Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez WojtekLewandowski
      Witam. Panowie jak założyć noże do rotora do prasy John deere 592 MaxiCut? Oraz drugie pytanie można jakoś ustawić aby ona podawała siatkę automatycznie?
      Dzięki wielkie 
    • Przez Lukas_jestem
      Mam problem z zaczęciem beli, czy ktoś już sie z tym uporał ? Da sie to jakos wyregulować ? Takze nastepnym problemem jest zbieranie sie słomy u góry na pasach, przez co musze co 3/4 bele ja czyscić, co przy 20 hektarach prasowania strasznie zabiera moj cenny czas. Jesli macie jakies pomysły na rozwiazanie tych problemow to pomozcie, z gory dziekuje.
    • Przez zetor1111
      Witam . Mam możliwość kupienia cały osprzęt do obwiązywania siatką do mojej Sipmy tylko nie wiem czy to bedzie zdawać egzamin bo jeden gościu co z nim gadałem to mówił że jest to niewypał bo prasą nie da się belować przy dużym wietrze .Może ma ktoś taką prasę ??????? Napiszcie co o tym sądzicie
    • Przez Laver
      Witam, mam problem z prasą Metal fach Z589, ramię od podajnika siatki przestało działać, na komputerze wyświetla się  błąd czujnika termicznego obwiązywacza.  Ma ktoś jakieś pomysły co może być przyczyną?
    • Przez Jarrro
      Witam Mam w gospodarstwie taki zabytek jak prasa PNZ 1/Z 218  stoi to od wielu lat i zajmuje miejsce postanowiłem ją reaktywować a jak się nie da to złom.
      mam z nią problem mianowicie lewy aparat nie wiąże to znaczy gdy ręcznie napędzam prase to wszystko jest perfekcyjnie ładnie sznurek obcięty i związany ale gdy napęd jest od ciągnika(T 25) to lewy aparat wiąże tak co piąty raz, nie wiem czemu  przy obrotach z Ciągnika chwytacz sznurka nie łapie go przez co i nożyk sznurka nie utnie. 
      Prawy aparat działa bez zarzutu próbowałem ten nie wiążący aparat ustawić na wzór działającego ale bez efektów.
      ma ktoś z was taką prase lub jakieś doświadczenia z nią?  wrzucam foto tej prasy dla zobrazowania modelu jak będzie trzeba to i foty aparatów wrzucę bo aktualnie nie mam.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.