Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
marcino

CO SADZICIE O SIECZKARNI Z-240??? BARDZO CIEKAWA

Polecane posty

lukasz20    0

Sprzęt rzeczywiście bardzo ciekawy kilka przystawek i jest uniwersalna możesz zbierać z pokosu i pnia (ciekawe jak dokładnie kosi??). A jaki masz do tego ciągnik? Myślę że z częściami nie powinno być najgorzej zamówienie i przyślą :rolleyes: tylko gorzej jak będzie pilna robota i coś walnie...

A i nie pisz a włączonym Caps Lockiem!!

marcino    0
Sprzęt rzeczywiście bardzo ciekawy kilka przystawek i jest uniwersalna możesz zbierać z pokosu i pnia (ciekawe jak dokładnie kosi??). A jaki masz do tego ciągnik? Myślę że z częściami nie powinno być najgorzej zamówienie i przyślą :rolleyes: tylko gorzej jak będzie pilna robota i coś walnie...

A i nie pisz a włączonym Caps Lockiem!!

No coz mam New Hollana td 90 wiec mysle ze da rade tylko zastanawiam sie czy dokupie przystawke do kukurydzy bo nie ma w komplecie a w necie znalazlem taka sama z 3 rzedowa przystawka ale z dokupieniem moze byc duzy problem albo cena mnie zniecheci a mam 5 ha kukurydzy. wiec sie zastanawiam bo nie wiem jak to sie bedzie sprawowac, a juz ja ogladalem to rzeczywiscie wyglada na to ze duzo nie pracowala no i oddaje mi ja za 8,5 tys. wiec nie wiem co robic....

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz20    0

Z zakupem samej przystawki może być problem... A czy 90 km na 3 rzędy to trochę nie za mało??

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość