Polecane posty

przemvx    0

tylko ciekawe czy wszystkie opony zachowują sie tak samo morze jenej firmy nieprzecierają, a drugiej przecierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek3    420

Z tym przecieraniem to może być tak jak pisze bratrolnika bo te nowe dętki są naprawdę cienkie i delikatne. A co do opon to ja polecam firmę taurus radialne bo mam je założone w zetorze 16145 i spisują się bardzo dobrze. Protektor jest bardzo wysoki więc w polu nie ma problemu z przyczepnością a na drodze się tak szybko nie ścierają a ja nim sporo jeżdże po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mp255    7

To może jak już to jest taki gorący temat to pozwolę się zapytać o opony przednie do MF255.Planuję założyć do niego tura także muszą być wytrzymałe a także żeby nie stawiały za dużego oporu przy skręcaniu.Doradzicie ??

Tu znalazłem przydatną stronkę http://www.hurtopony...-model-255.html

Edytowano przez mp255

Jeśli pomogłem daj zieloną strzałkę ;) Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik554    8

najbardziej nurtuje mnie ta opinia o przecieraniu dętek w radialnych bo gwarancji na to nie dostane

 

przy kupnie opon radialnych należy je obejrzeć czy są gładkie w środku

 

ktoś powyżej napisał żeby kupić nowe dętki, otóż my przy wymianie opon przy C-360 na Mitas radialne (polecam) kupiliśmy nowe dętki, i te co chwilę były przebite, w oponie brak śladu, a dętki przebite. Po zamontowaniu starych dętek temat już nie powrócił, nowa dętka była o połowę cieńsza od starej, więc polecam zobaczyć jakie są te nowe dętki, jeśli cienkie to nie warto kupować

i w tym temacie się z tobą zgodzę

 

a ja mam opony pelikan w ursusie c330 są od 2 lat i nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemvx    0

tylko ze ja zamierzam kupić z internetu więc nie bede miał morzliwości obejżeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KRISS75    54

ktoś powyżej napisał żeby kupić nowe dętki, otóż my przy wymianie opon przy C-360 na Mitas radialne (polecam) kupiliśmy nowe dętki, i te co chwilę były przebite, w oponie brak śladu, a dętki przebite. Po zamontowaniu starych dętek temat już nie powrócił, nowa dętka była o połowę cieńsza od starej, więc polecam zobaczyć jakie są te nowe dętki, jeśli cienkie to nie warto kupować

 

Ja też mam w c 360 opony Mitasa i w ciągniku rzeczywiście spisują się świetnie.Również mogę Ci je polecić.

Poszedłem za ciosem bo w przyczepie rozerwało mi oponę (10/15)kupiłem 2szt.do kompletu również Mitasa 10 płócienne i się rozczarowałem.Pod ciężarem są "miękciejsze" niż stare opony stomilowskie 8 płócienne na drugiej osi.Ciśnienie takie samo a wyglądają jakby brakowało im powietrza.

Edytowano przez KRISS75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

do kilku wcześniejszych postów

wadliwe były dętki, kosztowały coś ok. 100zł/szt. , przez 3miesiące ok. 7 razy ściągaliśmy opony, po montaż starych dętek już 2 lata spokój

za Mitasa 14.9/28 2 lata temu płaciliśmy ok. 1100zł, do tej pory bez problemu, więc tak jak wcześniej pisałem polecam z czystym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Czy żeby założyć oponę 480/65-R28 na ursusa C-360 trzeba zmieniać felgi na szersze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

to jest odpowiednik 18,4 ?

bez problemu wejda, najwyzej bedziesz musial troche go rozszerzyc


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

jeszcze male dopowiedzenie do mojego poprzedniego posta, opona bezdetkowa, na ktorej jest napisane ze moze byc stosowana z detka, nie bedzie jej ciela, chyba ze teraz robia detki jednorazowe, wcale bym sie nie zdziwil znajac jakosc czesci do ursusa/zetora,

jesli nie ma takiej informacji skladacie na wlasne ryzyko


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    225

ogólnie wejdzie ale ona będzie cały czas w pracy znaczy się no nie wiem jak to wytłumaczyć zobacz u kolegi @Maniek1Excalibur miałem zakładać też takie ale bałem się że będzie pękać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1o9m8e6k    0

Zapomniałem jeszcze zapytać o ciśnienie w oponach dla dwuosiowej przyczepy D-47B. Maksymalna ładowność 4,5 tony, a wymiary opon: 825 r20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

I właśnie mam takie same obawy co do zywotności takich opon na tych felgach. nie miło by było wydac 5 tyś na opony i żeby po 2\3 latach popekała osnowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

w zaleznosci od ladunku od 2/2.5 bar nawet do 6 bar przy radialnych

srednio pompuje 3.5-4 bar przy ladunku ok. 4-5 ton


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t1o9m8e6k    0

Dziękuję za podpowiedzi. Na tylnej osi mam radialne, a na przedniej diagonalne. W większości przypadków przewożę lżejsze ładunki. Czy 2,5-3 bar będzie optymalnym rozwiązaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

czy tylna opona pęknięta przy feldze na rancie na wylot, na długości ok 10cm dałaby się jakoś naprawić? czy raczej tylko do wyrzucenia się nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkel207    21

czy tylna opona pęknięta przy feldze na rancie na wylot, na długości ok 10cm dałaby się jakoś naprawić? czy raczej tylko do wyrzucenia się nadaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jak stopka jest przecięta to już nic nie zrobisz.Wstaw zdjęcie jak to wygląda.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj