Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Pawel0418
      Witam, sprawa wygląda następująco potrzebuje porad co do dobrania siłownika do t25a do wspomagania proszę o jakieś linki do kupna siłownik mam taki na oku niby od mtz i bizona do wspomagania cena 130zł i właśnie potrzebuje pomocy z tymi siłownikami
      Mam obecnie siłownik ale jest on źle dobrany, jest za długi i jak robię pół obrotu kier. to koła są skręcona na maxa 

• Przez Kondzik100
      Mój władek ma za małą dawke paliwa i sie zastanawiam gdzie mu sie ja podkreca . I tu mam do was pytanie gdzie i czym sie podkręca ??
    • Przez andrzejz78
      Witam

Zastanawiam się nad małym remontem władka Do wymiany z ważniejszych rzeczy by były głowice, cylindry i tłoki z pierścieniami Uszczelki itp wedle potrzeby

Zastanawiam się teraz nad zakupem części Czy brać niby oryginały czy może kupić wszystko od Ledy ? Mój ciągnik jest z roku 1980
      Ma ktoś jakąś wiedzę odnośnie pasowania części z Ledy do władka z lat 80-tych ?
    • Przez tommot003
      Diś byłem u znajomego i we władku miał chyba z 6 albo 7 wskaźników. Jen władek jest z 95r. Mój jest z 85. i jest tylko 4 wskażniki i jedną dziure.

Stąd moje pytania
      -po co ta dziura w starszych modelach?
      -co pokazują te wskaźniki w tych nowszych władkach?
      -mój ciśnienoomież zalewa olejem, da się z tym coś zrobić? :lol:
    • Przez Eliasz
      Witam
      Ostatnio jadąc sobie drogą zauważyłem że na kopalni w dzrzewkach robi t-25 tylko z przednim napędem gdy zajechałem do domu sprawdziłem w swoim Władku czy posiada jakieś wyjście jest tam coś takiego chyba to czyli taka pokrywka z boku skrzyni tylko nie wiem co jest pod nią bo nie miałem czasu rozbierać
      i moje pytanie brzmi następująco ile może kosztować napęd i gdzie mógłbym go dostać oraz najważniejsze czy będzie on pasował
      Z góry wielkie dzięki