Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Felgi gdzieś bym znalazł, w garażu leżą, ale nie wiem czy są w dobrym stanie... Jutro postaram zrobić fotki i wysłać ci na pw


Dzień bez jazdy Ursusem = Stracony dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Szesnastki na sześć śrub.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

o ile sie nie myle to zetory mialy 16 na 4 srubach

a co chcesz przerabiac z przodu i dlaczego zmieniac na 16 ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukum    9

Gdyż opony są cholernie drogie a na takie wydatki mnie nie zabardzo stac w tej chwili, a po za tym ma dwie opony 16 w domu i sie zastanawiam czy nie kupic gdzies felg na 4 sruby i zalozyc tamte opony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

zadzwoń do pronaru do działu kołownia i zapytaj ile kosztyują nowe felgi bo na bank tam znajdziesz ostatnio robiliśmy serię 18 calowych kół więc na magazynie powinny jeszcze być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Wypowiem sie na temat barum i mitas 14,9/28 diagonalne sa mniejsze niż stomil ,jakie było rozczarowanie jak postawiłem nowa barumke obok starej łysej stomilki ,były tej samej wysokości.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

@ Ursus jak dla mnie oczywiście bez urazy wszystkie które wymieniłeś to chłam B), polecam kormorany land pro jeśli masz na myśli tylne. Szkoda chyba czasu i pieniędzy na egzotyczną gumę :D

  • Like 1

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15371

Ja w rusaku mam trayal best to made in serbia, idzie 8 rok, żadnych siateczek ani pęknięć, na bieżniku zero zużycia, fakt że nowa jest mniejsza niż łysa dawny stomil.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Nie popadajmy w skrajności. Tureckie czyli pewnie petlas, jugosłowiańskie mam u siebie w C-360 i nie narzekam. Maja duży bieżnik ale już trochę się starły. A petlasy maja dobra opinie. A kormorany to już wyższa półka. Co do chińskich nie wiem i nie ocenię.

  • Like 1

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marioboss    39

Ja mam opony Stomil Kormoran land pro.Kupiłem je jeszcze w czasach,gdy kosztowały po 700-750pln za sztukę.Dzisiaj nie dał bym po 1,5 tysia za sztukę,bo tyle podobno kosztują.W każdym razie,opony mają doskonały uciąg i są dosyć mocne.Mam je chyba już ponad 5 lat i nic się z nimi niedobrego nie dzieje.Poprzednio miąłem jedną nową i jedną starą,ale to nie była robota.Ta nowa to była też stomil,ale ten poprzedni model.W porównaniu do tych,to miała o wiele gorszy uciąg,pewnie ze względu na rzeźbę bierznika i ilość klocków.Land pro mają o 2 klocki mniej na obwodzie z kazdej strony,przez co ich rozstaw jest większy i tym samym opona lepiej "siada" na podłożu.Z innymi oponami nie mam doświadczeń.Kolega tez wtedy kupowal 2 tylne,ale już nie pamiętam co to było,spojrzę z ciekawośći jak będę u niego.W każdym razie do tej pory je ma i nic złego się z nimi nie dzieje.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek101    144

U siebie też mam kormorany landpro ale to są diagonalne a każdy mówi że radialne lepsze ?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Są oponki do kupienia 16.9.28 radialne używane bieżnik ok 40% taurus za niecałe 500zł za sztuke.Jak doradzicie brać je opłaca się?

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kukum    9

zadzwoń do pronaru do działu kołownia i zapytaj ile kosztyują nowe felgi bo na bank tam znajdziesz ostatnio robiliśmy serię 18 calowych kół więc na magazynie powinny jeszcze być.

A po ile tak mniej wiecej są i ile by przesyłka kosztowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

o ile sie nie myle to zetory mialy 16 na 4 srubach

a co chcesz przerabiac z przodu i dlaczego zmieniac na 16 ?

A jakie zetory miały 16cali na 4 śruby?

Edytowano przez ursus55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Sąsiad ma takie zamontowane, na grząskim terenie musi do 1 schodzić bo silnik ma strasznie ciężko.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Są oponki do kupienia 16.9.28 radialne używane bieżnik ok 40% taurus za niecałe 500zł za sztuke.Jak doradzicie brać je opłaca się?

Jak na tych oponach jest napisane 16,9 R28 to już nie jest radialna tylko diagonalna. Ja przy swoim C355 mam 16,9 R28 Mitas TD-02 ma bardzo mocny bieżnik i nie ma wcale ciężko ani w orce ani w agregacie.

Edytowano przez ursus55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Bo opony radialne nie mają oznaczeń 16,9 R28, 18,4 R34 czy też przykładowo 20,8 R38 tylko np. 420/75/28 itd. wyjątkiem są jedynie opony rosyjskie, dlatego właśnie to wiem.

Edytowano przez ursus55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Zawsze byłem przekonany że jak jest rozmiar opony np. R28 to że jest to opona radialna.


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

    • Przez Marcin70707
      Witam. Chcę od restaurowac mojego Perkinsa w takim stanie jak wyszedł z fabryki w 1988😊. Dlatego potrzebuje kodów lakieru bloku i blach. Gdyby ktoś mógł mi je udostępnić byłbym bardzo wdzięczny😊. Szukam również szablonu to namalowania napisów na masce. Bardzo proszę o kontakt jeśliby ktoś miał bądź też proszę aby ktoś mi podał wymiary napisów i jak byłoby najlepiej je wykonać żeby wyglądało to estetycznie a nie "w miarę". Serdecznie pozdrawiam 😊😊😊

    • Przez Bubul
      Witam szukam jakiegoś ciągnika który będzie głównym ciagnikiem na gospodarstwie, ma zastąpić wydłużona 60-tke jednak najbardziej interesują mnie gabaryty i zwrotnosc traktora. Nie musi posiadać napędu ale chciałbym podłączyć tura. Cenowo w granicach do 35tys.
      Nad zetorami myślałem ale chce rozważyć inne propozycje. Kolega namawia mnie na Renault 651 4s lecz nigdy nie miałem styczności z tym ciagnikiem nawet na obrazku... 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj