Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi96    1848

Nigdy nie mam zwyczaju odpowiadać chamsko lub tak jakbym miał się udawać za nie wiadomo kogo  nad innymi... Bo nie oto chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
11 minut temu, Adi96 napisał:

nie mam zwyczaju odpowiadać chamsko lub tak jakbym miał się udawać za nie wiadomo kogo

to bardzo miłe, ja też :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

I znowu zrobiło się miło. Mam pytanie- tylne felgi od zetora 50-72 28 cali pasują na gwiazdę C360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak uświadamiałeś że polskie trzeba kupować , a czechosłowackie felgi chcesz do Ursusa zakładać ?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

Z 10 lat mam petlasy na tyle i nic się z nimi nie dzieje, mają 35cm na szer. bieżnika . sąsiad na trzech ciągnikach też je ma i nie narzeka. Na drugim mam stomile i te się szybciej zużywają , ale inny ciągnik i inną robotę robi. 

informuję , nie polecam i nie odradzam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

@zetorki12 miało być miło. Nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz byle czego. Pytam o używki bo nowe są droższe niż do C360. I czy są szersze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie unoś się . Po prostu nie lubię jak ktoś komuś mówi jak być patriotą , a sam przykładem nie świeci .:11_blush:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Używki nie są patriotyczne. Nie kupuję nowych bo są za drogie. Nie widzisz różnicy? Czy tylko chciałeś zaistnieć i dogryźć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Widzę - Tobie wolno , innym nie . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taa - alkohol , papierosy :P 

Co za różnica nowe , czy stare ? Jak żeś taki patriota to polskie kupuj , a nie od innych tylko wymagasz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Gdy kupuję nowe staram się kupować made in poland, ale używane to używane, kupuję od kogoś kto się tego pozbywa. O co ci chodzi? Forum jest dla ciebie miejscem do wyżycia się? Masz facet poważny problem z sobą, zgłoś sie do psychiatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Może nie obrażaj głąbie . Sam kreujesz się na innego niż jesteś , więc to ty się zgłoś , bo znowu twoje porady są błędne . Każdy kupuje co mu potrzeba i nie nakazuje made in co ma być napisane .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47
Napisano (edytowany)

Nie obrażam cię, grzecznie zapytałem a ty wyskoczyłeś ze swoim prostactwem. forum jest do wymiany poglądów a nie na chamskim docinaniu. ogarnij się.

Niedawno kupiłem przednie felgi zetora do C360, wyprodukowane przez PRONARA, tylne też produkuje, zreszta chyba tylko takie są dostępne u nas.

 

 

Edytowano przez volvo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie porazka kupowac czyjes G... bo ktos zmienia na nowe bo stare stracily walory trakcyjne i meczarnia robota na nich byla lepiej przeczekac rok czy dwa dozbierac do kpl nowych oponek niz co roku kupowac używane syfy ktore normalni ludzie wywalaja do utylizacji a ze "zawsze znajdzie sie glupi co towar kupi" to sie wystawia na aukcje kuzyn w 40stce zmienial na cultury a stare wystawilem mu na olx przyjechal frajer wzial to po 500zł tak samo jest w niemczech tyle za utylizacje sie placi wiec polaczki przyjada wezma graty i jeszcze zaplaca nic dziwnego ze szwaby uwazaja nasz narod za smieciarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154
14 godzin temu, volvo napisał:

I znowu zrobiło się miło. Mam pytanie- tylne felgi od zetora 50-72 28 cali pasują na gwiazdę C360?

powinno być to samo

nawet na ursusa pchano obręcze czy całe felgi made in czechosłowaka


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
3 minuty temu, izydor6280 napisał:

na ursusa pchano obręcze czy całe felgi made in czechosłowaka

racja, stare tak miały wychodziły z fabryki, potem ludzie zamieniali to gwiazdy to obręcz i pasowne było jedno z drugim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Borekk17    890

A patrzyles  na platformie opon  albo  xpartner  bp w takiej  cenie  co podałeś  to mi ostatnio  mitasy  wychodziły  jak wujowi  zamawialem 

 

a co  do tego  sprzedawcy  to jeśli  bierzesz  kabaty  to dostaniesz  nie starsze  niż  2 lata  bo dopiero  tyle  są  produkowane 

 

W każdej  hurtowni  czy sklepie  z oponami   opona  do 5 lat od daty produkcji  jest  traktowana  jako  nowa 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Na 8 i 9 zdjęciu są kabaty i ma w ofercie Kabaty i trayale więc nie wiem w czym problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacek3773    230

Linglong to chińska marka opon. Początek produkcji ogumienia Linglong przypada na rok 1975 - w momencie powstania firmy Zhaoyuan Tyre Manufacturing & Repairing Plant. 

łatwo znależć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok ale bardziej chodzi mi o jakieś info na temat jak te opony (mówię ogólnie o tej marce) się sprawują?? może miał ktoś styczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1119

Ladny rozmiar tych gum:)

Idealnie do c360 :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj