Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Adi96    1848

Nie kupuj 650  bo to cena jak za kabat 750 a nawet drożej.Kup KABAT 750 8 PR jak pod tura  bo to najtańsza opcja na poszerzenia ogumienia chyba że masz wolny kafel w portfelu to kup balonówki ale 750 też wystarczą.

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delta6583    77

To jakie polecicie opony żeby weszły na oryginalne felgi i żeby się lekko kręciło ?

Koniecznie wytrzymałe (pod ładowacz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

z rolniczych kabat 7.50, choć nie wiem czy te zwykłe obręcze Ci wytrzymają w ładowaczu, bo i bez tego potrafią pękać


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Fakt to jest główna przyczyna ale pod Tura i tak bedą pękać.Czemu w c-362 dali pełne tak jak w Zetorze czy eksportowych wersjach można spotkać te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delta6583    77

Z obręczami nigdy problemu nie miałem a ładowacz mam ponad 10 lat.

Jeśli chodzi o opony to nawet nie pamiętam ile opon już "zjadłem" nawet pamiętam jak utwardzałem podwórko i całymi dniami piach woziłem to w ciągu miesiąca zmieniałem opone 3 razy !

 

A kabat jest jakąś sensowną firmą ? 

 

Co sądzicie o takich oponach ? 

http://www.hurtopony.pl/Farmking-7.50-16-F2-8PR-id-75016FARMF28PR.html

nośność 1120 kg 

Edytowano przez delta6583

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

to chyba jakiś import z bliskiego wschodu, więc raczej szału nie będzie

jeśli nie zależy Ci tak bardzo na przyczepności przodu to pomyśl nad taką 16, myślę że pod ładowacz spokojnie wystarczy http://allegro.pl/kolo-felga-nowa-surowa-rozrzutnik-przyczepa-16-i5984818155.html


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
delta6583    77

Takie coś odpada gdyż mam tylko 1 ciągnik i robi i w polu i do pomocy więc muszą być opony prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Przecież kabat jest od paru jest lat od 3 lat chyba sprzedaje opony i nikt jeszcze nie narzekał i to w dodatku Polski.Jak robi w polu do pomocy to jest dobra właśnie kostka Kabat 750-16 bo na utwardzonym podłożu prowadząca szybko ci poleci.Kup Farminga a zaraz znowu będziesz wymieniał jak to samo co BKT bieżnik szybko ci poleci indyjskie opony również Alliance też Indie.Mówie patrz na mitasa i na Kabat bo reszta  to tureckie indyjskie opony.A jak chcesz musowo prowadząca to kup  takie http://www.hurtopony.pl/Cultor-7.50-16-AS-FRONT-id-MCRD160E75006AS80.html

Edytowano przez Adi96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal8011    51

Vredestein konkretne opony jak najbardziej polecam. Kabat, Mitas, Cultor itp. przy nich to bibułka. Nie ma porównania.

Edytowano przez michal8011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do pękania felg to słyszałem ale osobiście nie widziałem. Ja swego czasu miałem założone ciężarki w przednich kołach bo miałem dosyć długi agregat uprawowy i z kompletem obciążników bywało nie ciekawie szczególnie przy podjazdach pod większe górki ale mniejsza.

Teraz od 4 lat mam ładowacz i różne rzeczy się wozi i z felgami nie ma problemu.

 

Co do tych Farmkingów to mam porównanie u teścia. Przy Ursusie 4512 zmieniał. Najpierw jedną właśnie na Farmkinga a za jakieś 2-3 miesiące drugą ale już Kabata. Różnica po roku czasu jest diametralna na nie korzyść Farmkinga. A po drugie musieliśmy koła przerzucić stronami bo w orce nie dało się ciągnika utrzymać. Dopiero jak Farmking poszedł na prawą stronę w bruzdę to się poprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

michal8011 Na temat opony żywotności opony to można powiedzieć 5 lat od założenia opony na felgę więc nie wiadomo jak narazie.Pytanie gdzie Vredestin produkują bo widziałęm GoodYear i produkowane w turcji przednie więc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal8011    51

To gdzie opona była wyprodukowana nie ma większego znaczenia. Liczy się jakość materiału z jakiego została wykonana i masywność opony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Gadasz głupoty,kupiłem 4 opony zimowe kleberga 2 były wyprodukowane w UK a pozostałe 2 w Rumuni i te z Rumunini nie były takie miękkie jak te z UK więc na dalszą eksploatację bedą gorzej sprawowały na śniegu a rzekomo ta sama firma.Nie gadaj że bzdur że nie ma znaczenia bo ma ogromne gdzie zostały wyprodukowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk165    0

Jakie opony polecacie na górzysty teren do pola zęby po trawie sie nie ślizgały? Fundusze około 1500 +/-

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

Alliance to nie wynalazek. Te taurusy są węższe a to robi różnicę w robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Tylko to ma się do jakości opony produkowane Izraelu,Taurusy produkowane w Polsce i maja dobrą opinię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

420/70/28, najlepszy rozmiar do C360. Ale kosztują trochę więcej niż 1500, np.:

http://sklep.saami.pl/product/1474/opona-42070r28-farm-pro-70-133a8-tl-alliance.html

nie bież to za tą kase ja mam je w nowym ciągniku były popekały prawie na wyrzucenie  mają dopiero 3 lata ciągnik tylko pracuje rozsiewacz opryskiwacz pługa agregatu nie widział lepiej polska kabat i za tą cene prawie masz 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj