Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi96    846

1.3 to za dużo  1.2 to jest maks 1.3 będzie podskakiwał na wybojach.Nie wiem czy wytrzyymają co tyle stomil   ale długi czas powinny posłużyć te 10-15 lat

a1fe26c2    36

Przecież przedział ciśnień 0.8 - 1.2 atm jest zalecany w instrukcji obsługi dla opon diagonalnych. 0.8 w polu, 1,1-1.2 w pracach transportowych. Jedyna zaleta opony radialnej, to większa powierzchnia przylegania do nawierzchni. Spotkałem się z opinią, że opona radialna w polu oblepia się błotem i już jest po uciągu. Opinii nie potwierdziłem w niezależnych źródłach. :)

lukbold    397

Niskie ciśnienie ..ok ale nie przeciera Wam sie dętka od tego? u mnie standard, że po wożeniu obornika jest kapeć bo dętka sie przetarła. W drugim trakorze ostatnio nową dętke ubrałem w starą... ciekawe czy mi to coś da

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    464

1.2 czy 1.3 to jest normalne ciśnienie i dętka powinna to wytrzymać, choć to co produkują teraz to masakra

corrado    217

To ce teraz produkują to jak balony do dmuchania, a nie dętki wszystko odchudzają  a koszta wzrastają.

a1fe26c2    36

Jakoś dętka się trzyma od czterech lat. Ciągnik robi głównie w polu, więc ciśnienie utrzymuję w okolicy 1 atmosfery.

Edytowano przez a1fe26c2

seweryn20    573

Firma robi wszystko od opon po tandetne uszczelki do pralek czy lodówek. Trudno powiedzieć jak to ma się do opon. Wyglądają nieźle.

ziomster    64

Zdecydowany byłem na Mitasa bo z tych tanich opon to chyba najlepszy wybór (mam w 330 opony tej firmy i zlego slowa nie powiem) a tu pojawił się Trelleborg który jakąś renomę w oponach zdobył a od Mitasa sporo tańszy (i transport za free). Może jeszcze ktoś coś...?

seweryn20    573

Tańsze? Opona z napisem TRELLEBORG 18,4R34 kosztuje tysiaka więcej niż taki sam mitas. Ale opona z dużym napisem MAXIMO a małym TRELLEBORG już tańsza. Dla czego? Gdzie jest haczyk?

Adi96    846

To chińskie opony i tyle opon sie nie kupuje na 5 lat tylko na 10-15 to kupić lepiej taurusa czy mitas a nie pchać w markę nie sprawdzoną 

ziomster    64

trelleborg podpisuje się pod tą oponą - według Ciebie to marka nie sprawdzona?

ile jest gwarancji na taurusa czy mitasa? 

krzysiek1979    33

Trzy lata temu kupilem opony diagonalne 18,4-34 mitas ale na oponach byl napis made in serbia .Klocek bieznika bardzo wysoki rozmiar nie oszukany chodzi mi o szerokosc bo roznie to wyglada o roznych producetow jednak te klocki pekaja na srodku opony tak ze jakas lipa i podrobka .

seweryn20    573

Mitas się pogorszył i to sporo. Szwagier jedne zdarł do zera a już następne popękały na bokach zanim zużył połowę bieżnika.

Valtra123    32

Najlepsze opony to Vredestein Faktor-S 12.4 R28 polecam bo zamówiłem do mojej 60-tki.

Edytowano przez Valtra123

lukbold    397

zaraz zasypie Cie argumentami jak to 2 skiby po zaawansowanych pomiarach pociągnoł 0,25km/h szybciej z uwagi na ekstra opony :D

ziomster    64

Najlepsze opony to Vredestein Faktor-S 12.4 R28 polecam bo zamówiłem do mojej 60-tki.

węższych nie było? 

lukejro    142

Te złe tamte niedobre to co kupować,Cultory ?

Ja mam Cultory, może 4-5 lat i już zdążyły popękać na bokach.... Z drugiej strony w ciągnik o wartości 10-12 tys zł nie ma sensu pakować nie wiadomo jak drogich opon ;)

krzysiek1979    33

Mysle ze 11 lat temu lepsze byly opony w czwartek przy mnie facet kupowal opone do taczki sprzedawca powiedzial ze ta najtansza jest zrobiona z plastiku odzyskanego ze smieci zero gumy tak ze nic mnie juz nie zdziwi...

akmaly    179

Ze sztucznego kauczuku. Z plastiku to może sobie ten sprzedawca lalkę kupić choć taka profesjonalna pewnie też z innego materiału:)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się