Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
arek116    3

co możecie powiedzieć na temat opon chińskich i indyjskich???? oczywiście wolał bym stomila albo baruma ale fundusze na taki wypas nie pozwalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6441    2

Lepiej dołożyć i kupić stomil albo barum. Szkoda kasy na tą chińszczyznę są tańsze, ale tylko przy zakupie na stomilach pojeździsz dużo więcej a te chińskie to rok, dwa i po oponie. Nie wiem ile tam jest płócien, ale pewnie mniej żeby wyszło jak najtaniej, wykonane są słabo, zdecydowanie lepiej dołożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

witam nie radze takich opon kupować ponieważ ja miałem takie bo trzeba było szybko a nie było kasy za bardzo pół roku nie wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor    4

popieram kolegów wyżej, kupić raz opony stomila wyjdzie taniej niż 2 razy kupować chińszczyzne... co tanie to drogo wychodzi.


Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

Ja też stanowczo odradzam :) no wiadomo trochę głupio jak nie ma kasy na lepsze ale to już lepiej kupić chociaż jedną stomila a za jakiś czas drugą niż obie już chinskie :D

ja mialem w przetrząsaczu chinska - pojechałem na łaki ok 5 km a jak wróciłem połowy bieżnika nie było :0 szkoda tyko roboty .

polecam kormoran land pro 14,9-28 - mialem w 360 3p i były spoko :) teraz mam tej samej firmy w 330. ewentuaklnie może rozejżyj się za czeskimi ? chyba tańsze są trochę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

Ja mam na przodzie w 330 opony chińskie już 2 rok i nic się nie dzieje.Nawet w orce przodu tak nie ściaga. :D


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawlus224    2624

tak ?

ja w 3p z przodu miałem tez hinskie i sie zdarły szybko :D

no ale moze były innej firmy niż twoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Ja mam przy c-360 i zetorze tureckie Petlasy, naprawde warte polecenia, tańsze od polskich i lepsze. Wiem bo przy drugiej c-360 mam stomila.

  • Like 1

 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Ja moge polecic Baruma. Mamy w 3p juz dobre 8 lat i duzo bieżnika jeszcze zostało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Ja polecam do przodu Petlasy jak kolega @zbigi123. U nas chodzą w 330 która jest uzbrojona w tura. Transportu też się trochę robi ale przy stałym ciśnieniu ponad 0,4 MPa nawet się nie uginają przy ładowaniu obornika czy balotów. Szkoda że nie są np rozmiaru 7.50, ale za 130 zł za sztukę nic więcej nie potrzeba :D


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

ja mam w c 360 indyjskie opony 16.9-28 i jak na razie nie narzekam a już na pewno godne polecenia są tureckie petlasy mam takie w u 1201 cztery lata i bardzo dobrze się spisują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

chyba faktycznie zdecyduje się na PETLAS-y ale rozejrzę się jeszcze po okolicy jakie są ceny bo na razie pytałem się u jednego wulkanizatora. a może mi ktoś podać ceny opon 14.9-28 poszczególnych firm???? nie musi być dokładnie ale w przybliżeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie kupuj chińskich, znajomy do ciapka założył i po roku zaczęły się rozłazić! Co jeden protektor był wytarty a przez rok to co on wypracował? :D

Masz petlaski >link<

Do innych ceny powinieneś ceny znaleźć tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie od 3 lat są opony serbskie i nie mam do nich zastrzeżeń. Były tańsze od polskich, facet je chwalił i ojciec kupił. Ale jak rok temu lukałem na ceny to PETLAS-y były tańsze od serbskich wiec lepiej brać turki.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

@david85 Sąsiad przy C-360 ma właśnie indyjskie firma BKT rozmiar 16.9 - 28. Bardzo je chwali szkoda że nie nagrałem filmu jak ciągnął pod górę pełną 4 osiową gruszkę tylko przód się unosił nie wspominając o tym że ciagnik zyskał na prędkości w transporcie :D Też byśmy się z ojcem skusili na takie tylko nie wiem czy sprzęgło w 3P da radę


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martin68    9

Ja w ursusie c-330 mam opony mitas i bardzo je polecam to jest rozwiązanie pomiędzy Chińskimi a Polskimi oponami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david85    3

sprzęgło c 360 z oponami 16.9 28 wytrzymuje spokojnie kumpel ma takie odkąd pamiętam jeżeli już to prędzej obawiał bym się o wał koła bo już trzeci raz zmieniał w tej samej zwolnicy (w ciągu 10 lat) ale to może też wina części być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakub16    122

Powiem Wam coś o oponach BKT (indyjskie). Widziałem że firma Kvernaland montuje je w swoich maszynach. Zauważyłem to oglądając ostatnio agregat ścierniskowy 5 metrów szerokości roboczej pobliskiej hodowli roślin "Danko"


Już 5 lat na AF ;)
Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja mam bkt w ciagniku 2 lata i moge powiedziec ze nadaja sie na smietnik a nie do jazdy, ktos w kwernelandzie zglupial-czytaj szuka idiotycznych oszczednosci, chyba ze dla nich robia na oddzielnych liniach produkcyjnych i z innych materialow


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emtecc    22

Również mogę polecić opony MITAS'a. Bardzo wytrzymałe. Mitas są turekie i indyjskie.

 

Mitas 16,9 R28 założone są w koparce JCB CX4 i operator lepiej sobie je chwali niż oryginalne GoodYear

 

Kormoran Land Pro równiez ok tylko że trochę droższe rozwiązanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrax12    2

A ja z tyłu w 330 mam opony firmy Trayal. Już 2 rok i narazie bez zastrzeżeń :( Wiem ,że były tańsze od polskich


U-R-S-U-S C-330 , John Deere wśród Ursusów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POLKOP    2

Mam obecnie opony z tyłu 14,9 r28 ,ale chciałbym mieć szersze, które wejdą na obecną felge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Davidastra    0

Mój sasiad ma w c 360 zamontowane 16.9/28 ale z tego co widze to też wiele wiecej na nich nie pokarze jest wiekszy poślizg i tyle trzeba by tyłeczek dociążać bardziej


Ursus c 330 1982r.

Ursus c 360 3P 1987r.

Zetor 7211 1989r.

Bizon ZO56/6 1988r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fento    4

W Ursusie C-360-3P mam opony 480/70-R28 (zamiennik 16,9-R28). Kupiliśmy je używane z takim bieżnikiem że na milimetry mieszczą się przy błotniku. Są idealne do przedsiewnego wysiewu nawozów bo nie zostawiają prawie żadnych kolein na zaoranym polu. Siejemy na nich nawóz także wczesną wiosną, do innych zabiegów są wąskie koła 9,5-R36. A najszerszą oponą zamiast 14,9-R28 jest 480/65-R28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj