Zaloguj się, aby obserwować  
JasonWW

Ciągnik do zgarniania obornkia ok. 60KM

Polecane posty

JasonWW    7

Witam interesuje mnie ciągnik nie większy niż 60KM do zgarniania obornika jaki ciągnik wybrać jaka marka?? Chodzi o to żeby miał 4x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

Z nowych same dorado 56, df agroplus 67 ma ok. 70 km, nh 5010. Z używanych zetor 5340 4514.


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pejus94    1

Jak w tych granicach to albo zetora 7245-7045 może ursusa 4514 ale parę tys. droższy.


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0
JasonWW    7

A co myślicie o sprowadzeniu ciągnika z zagranicy czy lepiej kupić od polaka nie sprowadzany jakiegoś "case" czy coś podobnego.

jakoś do zetorów i ursusów nie mam zaufania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

co do case tych mniejszych to maja cos felernego z przednia osia u nas jest jeden 80 konny i strasznie zle sie zachowuje ten przod podczas jazdy wiec bym nie polecil ,, reszta jest OK. chodzi mi o te z serii international z kwadratowa maska.. Zetor nie jest zly ale nowy a starszy trzeba dobrze trafic by dobrze chodzil.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JasonWW    7

No tak tak jak z samochodami też trzeba dobrze trafić. Sam już nie wiem taki 60konny z przednim napędem by się przydał myślałem o tych mniejszych case, znajomy mechanik mi doradził sprowadzania zbił mnie tym "tam w Niemczech to ciągniki nie stoją tak jak w Polsce tam ludzie się tylko przesiadają, ciężko o dobry ciągnik" :( co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Trzeba szukac okazji.. i kupic taki co ci najbardziej odpowiada w jak najlepszej cenie zeby wrazie co bylo na czesci bo czesci tanie nie sa.. Moze w okolicy twojej ktos ma jakis traktor i sie dobrze sprawuje? Uzywany traktor zazwyczaj jest sprzedawany bo juz komus cos w nim nie pasowalo. lub niektorzy wiedza ze cos juz w nim siada :/ zadziej jest inaczej

i tak jak ktos napisal lepiej traktor i tur oddzielnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JasonWW    7

Właśnie o to chodzi ze z tymi sprowadzanymi ciągnikami naj lepiej jak by trafił coś z takiej fermy co likwidują ją a nie że wymieniają sprzęt na nowy zawsze większe szanse że sprzęt będzie w lepszym stanie. Nie napisałem na początku tematu że tak faktycznie to chciałem zmienić a nie tylko kupić i chyba nie bardzo się opłaca zadurzę ryzyko. Aktualnie mam ursusa 3512 z turem

Moze w okolicy twojej ktos ma jakis traktor i sie dobrze sprawuje?
tz. na sprzedasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
New1    17

Co racja to racja niema co sie wychylac przy terazniejszych czasach nawet z kupnem sprzetu !! Chodzilo mi o to czy ktos ma ciagnik z ktorego jest zadowolony i moglby ci go polecic albo chociaz powiedziec jak sie sprawuje ja na takiej podstawie kupilem ciagnik i narazie jestem zadowolony ale jakto mowia raczej mialem wiecej szczescia jak rozumu bo traktor uzywany z niemiec ponad 6000 mth i pracowal na ogromnej farmie ze 120 km ciagal opryskiwacz i rembak i to zasadzilo o kupnie bo do orki mieli na gasienicach .. Radze zbytnio nie wychylac sie na kupno z turem bo niewiadomo co mogl ten traktor robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj