Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Bartek19992

Kosiarka zawieszana czy zaczepiana

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Bartek19992    0

Witam zastanawiam sie nad kosiarką dyskowa. Zaczepiana czy zawieszana lepsza szer. od 2.5m do 3m

Do współpracy z ciągnikiem 100km

BlackBeauty    0

to zależy czy masz równe łąki i czy masz je w miare duże bo zaczepianą na malutkiej łączce będziesz miał problem z zawracaniem i wogóle

kris14    259

Jak masz jakieś przeszkody na łąkach [słupy, drzewa itp] albo musisz kosić przy rowach to bardziej sprawdzi się zawieszana.

Wiadomość z agroFakt.pl

rafalekpum    0

a ja do tego ciagnika polecil kosiarki samaszu 3 m na przod plus 3 m na tyl wejdz na strone samaszu i tam zobaczysz zestawy tanie a jak pogadasz dobrze to zalatwi sie ci znizke na te kosiarki wystarczy ze powiesz ze ja ci je polecilem

Bartek19992    0

łaki sa w miare równe. kosiarka najlepiej z jakimś kondyncjonerem ale cena... :)

@rafalekpum mnie interesuje jedna tylna... :D

a jakie są zalety zaczepianej ktorych nie posiada zawieszana :)

Karol5211    0

ja bym byl za zaczepiana wczoraj pracowałem w trudnych warunkach mf-em 80km i kosiarką samaszu 2,6m i błoto było niezłe ciagnik stal w miejscu i 4 koła ryły i jak widzisz ze niedasz rady to unosisz i buta na suche :D a ciaganą juz tak nie zrobisz

KAROL4    3

Myślę,że taniej można wyrwać zaczepianą,bo jak już ktoś ściągnął takie coś,to są mniej chodliwe

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kamil5421
      Witam. Mam taki problem . Posiadam ciągnik z Tuzem i przednim WOM . lecz wałek obraca się w Lewą strone i nie ma mozliwości zmiany kierunku ruchu . A więc jak podłaczam kosiarkę czołową . w moim przypadku Krone AFL 283 RS to kosiarka nie chodzi bo wałek powinien obracać się w przeciwnym kierunku , Moje pytanie brzmi czy jest mozliwość zmiany kierunku obrotów w przekładni Kosiarki . Zastanawia mnie dlaczego ma np . otwory do mocowania u góry , czy to do innego zastosowania ? Jesli ktoś coś wie na ten temat lub  moze poradzic jak rozwiazać ten problem byłbym wdzięczny . 
      Na zdjęciach jest ta przekładnia .

• Przez KarolTD90
      Słyszeliście o kosiarkach dyskowych firmy KELLFRI ?? Ma ktoś taką albo widział ją co nich sądzicie??
    • Przez DanielFarmer
      Witam
      Jak w temacie. Chcę kupić czołowa kosiarkę i mam dylemat między nowym samaszem a używką pottinger czy Krone do max 3-4lat. Kasa podobna.Samasz ma tyleż opinii dobrych co złych a znowu 3letnia kosiarka z zachodu mimo idealnego wyglądu  może być wrakiem.

Pomóżcie

• Przez fordtw15
      Witam! Mam pytanie co do kosiarek dyskowych, szukalem cos na ten temat ale nie znalazlem .
      chcem kupic sobie taka kosiarke najlepiej 2,4 metra tylko nie wiem jakiej firmy i czy nowa czy uzywana
      znalazlem taka:
      http://www.allegro.pl/item316501061_kosiar...s_easy_cut.html

piszcie jak cos wiecie na ten temat
    • Przez DanielFarmer
      Witam
      Powoli planuję zakup kosiarki czołowej i z racji że samasz ma coraz lepszą opinię spoglądam w jego stronę.KDF sporo śmiga ale Torro to nie widziałem nigdzie.Czy coś wiecie o tej kosiarce? Jak wypada w porównaniu z kdfem?