Zaloguj się, aby obserwować  
bunios23

Jcb serii 7000

Polecane posty

bunios23    0

Co myślicie na temat tego sprzętu. Jak ktoś ma pola daleko od domu to może być to idealny sprzęt do transportu. Rozwija prędkość 75km/h. Ma na 4 koła hamulce tarczowe. Cena jego z średnim wyposażeniem wynosi 130 euro. Mam 100ha i zastanawiam się nad wersją 7230, on ma 220 km. Mam 7000 rocznie trzody chlewnej więc mam trochę tej gnojówki. Mam pola po 20km od domu. Myśle że był by to dobry zakup. Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

A jeszcze z jakimi maszynami ma pracować ten JCB? Kiedys pisało o nim w RPT był opisany przez jednego z użytkowników.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

130tys E x 4,24 dzisiejszy kurs daje 551200zł hmm drogi sprzęt jak na 100ha ale to Twoja kasa i jak masz do niego odpowiednie maszyny itd to myślę że by był dobrą alternatywą. Byłem dziś akurat u sprzedawcy JCB ale nic nie miał z Fastraców na placu ale mnie bardziej interesuje model 3220 wersja 85km/h. Sprzęt fajny i może za niedługi czas coś uda mi się kupić. ale nic więcej Ci nie powiem jutro jeszcze mam zamiar dzwonić do użytkownika 3220 odnośnie spalania więc jak bede wiedział to napiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

Mam maszyny do Case Mx 170km pług 5 skibowy obracany, wóz asenizacyjny 16000l, agregat uprawowy 4,5m siewnik do zboża 4,5m razem ciągany za agregatem siewnik do kukurydzy 6 rzędowy, talerzówke 4m ganiam z nia 13km/h czasami i 16km/h

 

Wiesz mi bardziej chodzi o gnojówkę, bo tak to mi case wystarcza z dużym zapasem. Tylko nie osiąga takich prędkości. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

O kolego to ten JCB będzie z nimi spokojnie latał :rolleyes: Tylko jest jeden problem bo w polsce mozna jeździc z predokościa 40 kmh ciągnikami a on jest duzo szybszy i moze byc zablokowane jego prędość i jej nie wykożystasz :huh: Ale podobno mało się psujo te ciagniki i maja ogromny uciag tak słyszałem i wyczytałem w RPT.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

wystarszy pogadać z dealerem i odblokują bo się pytałem tego co ja chce mogą mi odblokować i pójdzie myśle ponad 90km/h. wystarczy gaz odblokować ale co za tym idzie zaraz większe spalanie bo większe obroty. a jak co wystarczy CB radyjko i jak misiaki stoją czy fotoradar to zwolnić hehe. z tego co jeszcze się pytałem to przegląd to ok 3000zł z wymianą chyba wszystkich olejów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bunios23    0

Ja tez pytalem sie dilera to moga odblokowac ale po gwarancji bo tak to gwaracje sie straci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

ja co prawda mam fastrac,a ale ma już 12 lat i to model 155 jednak zarówno do transportu jak i pola jest super jednak 80km/h nie idzie przekroczyć tylko trzeba pamiętać że to nie jest ciężarówka i nie ma 400KM lub więcej ,więc z dużym ładunkiem to górki nieźle odczuwa i realna średnia prędkość to 65km/h jednak te ciągniki są warte swojej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

bo ma tylko ok 150 KM więc trochę cieżko bedzie mieć, raz na CB ktoś się pytał kierowce z JD ile mają KM bo jezdzili z piaskiem to gość mówił że teraz nie pamiętam ale coś koło 160 KM to z tymi przełożeniami to mówił że tak jak prawie 400KM w ciężarówce a te JD to sypały po 50 km/h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Heh jakby Cie złapali na zabudowanym przy 90kmh jakbny nawet tak jechał ale nie bardzo w to wierze :rolleyes: to nieźle mandat by wyglądał ciągnik jadący 90kmh przekroczył prędkość :huh: Ale pod góre to trzeba nieźle pewnie wajchować bo napewno moc mu dużo spadnie i prędkość.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

nie mówie że z pełnym ładunkiem ale pewnie pusto z przyczepami tyle wyciągnie. tylko 500 zł i 10 pkt ale przecież od czego jest CB ale dobra bo to nie o tym temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez dominikl95
      witam pojawił mi się problem w fordzie 7910 z przednim napędem Majac wyłączony napęd uprawiałem ziemię i jechałem pod górkę i widziałem że napęd się sam załączał i wyłączał.Tak jak by dostawał prąd i się włączał Dodam że rowniez że przy włączonym przycisku nie pali mi się światełko na przycisku że jest załączony. Myślicie że to wina włącznika elektrycznego 4x4 czy głębsza usterka
    • Przez Stachowy
      Witam!
      ostatnio zaczalem sie zastanawiac czy zamiast kupna c360 i tura do niego nie lepiej bedzie kupic ostrowka. bo tak z przodu mamy tura na grubej ramie a tylka wyzke mozna odjac.
      i mam kilka pytan do osob ktore pposiadaja ostrowki. jaki jest udzwig przedniej łyzki, i czy tylni most jest jak w c360 ze da rade zrobic belki i zaczep. bo wiem napewno ze przekaznika nie ma i ze nalezalo by dac duza p[rzeciwwane na tyle bo jednak lyzka troche wazy. dobrym plusem jest wspomaganie i oddzielny zbiorkim z plynem do hydrauliki jakiego nie oferuje c360.
      czekam na opinie pozdrawaiam
    • Przez dominikl95
      co powiecie na temat forda 7910 planuje zakupić ,na co zwrócić uwagę jak z awaryjnoscia,spalaniem itp
    • Przez Leni933
      Mam problem w moim Fordzie. Po rozgrzaniu zapaliła mi się kontrolka oleju sprawdziłem manometrem i na rozgrzanym silniku na obrotach jest 1bar ale na wolnych 0. Silnik jest po remoncie, nowa pompa oleju, wał, korbowody. planowana głowica, sprawdzany blok. Nie możemy za bardzo znaleźć przyczyny moze ktoś coś pomoże?
    • Przez rysiurolas
      Witam, piszę w sprawie waszych opinii o ciągnikach ford z serii 40, głównie o skrzynię powershift. Czego jest warta, eksploatacja co ile mth co wymieniać itp. Jeśli ktoś posiada taki ciągnik proszę o opinię.  Na co zwrócić uwagę przy kupnie. Czemu często te Fordy stoją długo na ogłoszeniach sprzedaży i cena jest nie za wysoka, ludzie boją sie je kupować ze względu na skrzynię , czy dostępność części? Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj