romi182

Ile płacicie kombajniscie

Polecane posty

romi182    0

Jeżeli sami nie jezdzicie na swoim kombajnie to ile płacicie za prace swoim kombajnistom ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzsiek1312    1

w mojej okolicy wiara płaci kombajnistom około 15zł na bizonie , a na zachodnich to 20-25zł , za smarowanie i przygotowanie kombajnu 5- 10 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

My naszemu płacimy 25 pln za hektar młócenia i 7 pln za godzine pracy przy kombajnie


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Mówicie 20 pln za godzine czy za hektar?? Bo to różnice robi


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzych2007    0

ja już 3 rok nie bede najmował kombajnisty (bo 2 kombajn sprzedałem) ale wczesniej płaciłem 25 zł za godzine koszenia + 6 zł za godzine przygotowania kombajnu do sezonu. Wszystkie awarie w sezonie musiał usunąć za darmo (miał w tamtych czasach wysoką stawke godzinowa więc musiał zadbać o sprzęt zeby przechodził cały sezon)

 

Kombajnista był zadowolony.


Ursus 1014, c-385, c-360, MTZ-82, DT-75, koparka Białoruś, Agregat Rabe Werk 250, Claas Mercator 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vvojtas1    26

za bizona super płace 16 zł godzinę

za pozostałe prace temu kolesiowi 8zł

ludziom za grace 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proxy8441    245

25zł troche dużo to myslałm ze unas już duzo a tu 25zł :D


My siejemy, a Bóg daje plony

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

15zł starszy płacil wy tamtym roku za godzine koszenia bizonem.


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

u nas jesli dobrze sie orientuje placi sie za godzine mlucenia min 20 zl a max 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
My naszemu płacimy 25 pln za hektar młócenia i 7 pln za godzine pracy przy kombajnie

??? czyli wychodzi mu spokojnie 50 zl/h, hmmm chyba rekord.

u nas placa 25-30 zl/h i 10 zl/h przy obsludze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Nie no tyle nie wyjdzie... Po młóceniu rzepaku wydajność kombajnu wyniosla 1.5 ha/godzine z calym obkoszeniem takze wyszlo okolo 37 zl/h


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

On sie pyta ile zarobi w mloceniu pszenicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

U nas płaci się 10% za godzinę koszenia od całości stawki, czyli wychodzi 28zł lub 30zł. I przegląd robimy my, tzn smarowanie, czyszczenie, tankowanie, z tym, że jak jest awaria to kombajnista razem nam pomaga i przede wszystkim praktycznie od razu wie co robić, a nie zastanawia się czy to, a może tamto.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasso    0

ja kombajnistą płace 25-30złza godzine. 

za te godziny w kurzu nalezy sie dobre wynagrodzenie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Ja płacę 10% stawki godzinowej,przegląd, naprawy, tankowanie robię razem z kombajnistą, a na koniec żniw dorzucam mu za to coś ekstra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzys924    0

ja w ubiegłym sezonie miałem 20zł za godzine jezdziłem claasem mercatorem s . obsługe kombajnu to znaczy smarowanie itp wykonywał własciciel czasani mi sie zdarzyło ze cos zrobiłem sam.przy naprawie awari zawsze pomagałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk    6

iel brać jak będę jeździł ciągnikiem z prasą rolującą za godzine prasowania biorę 140 zł czy 10% będzie odpowieznią stawka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaką prasą kostkującą, belującą czy belującą z foliarką.Jeszcze zalezy też od tego czy bedziesz to ciągał.

Ja prasę CLAAS ROLANT 555 z foliarką (folia biala lub zielonana oryginalna 4 warstwowa ) ciągam John Deerem 6230.Ma co robic bo szybko się jezdzi.Wydajnosc prasy na to w zupełnosci pozwala.Cena uzależniona od powierzchni do zrobienia,czy z folią czy tylko siatką. Z reguły sam jezdzę na usługi.Za drogi sprzęt by powierzych pierwszemu lepszemu traktorzyście.

Najmuję dobrych 2 traktorzystów do pracy w moich gospodarstwie ok 500ha.Cena belowania to ok. 250 zł.Cena myśle,że odpowiednia do jakości.Maszyna musi na siebie zarobic a i ja czy kierowca za darmo jeżdzic nie będzie.

Duzo chętnych ich już nic nie interesuje, gdyź. moze wówczas nawet padać.Na starym sprzęcie moźna pozwolić komuś popracowac na nowym nie opłaca się.Ceny oszałamiające przy naprawie więc wole nie ruzykować.Obecni zaufani traktorzysci są z jednej miejscowości i w zamian za ofiarną pracę obrabiają sobie moim sprzętem ziemię u siebie.Jeśli to praca nocna staram się by im nic nie brakowało.

Są zimne napoje, woda oraz jedzenie.Mają wszystkie maszyny (traktory, kombajny klimatyzowane) więc on saminie narzekają i bardzo dbają o sprzęt.Są rownieź przez samą firmę CLAAS przeszkoleni co do obsługi na maszynach ktore posiadam.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Witam,to zależy ile sobie liczysz na godzinę za omłot,ale przeważnie tak jest że 10 procęnt z ceny jaką bierzesz za godzinę, bynajmiej u nas tak jest w kuj-pomorskim ,okolice Rypina :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas na kółkowym bizonie jest 35 zł/h i 10 zł/h przy obsłudze, ale nikt nie chce nim jeździć bo to złom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek1974
      Wpisujcie jakie firmy was oszukały bo mnie ostatnio dwie z lubienia nie zapłaciła za kuku i z kalisza nie odbiera trawy zeszłorocznej.
    • Przez sports2011
      Witam, mam pytanie ile obecnie można żądać pieniędzy za wynajem pola około 20 arów pod elektrownie wiatrowa maszt około 100metrowy. Z góry dziękuję za odpowiedzi. Pytam z ciekawości ponieważ muszę zmienić umowę podpisana 10lat temu , na kolejne 25 lat .
    • Przez PanJoker
      Panowie, mam u siebie w kombajnie bodajże filtr wody a bynajmniej tak pisze w katalogu. Przymocowany jest on w okolicach kolektora wydechowego o ile sie nie mylę. Może mi ktoś powiedzieć do czego on służy i jakie ma zadanie?? Kombajn Case jeżeli to coś pomoże.
    • Przez PanJoker
      Tak jak w temacie, gdzie w lubelskim lub w woj. sąsiednich można kupić jakieś większe używane kombajny?? Typu claas 108, case 1680,2188, John Deere 2066?? Czy w ogóle są takie miejsca gdzie warto pojechać?? Mile widziane również adresy stron www.
    • Przez cikenos
      Witam może ktoś coś powiedzieć o tym sprzedawcy zna ktos te strony? 
      https://www.olx.pl/d/oferta/fendt-828-profi-plus-vario-fendt-828-profi-plus-vario-CID757-IDXQ0T4.html
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj