Polecane posty

Kemot007PL    1

Mam pytanie odnośnie tych opon czy są jakieś plusy takich opon? (tzn. w transporcie po asfalcie może ok) ale chciał bym was zapytać o plusy i minusy???
A jeśli to wywalić to na które najlepiej założyć?.
Ciągnik kupiłem niedawno i tak powoli przy nim dłubię.

kolo.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

ja znam jeden   minus o tuż ciężko się będzie kręcić 


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jedyna zaleta takich opon to że nie jeździsz na obręczy

chcesz zmienić na coś dobrego to zakładaj 7.50x16

 


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alamo    1514

Będzie bardzo ciężko kręcić,chcesz aby było lekko, wstaw kierunkowe 

images.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Niech wstawi szersze niż standardowe typu 750  na 600 to szkoda pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

cena nie wiele większa a praca zupełnie inna


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

@izydor6280 A co już testowałeś? Jak tak to jakie wrażenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dla upartych to i te wejda 

http://www.hurtopony.pl/Cultor-10.00-16-AS-FRONT-id-MCRD160H00006ASO0.html

Sezon:
opony całoroczneopony całoroczne
Producent:
Cultor
Typ:
Opony rolnicze
Rozmiar:
10.00-16
Szerokość:
10.00 cali
Profil:
85 - profil pełny
Średnica felgi:
16 cali
Indeks ładowności:
118 A6/114 A8
Indeks prędkości:
A6 do 30 km/h
Ilość przekładek (PR):
8 PR - liczba płócien
Konstrukcja:
opony diagonalne
Typ (TT/TL):
TL - bezdętkowa
Kraj pochodzenia:
Czechy/Serbia
 
na takich laczkach szly czasami na zachod ciezkie serie w sumie byly 2 wersje szerokosci 10 i 11cali
 opony_ursus912.jpg.22c047ee1a76a500a9c4cb5c2edebe8b.jpg
Edytowano przez PaweMariuszMokrzycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

Prawie 700stowek za sztuke 

Za te cene to na tyl bedzie najtańsza .

No ale lafny rozmiar tych gum 10.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

za tyle kupisz 240 czy 280/70, używek też w opór

36 minut temu, Adi96 napisał:

@izydor6280 A co już testowałeś? Jak tak to jakie wrażenie?

za długo nie testowałem, pchnąłem sobie przyczepę pod dach, wydaje mi się że przyczepność o wile lepsza, bo wcześniej przód potrafił uciekać nawet przy małym kącie, tu się dobrze łamałem i nie było problemu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8522
20 minut temu, mf362 napisał:

Prawie 700stowek za sztuke 

Za te cene to na tyl bedzie najtańsza .

No ale lafny rozmiar tych gum 10.0

700x100=70000 tyle to kosztuje opona do Airbusa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

takie laczki kuzynowi bralem do MFa w niemczech to wyszlo niecale 100 euro to tyklo u nas maja niezle marze tak samo porownaj czesci zetora w polsce (2 razy drozej niz ursusowskie) a u pepikow przeliczajac korony na pln wychodzi nawet taniej niz za warynskiego u nas tak samo laczki tam mozna kupic tanio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
18 minut temu, witejus napisał:

700x100=70000 tyle to kosztuje opona do Airbusa

700 zloty zle napisalem 700 stowek He He. :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

porownaj sobie ceny na e-bay czy aukro to zobaczysz roznice to tylko my zyjemy w kraju bogaczy ceny 2 razy lepsze niz na zachodzie a myslicie skad handlaze biora towar kuzyn w holandi kupil za 3500 euro MFa a w polsce nawet nie zjechal z lawety a juz mogl dostac ponad 20000 pln ale wytlumaczylem ze my nie handlarze i to dla nas sprzet i ma  mf 3050 w cenie 255 

kumplowi za zetora 7211 w czechach wyszlo z transportem 15000 pln ale to trzeba szukac jezdzic ogladac a nie siedziec na 4literach i kupowac od posrednikow

 

tak samo laczki mozna kupic w normalnej cenie tzn nowe w cenie jakis starych zwlok jak np te twoje z dziura 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120
7 minut temu, PaweMariuszMokrzycki napisał:

porownaj sobie ceny na e-bay czy aukro to zobaczysz roznice to tylko my zyjemy w kraju bogaczy ceny 2 razy lepsze niz na zachodzie a myslicie skad handlaze biora towar kuzyn w holandi kupil za 3500 euro MFa a w polsce nawet nie zjechal z lawety a juz mogl dostac ponad 20000 pln ale wytlumaczylem ze my nie handlarze i to dla nas sprzet i ma  mf 3050 w cenie 255 

kumplowi za zetora 7211 w czechach wyszlo z transportem 15000 pln ale to trzeba szukac jezdzic ogladac a nie siedziec na 4literach i kupowac od posrednikow

 

tak samo laczki mozna kupic w normalnej cenie tzn nowe w cenie jakis starych zwlok jak np te twoje z dziura 

No nie wiem czy za 500euro kupi sie dobra w niemczech 420/85R28.

Wiem tylko ze takie siewniki np amazone kupują po 300-400euro a sprzedaja za 2-3tys.

Mam takie znajomego dalszego co bierze opony za darmo z niemiec od kilku rolnikow a potem sprzeda za 400stowki bieznik 1.5centymetra.

Transport kosztuje. 1tys ale biora 10 sztuk i im na duzym samochodzie sie opłaca.

No jest ta dziura no ale coz po fakcie.

Jak bym kupywal nowe to byly by bez skazy i na gwarancji.

Edytowano przez mf362

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wynajmuje lawete 500zl kaucja zalana jest do pelna i jak wracam to tez oddaje pelny bak wlasciciel oglada i jak jest wporzadku to oddaje mi 200 ale ja nawet jak uszkodzilem lampe to odrazu wymienilem najczesciej sie wyrabiam w jedna dobe bo 300zl kosztuje doba a przyczepa dodatowa stowe za dobe i 200 kaucji

uwierz ze w niemczech kupisz duzo taniej i to mowie o np kleber a nie jakis wschodnich tandetach ale zasada prosta znasz jezyk i umiesz szukac pytac np ojcu kilka lat temu pekl beben kosiarki pojechal do czech bo tu wolali tyle co za cala pytal o beben do kosiarki mowili ze nie maja ze nie rozumieja o co chodzi a za 10 minut wszedlem powiedzialem ze chce beben do siekaczka i odrazu dal katalog wybralem wszystkie czesci paski lozyska noze i dojazd wyszedl drozej niz czesci a mam do czech lekko ponad 100km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysiekC    18
A ta opona co o niej sądzicie na pewno duży Plus gwarancja jeśli to co jest napisane się zgadza https://www.olx.pl/oferta/420-85r28-opona-klasa-premium-jakosc-trelleborg-zam-16-9-28-radial-now-CID757-IDsaDRT.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MF675ursus    1456

W gwarancje na opony nie wierz. Wina użytkownika, wykorzystywanie niezgodnie z przeznaczeniem, praca z byt dużym/ zbyt niskim ciśnieniem... Wybierz sobie co mają odpisać w razie "W", to dotyczy większości marek opon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf362    1120

7 lat gwarancji to tylko kia daje:D

Sciema z tymi oponami.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj