombajn nawet 2 bliżej mi znane bo znajomych taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Jak się nie mylę to widziałem raz na polu chyba ze 3-4 kombajny ale to przejazdem to nie zdążyłem policzyć :D


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolf19   
Gość wolf19

Ja widziałem 13 Bizonów na jednym polu.. ale to było dawno jeszcze w PGR...

 

 

Ach te SW-400... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ja widziałem zazwyczaj duety :D

2x niebieski Z058 u mnie na polu :)

Gigant Z083 + Super Z056 też u mnie na tym samym polu ale w innym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Ja widziałem 2 claasy dominatory i 2 bizony.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja w tamtym roku widziałem 2 bizony rekordy (czerwone)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boczek    0

Ja w tym roku jak jechałem moim bizonem rzepak na usługe, to dołączyły do mnie 2 classy dominator, więc były 3 kombajny na 12 h rzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BSZ110    163

4 BS'y ale po 2 na kazdym lecz dzielila tylko miedza, 4 Z056 no a co ojciec widzial to nie bede pisac bo to nie moje oczy widziały:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Dzisiaj jak wracałem ze zbożem to widziałem 5 kombajnów, jeden za drugim. Dwa wysypywały w biegu :D Świetny widok ale mniejsza z tym były to 3 New Hollandy TX 68 i 2 JD 2266(o ile się nie mylę)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursuss    16

ja na jednym polu widziałem raz dwa kombajny ale na raz koszących widziałem ok 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

jeszcze jakies 10 lat temu na jednym polu obok nas 15 do 18 w zaleznosci od wielkosci pola, kombajnow Z0 56, w kombinacie PGR żydowo :D szum silnikow wieczorem nie z tej ziemi, ktos słusznie zauwazyl SW 400, dzwiek dla mnie jest miodzio :)


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teddy    0

ja dzisiaj pod Częstochową widziałem 2 Claasy chyba lexiony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Avendrion@ myślimy o tych samych kombajnach, trzy lata temu w odległości od mego domu na polu około 100 ha kosiło jednocześnie siedem kombajnów, w tym tak : NH ( chyba TX to był, fakt faktem pokaźny :D ) ; 3 x TX 68 ( z kolei jednym miałem okazje chwile pokosić :) ) ; i trzy JD 2266 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tam gdzie wczoraj kosili to pole miało 103ha :D Szkoda że zdj nie zrobiłem.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

Najwięcej widziałem 7 :D. dwa JD 2066,1 Claas lexion 580, 1 Case 8010- on ma chyba oznaczenie afx już nie pamiętam ,NH CX8070 i CX8060 i Claas Tucano 430.takie były w tamtym roku na pszenicy. W tym roku jak narazie pracuje 6 -te co są powyżej tylko bez case. pola i część sprzętu należy do OHZ Przerzeczyn zdrój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Niech zgadnę, między widzimiem, a błockiem :D Ja dziś wosiłem z sobą aparacik w renówce jak prasowałem, szkoda, że u mnie wszędzie kuku posiali ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Tak, właśnie tam. Dokładniej w Gościeszynie a nawet można powiedzieć że w Dąbrowie... ahh te pole ciągnie się przez dwie wsie :) Teraz jak wracałem to mieli już wszystko spresowane i prawie pozbierane :) Dobra, koniec tego gadania tutaj bo % dostaniemy :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

Do nas kiedyś na 2 ha przyjechały 4 skr-owskie Supery :D Więcej na jednym polu nie widzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spojler    2

Tato, jak robił w PGR'owskim warsztacie, czasem też jechał młócić. Kiedyś wyjechały w pole 42 kombajny, na kilkaset ha ziemi. Sprawnych, zjechało do domu 7 :)

 

Osobiście nie widziałem więcej jak 2, ale były to Lexiony 600.


Dostawcą mocy jest...Case

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30

3 bazowskie Bizony -jeden był caly dzien w pod wieczór dojechały jeszcze 2 i młocka kawał w noc -ale kiedy to było :)


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez farmer_89
      Witam, czym czyscicie przedmuchujecie swoje kombajny podczas zniw? 
    • Przez Mareczek1
      Witam planuję zakupić siewnik kvernelanda Accord mc-drill Pro czy mógłby ktoś napisać jak się sprawują , na co warto zwrócić uwagę przy zakupie i czy wogóle są warte uwagi,pozdrawiam
    • Przez AnkaSkakanka
      Dzień dobry,
      Oboje z mężem nie jesteśmy rolnikami. Mieszkamy w mieście, ale mamy rodzinę na wsi i bardzo lubimy tam przebywać. Jest to piękna wieś, w malowniczej okolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie naszej rodziny znajduje się kilka działek należących do KOWR. Jedna z tych działek wydaje nam się bardzo interesująca i chlelibyśmy ją zakupić od KOWR, jednak nie ma nigdzie zamieszczonego ogłoszenia o jej sprzedaży. Jest to też działka o wielkości ponad 1ha, a my chcielibyśmy kupić jedynie jej fragment o powierzchni ok 30 arów. Czy ktoś z Państwa mógłby podpowiedzieć czy jest to w ogóle możliwe? Chcielibyśmy kupić tę działkę w celach rekreacyjnych i postawić tam mały domek (media są w drodze).
      Dodam, że żadne z nas nie posiada wykształcenia kierunkowego i na tę chwilę nie mamy możliwości (ani środków ani kwalifikacji) założenia gospodarstwa rolnego. Okolica jest zamieszkana przez osoby, które nie prowadzą działalności rolnej, są to wyłącznie siedliska.
      Będę wdzięczna za wskazówki.
       
    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj