Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez tommot003
      Diś byłem u znajomego i we władku miał chyba z 6 albo 7 wskaźników. Jen władek jest z 95r. Mój jest z 85. i jest tylko 4 wskażniki i jedną dziure.

Stąd moje pytania
      -po co ta dziura w starszych modelach?
      -co pokazują te wskaźniki w tych nowszych władkach?
      -mój ciśnienoomież zalewa olejem, da się z tym coś zrobić? :lol:
    • Przez wladek_t25
      Witam
      Dwa dni temu  wymieniłem zestawy naprawcze z racji tego że ciągnik zaczął brać olej (ok 0,5l na 15 mtg) no i  ze związanym ze spalaniem oleju dymieniem na niebiesko. No i przyszedł moment pierwszego odpalenia i rozczarowanie- ciągnik jak kopcił tak kopci. Wiem że po remoncie pierścienie muszą się ustawić i łykną trochę oleju. No i jak docierać to cudo radzieckiej technologii? myślałem żeby te 30 mtg (według mnie po wymianie samych zestawów naprawczych tyle wystarczy) podzielić na 6 i co 5 mtg zwiększać obciążenie. Narazie zrobiłem nim ok. 3,5 mtg
    • Przez karoleeeq
      Witam, mam problem z podnośnikiem w t25 traktor byl nie uzywany przez 2lata, nalałem świeżego oleju po wielu probach podnosnik zaczął dzialac ale ustalem na podnosniku i juz nie podnosi i bardzo powoli sie opuszczał. Czy wymiana pompy załatwiła by sprawę ? Wazne 
    • Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??