Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek19992

Kosiarka zawieszana czy zaczepiana

Polecane posty

Bartek19992    0

Witam zastanawiam sie nad kosiarką dyskowa. Zaczepiana czy zawieszana lepsza szer. od 2.5m do 3m

Do współpracy z ciągnikiem 100km


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackBeauty    0

to zależy czy masz równe łąki i czy masz je w miare duże bo zaczepianą na malutkiej łączce będziesz miał problem z zawracaniem i wogóle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Jak masz jakieś przeszkody na łąkach [słupy, drzewa itp] albo musisz kosić przy rowach to bardziej sprawdzi się zawieszana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

a ja do tego ciagnika polecil kosiarki samaszu 3 m na przod plus 3 m na tyl wejdz na strone samaszu i tam zobaczysz zestawy tanie a jak pogadasz dobrze to zalatwi sie ci znizke na te kosiarki wystarczy ze powiesz ze ja ci je polecilem


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek19992    0

łaki sa w miare równe. kosiarka najlepiej z jakimś kondyncjonerem ale cena... :)

@rafalekpum mnie interesuje jedna tylna... :D

a jakie są zalety zaczepianej ktorych nie posiada zawieszana :)


Sprzedam cyklopa UNHZ-500
i Pług 2 skibowy info na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczepiana nie obciąża tak TUZa i jest wygodniejsza w transporcie po nierównych drogach


Nie dyskutuj z głupszym, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona cię swoim doświadczeniem.

Ekspert-osoba która ma coraz większą wiedzę w coraz mniejszym zakresie, aż wreszcie wie zupełnie wszystko o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol5211    0

ja bym byl za zaczepiana wczoraj pracowałem w trudnych warunkach mf-em 80km i kosiarką samaszu 2,6m i błoto było niezłe ciagnik stal w miejscu i 4 koła ryły i jak widzisz ze niedasz rady to unosisz i buta na suche :D a ciaganą juz tak nie zrobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalekpum    0

zawieszna tansza i czesci tansze


witam jesli komus trzeba niech da znać mogę sprzedać produkty ekologiczne lub nawiązać wspołprace na dluzsza i krotsza mete z tym towarem
kupie zaś pola w cenie do 5,500 zł/ha nawet i ugory
szukam inwestora do wykupienia dzialki i zalozenia cpn bar wulkanizacja oplaci sie na tym terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Myślę,że taniej można wyrwać zaczepianą,bo jak już ktoś ściągnął takie coś,to są mniej chodliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez teybe
      Witam. 
      Czy ktoś mi podpowie jaka nakrętka jest na tej osi. Kupiłem nową, ale ci co to sprzedają nie dają nakrętki w zestawie. 
      Pozdrawiam 

    • Przez mlodykom1
      Witam przymierzam się do zakupu kosiarki dyskowej mam na uwadze dwie firmy SAMASZ i VICON. Waszym zdaniem która lepsza??? Obie na centralnym zawieszeniu. Będę wdzięczny za opinie
    • Przez miteszko123
      Witam, potrzebuje namiaru do osoby ktora zajmuje sie plandekami do kosiarek. Chodzi mi o model fella sm320. Na necie sa ale strasznie drogie 


    • Przez rolnik8712
      Witam,
      Czy ktoś z Was używał kosiarki firmy TORO model REELMASTER 108?
      Prośba o opinie
      Dziękuję

    • Przez michaluspl
      Hej, 
      mam pytanie czy do kosiarki Wirax Z-069 165cm (starszy model bo z osłonami na ramce rurkowej)  pasują części od kosiarek jakiegoś innego producenta bo dedykowanych do tego modelu jak na lekarstwo. Czeka mnie odszykowanie takiej przed sezonem na siano a stała kilka lat na dworze bez przykrycia. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj